logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » ile za OCSiemka mam 20 lat. ile mnie wyniesie oc ze Capri 2.8V6 mieszkam w szczecinie

ile za OCSiemka mam 20 lat. ile mnie wyniesie oc ze Capri 2.8V6 mieszkam w szczecinie


































Cinek / 2003-02-24 05:58:10 /


udaj się do najbliższej ubezpieczalni i tam ci powiedzą... bez angażowania połowy polski w sprawdzanie stawek w szczecinie...

.... skoro już klepie to klepne jeszcze tylko ze kupiłem niedawno caprika ze szczecina i był ubezpieczony w energo-asekuracji ze stawką chyba 1200PLN na rok... lub coś koło...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 07:59:00 /


zadzwon do agencii ubespieczeniowej i sie dowiedz albo przejdz sie donrze ci to zrobi nie sadze zeby ktos tu miał cenniki wszystich firm w całym kraju nie wszystko jest takie łatwe jak dowiedzenie sie o stawki oc. bedziesz miał na prawde problem np jak "podłaczyc prostownik do akumulatora":) to sie pytaj nara pozdrowienia :)

Michal FAZI / 2003-02-24 12:01:50 /


Popieram poprzedników, że wystarczy troszkę zaangażowania, ale...
podobno bardzo tanią ubezpieczalnią jest "samopomoc". Sam się u nich dowiadywałem swego czasu i rzeczywiście świetnie wypadają w przypadku aut o dużej pojemności. Znajdziesz ich w interencie.

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 14:56:53 /


SAMOPOMOC jetst naprade taniato fakt ale i niezle oszukuje. znajemu w nowej astrze gosc samochodem ubespieczonym w samopomocy uszczkodzil lekko zderzak tylni chcieli mu wyplacic 400-500 złotych opsmiał ich i teraz z nimi wojuje. fakt mozna go skleic i polakierowac za te pieniadze ale kupujac nowy zderzak i go lakierujac w oplu cena bedzie ok 1500-2000zl :) to tak na marginesie

Michal FAZI / 2003-02-24 15:40:07 /


jak ktos chce dostac kase na reke to zawsze dostanie mniej, trzeba w takich przypadkach brac bezgotowkowo na rozliczenie z serwisem, tylko nie wiem czy jakikolwiek serwic ma umowe z samopomoca :)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 15:43:25 /


i o to chodzi kase chce gosc na ruchy bo nie ma sensu tego robic usterka jest tak malo widoczna :)

Michal FAZI / 2003-02-24 19:21:34 /


widzicie podobno :-))

w PZU dla mnie stawka 1951 zł
w Samopomocy 1800 zł


okej jest taniej ale nie mają zniżki weteran szos - nie dają rocznej zielonej karty za friko (choć Capri raczej za granicą nie byłem) więc z pozoru są tańsi ..... a i jeszcze później nie płacą :-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 23:27:35 /


Bylem wczoraj czyli w Poniedzialek w tej slynnej Samopomocy i wycenili mi Caprika 1.7 OC za 1890zł za 1rok, to się facetowi w twarz roześmiałem. Hmm w pzu mam przynajmniej szanse na te 50% za weterana szos i pewno w 1500-1600 bym się SPOKOJNIE zmieścil...

Marcin Ozarek / 2003-02-25 01:44:17 /


OC w Samopomoc S.A - Warszawa:
Za Capri 1.6 1979 podstawowej skladki wyliczyli mi 1716 PLN ale
- za bezszkodowa jazde dostalem -60% ;-) (to za to ze samochod jest zarejestrowany na mnie i na ojca)
- pozniej kolejne -5% znizki za kontynuacje
- pozniej kolejne -5% za jednorazowa wplate ;-)
- no i +20% za to ze nie mam skonczonych 25 lat :P, i po cholere to oni wymyslili

Oplata koncowa 743 PLN, jak dla mnie nie jest tak zle, choc wiem ze np. w bylym woj. sieradzkim zaplacilbym za ten sam samochod polowe tego :-(

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-25 08:28:15 /


Jest u mnie na osiedlu typek który wykombinował inaczej zniszki ale zrobił to wcześniej o 3latka zanim kupił auto.

Podobno bo wiewiem ile wtym prawdy .
Kupił sobie papierki na jakiś motorowerek hihihi i ubezbieczył bo płacił co rok oc (50zł) i teraz ma na dzień dobry 30% zniżki i zarejestrował auto z taką zniżką bo taką miał na tego śćigacza :) .
Niewiem ile w tym prawdy ale ?

bukos / 2003-09-20 11:27:22 /


Tak jak napiałeś (zapewne chodzi o PZU) motorower to tez pojazd mechaniczny tak wiec przysługuja te same znizki (przy bezwypadkowej jezdzie) co na samochod.....

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-20 11:40:40 /