logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Borne 2020

Borne 2020

Obwieszczam wszem i wobec, że na lotnisku w Broczynie planowane jest Borneo 2020.

Rozważane są dwa terminy: 2-4.10 i 9-11.10.

Zainteresowanych proszę o wyrażenie preferencji.

Co do zlotu, kto był to wie, kto nie to z atrakcji:
-kupa asfaltu
-ognisko
-może ciekawe projektu motoryzacyjne
-ciemno, zimno do domu daleko

Jednym słowem polecam :)

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-11 13:08:19 /


Najdos woli 3.10

Janina / 2020-09-11 13:12:08 /


Wybieram 25-27.09. 1 października chciałem wyjechać z PL na jakiś czas. Jeśli się nie da to wybieram pierwszy weekend października czyli 2-4.10. Jakoś przesunę kalendarz o tydzień. O dwa tygodnie to już niechętnie, bo powinienem już wtedy być nad Adriatykiem. Ale w sumie nie jest to niemożliwe tylko niemile widziane :)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-11 13:31:00 /


Czy można przyjechać z bardziej współczesnym Fordem na testy lotniskowe?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-11 16:56:45 /


03.10 jest YTP. Tak tylko piszę.. By the way, to właśnie na Borneo wiele lat temu poznałem poznańską ekipę Coke&company ;)

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-09-11 17:04:44 /


Zoggon na luzie. Musisz tylko mieć świadomość, że jak będzie to Sierra to będę Ci cisnął na okrągło :) Właściciele sierrek, którzy przyjeżdżają są już do tego przyzwyczajeni. Więc dawaj, można łoić fury do oporu.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-11 19:08:13 /


Bardziej bym Fikusa odstawiał :)

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-11 19:55:32 /


dred Focus też jest objęty "pociskami"?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-11 19:57:11 /


A czy pociski w stronę Focusa są niemile widziane? Hmmmm jeszcze się z tym nie spotkałem. Ale jeśli przyjedziesz to obiecuję się powstrzymać:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-11 20:06:23 /


to zaryzykuję... najwyżej się będę bawił na drugim końcu lotniska ;)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-11 20:17:36 /


Ooj tak. 2-4.10 wygląda dobrze w moim grafiku :)
Pewnie pojawię się Sierrą ;) Ciekaw jestem (jako świeżak) tego dred- owego ciskania ;)



markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-09-11 22:30:30 /


* "ciśnięcia"

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-09-11 22:35:56 /


Marko straszny masz ból 4 liter o nabijanie się ze Sierrek. Jakbym jakiejś sfery sacrum dotknął. A to przecież tylko Sierra. Sławek Tg, R-man i inni z 3M już przywykli i nadal lubimy się spotykać. Z mojego XJta też wszyscy szydzą i ja w sumie muszę przyznawać im rację, bo to straszne łajno. I nie unoszę się jakoś nadmiernie, a przynajmniej jest zawsze punkt zaczepienia, aby sobie pożartować.
I jak przyjedziesz z Krakowa to dostaniesz ode mnie dyplom long distance driver do wypicia na pół z alwaxem.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-11 22:55:06 /


Widzisz dred- dzie, nawet mojego "ps" nie chce Ci się poprawnie napisać ... :)
Ku (może) Twojemu zdziwieniu z moim odbytem jest wszystko w porządku.
Twierdzisz że Sławek Tg i R -man przywykli ?? Może tolerują koleżeństwo z Tobą , może nawet Cię lubią ;) Ja natomiast nie cierpię "w prostej lini z lordów lorda" co będzie mówił przed "spotkaniem" Tobie przybiję 5 , a ty to skazany jesteś na "mały namiot" Pytanie zasadnicze. Jesteś organizatorem żeby tak ludzi po kątach rozstawiać ??

Poważnie pisałeś wyżej ?? Zastanowiłeś się choć trochę ??

