logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » A to co ?

A to co ?

Ktoś to widział ?
Ktoś o tym słyszał ?
Jak to się uchowało do tej pory bez większego echa na capri.pl ?

Zdjęcie pochodzi ze strony www.superfura.pl
A dokładnie z http://www.superfura.pl/index.php?id=11303

Co o tym sądzicie ?

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 18:25:28 /


przepraszam za określenie "to" w stosunku do capri...

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 18:27:14 /


zajebisty to mało powiedziane gratulacje dla włąsciciela i moze sie ujawni nam niedlugo

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-24 18:35:33 /


Michale to zdjecie jest w galerji MK3 na naszej stronie

Trzanek Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-24 18:35:39 /


www.volny.cz/capri
auto 'własciciela' fordever club brno, czyli takiego czeskiego MK ;)
aktualnie nie ma juz podniesionego tyłu i progowych wydechow, jednak i tak wyglada rewelacyjnie, imho najładniejsze capri (poza wnetrzem) jezdzace po drogach tej planety (hehe poza moim ;) ).
technicznie byl 2.3v6 teraz 3.0v6 czerwony, tarcze z tył ...
aha i nie jest czarny jak wiekszosc podejzewa tylko ciemnozielony metalik
no to chyba na tyle milego ogladania :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 18:40:13 /


WEJDZ NA GALERIE CAPRI MKIII NA TEJ STRONIE W INNYCH KLUBACH ZAGRANICZNYCH TEZ WIDZALEM TEN SAMOCHOD :) WIEC ORIETUJ SIE :))

Michal FAZI / 2003-02-24 19:10:16 /


PS
ALE dales plame stary uUUUUUuuuuuuuuuuuuuuu...........

Michal FAZI / 2003-02-24 19:16:11 /


> technicznie byl 2.3v6 teraz 3.0v6 czerwony, tarcze z tył ...
czerwony silnik of korz.
Fazi dlaczego plame?

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 19:20:41 /


oooo k**** jego mać! Najlepsze capri jakie widziałem!!
miodzio, super, brak słów...

pawelhead / 2003-02-24 19:43:59 /


DO cOke dlatego dal plame bo nie zna tej strony :))))

Michal FAZI / 2003-02-24 20:53:53 /


Michał FAZI chciałem zauważyć że nie tylko ja nie widziałem tego zdjęcia,
co o czymś świadczy - nie każdy jak Ty siedzi w pracy i się nudzi
- jak sam już zdążyłeś się pochwalić (nie wiem co to za praca).
Ja na przykład mam internet przez modem i płacę duże pieniądze dla TP S.A.
więc poprzez połączenie korzystam tylko z forum.
A poza tym mam na swoim komputerze ponad 2000 zdjęć capri i nie wiem dlaczego
nie ma tego zdjęcia.
P.S. Ktoś z Polski chyba się podszywa pod właściciela tego capri na stronie
www.superfura.pl więc dlatego taka była moja reakcja na widok tego samochodu.
Poprostu ktoś z Polski mógł ją kupić i dlatego chciałem zapytać.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 20:55:27 /


A tą stronhę znam na tyle ile mogę i większej przerwy niż 2 dni
w jej odwiedzaniu nie było od 1,5 roku czyli od X.2001r
Pozdrawiam FAZI-ego

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 21:04:33 /


A mi się ten bardziej widzi, nic nie ujmując powyższemu, ale o gustach się nie dyskutuje ;) Pieknych capri mnóstwo, i gdybym miał wybrać najładniejszego to chyba bym nie potrafił...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-24 21:22:47 /


to ten sam
coke

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-24 21:39:27 /


Taaaak ten Caprik jest bardzo ładny! Macie jakieś lepsze fotki bo coś mi się wydaje, że ma z przodu tylny zderzak załorzony... czy ktoś zwrócił na to uwage?

