logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Podłokietnik tylnej kanapy (Granada)

Podłokietnik tylnej kanapy (Granada)

Czy kawałek tkaniny, widoczny po otwarciu podłokietnika tylnej kanapy w Granadzie, a przynajmniej w moim egzemplarzu (sedan 1983), w zamyśle fabryki miał oddzielać kabinę od bagażnika (i zasłaniać butlę na LPG, he he), czyli powinien być tam gdzie jest, tylko trzeba go lepiej przymocować, czy to jest szmatka zapasowa na ewentualne łaty, i może tam być, a może jej też nie być, a szczególnie jak się ma dziury w tapicerce to właśnie trzeba ją wykorzystać i naszyć na dziury? Czy ktoś ma Granadę w stanie bliskim fabrycznemu i mógłby sprawdzić?

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-12 00:14:40 /


raczej zasłania dojście do bagażnika :)

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 00:28:05 /


To ma zasłąniać "bebechy". Na górze tego skrawka są dwie dziurki przez które przechodzić powinny dwie śróbki którymi przykręca się mały płaskownik trzymający całość w należyty sposób.

Ponadto w bagażniku powinna być jeszcze taka tektórowa osłona zasłaniająca tył oparcia i wzmocnienia poprzeczne nadwozia.

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-12 00:37:49 /


Oj!! Przepraszam!! Płaskownik przykręca się do samego podłokietnika a do oparcia skrawek ów przymocowywuje się zaciskając metalowe kółka gdzieś na stelażu.

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-12 00:50:25 /


Popieram, też tak mam i miałem w innych granadach.
(PS o kapturkach pamiętam, ale czasu nie było)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-12 09:37:30 /


Dzięki wielkie za wyjaśnienia. Z racji LPG mam utrudnione dojście do kanapy od strony bagażnika, ale jakoś sobie poradzę. :-)

(PS. Marcin - a ja zapomniałem o kapturkach, ale to już dogramy na privie).

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-12 18:33:41 /


Materiał maskujący. Na górze tego skrawka są trzy miejsca (dziury) na metalowe kółeczka które można z powodzeniem zastąpić plastikowymi opaskami ściągającymi (najmniejszy rozmiar). Niestety przy mocowaniu tego skrawka nie obejdzie się bez demontażu oparcia kanapy czyli odkręceniu czterech nakrętek mocujących oparcie do stelaża oddzielającego przedział pasażerski od bagażnika. Jeżeli to jest sedan to można się do tych nakrętek dobrać od góry ale po demontażu półki a dokładnie jej schowka. Powodzenia

Farmaceuta Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-20 16:56:32 /