logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » z którego miejsca brane ciśnienieoleju w V6

z którego miejsca brane ciśnienieoleju w V6

Skąd brane jest ciśnienie oleju w V6 na zegar w konsoli? Teoretycznie pod pompką paliwa powinien być czujnik ciśnienia elektryczny. U mnie w dziobie wkręcony jest w tym miejscu jakiś śrubunek zaślepiony. Czy to to samo miejsce dla kontrolki jak i dla zegara w konsoli?

Świdro / 2020-08-29 12:25:03 /


To samo. Naprawdę dla każdej pierdoły musisz zakładać nowy wątek? Nie możesz poszukać i podpiąć się pod już istniejące zamiast robić fejsbukowy śmietnik?

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-08-29 12:39:59 /


No chyba jest to w końcu forum, nie? Co proponujesz aby wpisać w szukajke? Wpisując różne hasła znajdował... NIC. Więc zakładam nowy.

Dzieki za odp.

Świdro / 2020-08-29 12:55:22 /


Może mała podpowiedź co do szukania. Ja nie korzystam z wyszukiwarki forumowej, ale jak coś chcę znaleźć to wpisuję w google: site:capri.pl SZUKANA FRAZA. Mam wtedy pokazane oprócz tematów także częściowe treści wątków i mniej więcej wiem, które mnie mogą interesować. Wyszukiwarka forumowa zwraca tylko nazwy wątków, chociaż oczywiście szuka także w treści. Może to być dla niektórych pewne ułatwienie.

rzułty BUC Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-08-29 17:01:34 /


Dzięki,przydatne. Napewno skorzystam.

Świdro / 2020-08-29 18:40:18 /