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 21:56:22 /


kurde na http://www.volny.cz/capri masz opór fotek tego auta, praktycznie z kazdej strony, dokladny opis co w nim zostalo zmienione ...
cOke

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-24 21:59:34 /


No to teraz lepiej wygląda. Tak się zastanawiałem, bo blachy czeskie, ale u góry są czarne lusterka i klamki, a na dole srebrne... Pozatym jest zderzak, którego nie ma ten u góry. Nie zmiaenia to jednak faktu, że wersja dolna widzi mi się bardziej. ;)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-24 23:05:29 /


no i zobacz sobie szybe tylna tego do gory a konkretnie naklejki zlotowe i klubowe ten ponizej ma takie same, ten sam kolor lakieru, te same felgi, tez z czech, (na jego stronie jest takze zdjecie jak stoja face2face z innym czeskim capri) facet ma je kilka lat wiec chyba moze cos zmienic... o ile sie nie myle to wydech z progowy poszedl do mk1 bodajze zoltej,
pozatym jeszcze nie ma starej przedniej szyby z chromowanym klinem, chromowanych nakładek na blotniki i innych gadzetow w ubiegłym roku swiatła zmienil z tych z mk3 na mk2, co nei zmienia faktu ze ciagle to ten sam samochod i ten sam własciciel.
pozdro
coke

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-24 23:23:57 /


Świetne są tam te fotki!!!! Co do zderzaka, to okazało się jednak, że się myliłem :-)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-24 23:30:43 /


Nie kłócę się, że to inne bryki jeno mówię, że ta 2 wersja podoba mi się bardziej drogi coke. Wolno, nie?? ;)

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-24 23:50:55 /


spoko, szybko też ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-25 00:42:51 /


he he he ;D

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-25 02:18:34 /


Ten Caprik byl latem na meecie w Creazo (Wlochy). Kilka znajomych tez tam jezdzili... Rozmawiali z wlascicieliem. On jest prawdziwym fanatem Capri i ma ten samochod chyba 7 czy 8 lat. Wsadzil w to cacko kupe pienedzy...

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-02-25 07:38:22 /


do MICHAŁ WITALEC stary bez cisnien nie potrzebnych powinienes wychwytywac jezeli ktos sobie zartuje albo nie to byl zart tak na marginesie w pracy jak mam tylko kazda wolna chwile to siedze w necie w domu natomias nie bo tez mam modem i poprostu mnie ta predkosc rozwala i jak mam wolne to przewaznie nie wchodze do sieci z domu bo ta predkosc i blokowanie linii nie jest mi na reke wiec luz Michał. ja bardzo czesto zaruje niestety przez co mam rownie czesto problemy :) ale ja to p.... :)

Michal FAZI / 2003-02-27 11:10:18 /


Michał Witalec- co do tej przerwy dwu dniowej sugerujesz cos?
a poza tym jezeli ktos sie podszywa pod ten samochod to zwracam homor :)

Michal FAZI / 2003-02-27 11:13:42 /


Jeśli można się podzielić moimi doświadczeniami: ja też z Internetu korzystam niemal wyłącznie w pracy. W domu wprawdzie mam modem, ale korzystam z niego bardzo rzadko, a jeśli już to polecam taką metodę: otwieram w przeglądarce www.capri.pl, wchodzę na forum, otwieram w nowych okienkach wszystkie (albo prawie wszystkie, żeby nie zapchać pamięci i nie wysypać systemu) nowe wątki, czekam aż się załadują, wyłączam modem, i dzięki temu za cenę jednego albo dwóch impulsów mam czytania na parę godzin. :-) Wiadomo że w ten sposób nie da się obejrzeć np. linków które ktoś poleca, ale wtedy za cenę następnego jednego albo dwóch impulsów... itd. Polecam. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 14:47:34 /


Dokładnie tak robię jak ty Rafał.
Michał FAZI jakie ciśnienie ?...;)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-02-27 20:45:45 /


ja tez tak robie z netem.(przeczytalem posty do mnie wczoraj) a z cisniniem to juz niewazne bylem lekko zly i pisalem bez opamietania tak bywa :)

Michal FAZI / 2003-02-28 10:52:29 /