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-09-12 01:01:55 /


Markokrk naprawdę niepotrzebnie się spinasz. Przyjedź, zobaczysz. Nikt nikogo nie będzie nigdzie rozstawiał. Na Bornym jest luz, każdy robi co chce i jak chce. Jeden leży cały dzień i pije, a drugi idzie na grzyby. Nie ma ma reguł, regulaminu itd., bo dla 10-20 osób które co roku się pojawiaja usztywnianie formuły nie ma sensu. Każdy jest mile widziany bez względu na to czym przyjedzie. Czy będzie to stary Ford czy Espace w Dieslu czy inna Leganza czy Focus (Zoggon chyba ostatni raz widzieliśmy sie w 2007 przed Twoim garażem w Oleśnicy....). Tak naprawdę samochody zeszły tutaj trochę na drugi plan i jest to głównie spotkanie grupy ludzi, którzy chcą się spotkać, posiedzieć przy ognisku, podsumować to co robili w danym roku z samochodami, pogadać o planach na przyszły rok, a lotnisko jest przy okazji to w sobotę można pojeździc jak ktoś chce i ma czym. To takie spotkanie osób, które żyją od SO do Bornego. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, równiez do przyjazdu. Nie ma ustalonej formuły, ustawionych prób sportowych, bo niby kto miały je jechać skoro starych Fordów jest tam tyle, że na palcach jednej ręki zazwyczaj da sie policzyć (no moze dwóch niekiedy). A, że są docinki dotyczące róznych drobiazgów, że na przykład Piosiu znowu drze japę z gitarą i nie chce przestać, ktoś tam przyjechał Golfem w Dieslu czy Sierra. No coż, są i będą, ale zawsze są wplecione w jakiś większy kontekst i nie są to wycieczki osobiste na poważnie, bo każdy sie cieszy, że widzi znajome japy których nie widział kilka miesięcy lub nawet dłużej.

Więc jeśli ktoś by się nastawił, że przyjedzie i zobaczy ustawione w szeregu samochody i bedzie mógł łaźić i je podziwiać to się rozczaruje. Ale jeśli ktoś jest człowiekiem lasu i chce posiedzić przy ognisku, wyluzować sie i zostawić wszystkie problemy i obowiązki chociaż na chwilę za sobą i rano wypić kawę na płycie lotniska w towarzystwie kilku/kilkunastu skacowanych osób to będzie zadowolony.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-12 07:01:12 /


na wszelki wypadek wbiłem w kalendarz. ;)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-12 18:07:42 /


Czuję się średnio usatysfakcjonowany Twoim "kabaretem" Do zobaczenia :)

markokrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2020-09-12 20:30:22 /


Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. Do zobaczenia:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-12 20:38:31 /


Jeszcze jedna sprawa z tego co pamiętam, to opłata za użytkowanie lotniska to 40PLN za dobę (można płacić poprzez Mobilet). I przyjeżdża Straż Miejska kontrolować, bo już nas nawiedzili kiedyś, ale raczej w przyjaznej atmosferze przebiegło spotkanie.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-12 20:48:01 /


Chyba czas wpaść padłem i pozamiatać ;P

Mysza liil (EM) / 2020-09-13 20:32:04 /


Jak dla mnie 2-4.09 byłby idealny.

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-14 08:30:06 /


2-4 październik też mi pasuje ;)

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-14 08:32:29 /


Potwierdzona z kilkoma znakomitymi osobistościami data 2-4 października. Lotnisko Broczyno (gdzieś w kącie).
Wiem, że niektórzy woleliby drugi weekend października, ale takich osób jednak było zdecydowanie mniej, więc ostatecznie padło na 1 weekend października.
Zbiórka w godzinach raczej późno popołudniowych / wieczornych. Pierwsza ekipa jak zwykle zbiera drewno na ognisko. Sa szanse, że będę to ja w tym roku, bo piątki nie pracuje, wiec wyjadę pewnie wcześnie.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-15 16:15:14 /


Najdos pyta czy jedziesz przez Warszawę? :)

Janina / 2020-09-15 18:16:17 /


Dred po pierwsze do Broczyna mam blisko po drugie primo z nieznajomymi nie piję :)
A ten XJ to faktycznie wielkie gówno , nie to co moje BMW :)

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-09-15 23:01:04 /


Dobra koniec podjazdów , podają okręgami , kto , kiedy ? Może być na prywatną pocztę .
Janina pierdziel te druty , dawaj na Borne może się zsynchronizujemy , nie tak jak w Radkowie :)

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-10-01 21:44:19 /


Ja będę jeszcze za jasnego (chciałbym najpóźniej na 16stą dotrzeć). Nazbieram drewna na ognisko, zrobię je sobie sam i będe chillował:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-10-01 22:16:30 /


Dred , problem jest tylko w tym że Ty nie umiesz zbierać opału na ognisko .
Ale przybywaj , tylko nie ścinaj młodych drzewostanów ( mój szwagier jest leśnikiem ).

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-10-01 22:39:20 /


Krótko, ale za to jak zawsze pozytywnie. Parę fotek ode mnie z Broczyńskiego-Borneo2020. Pozdro

DZIOBEK Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-10-11 20:11:50 /


Miło jest wspomnieć po zdjęciach SO '10 :)

kicok Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-10-18 19:29:52 /