logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Hi, fajny potworek:)

Hi, fajny potworek:)

Znalazłem to autko na nowo odkrytej stronce Taunus.pl :

http://www.taunus.pl/index.php?op=modload&name=Ads&file=index&a=showad&adid=500

Z jednej strony nieco wiejski tuning daje po gałach. Z drugiej, jakby toto w mat czarny wpuścić, wyglądałby fajnie. Co sądzicie?

Wlokun / 2006-09-25 01:01:38 /


Wlokun... naprawdę.. my takie rzeczy traktujemy jako zaśmiecanie forum. Rozumiem, że jesteś nowy, ale może zdążyłeś się już zorientować, że na stonce jest mnóstwo właścicieli Taunusów i my te bratnie stronki znamy. Poza tym skoro już chcesz się dowiedzieć co ktoś z nas o czymś tam sądzi co znalazłeś, to wklej to do wątku "znalezione.." lub tam, gdzie nie będzie to robić bajzlu. Na razie odnoszę wrażenie, że się troszkę.. nudzisz.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-25 01:12:47 /


Tiaaaaa...No ja się cieszę, że wy znacie, ale ja dotad nie znałem. Ponadto, nie jest to informacja o istnieniu innego forum o autach z niebieskim znaczkiem, tylko gnane ciekawościa waszych sądów, osób zaznajamionych mocno z tematem, inicjowanie sądów.A nie przyszło ci może do głowy, miast mnie reprymendować, iz jestem zainteresowany kupnem? Albo żem ciekaw wolnych wniosków nt spoilera? Pytam o zdanie, w końcu to dział zagadnień ogólnych, nie pytam o rocznik, czy współczynnik cx, tylko o wrażenia ogólne przecież. A jak zaśmieca, to usuń.
Od trzech dni się nie nudzę, akurat mam wolne, i staram się jak najwięcej zassać wiadomości z tematu. Net jest przebogaty, można oczaplasu dostać, i czasem nie ma juz sił na świeże wnioski odnośnie jakiegoś pojazdu. A zreszta...

Ja pierniczę...

Wlokun / 2006-09-25 02:26:03 /


Nie, to ja pierniczę.
Pomyśl co by tu było, gdyby każdy nowo przybyły odkrywał przed nami tajniki swojej estetyki tudzież w gustach naszych chciał się zagłębić.. Toż byłby to istny burdel, że tak się elokwentnie wyrażę. Zwróciłem Ci tylko uwagę cobyś nie zakładał nowych wątków, ino pod stare lub nawiązujące (insze po prostu) podpinał swoje wywody. Mamy tu ich pełno i każdy jakoś rozumie ten system. Gdybyś raczył jednak spędzić ten wolny czas na wertowaniu (pobieżnym choć) forum, zorientowałbyś się czym prędzej, że nawet polityczne tematy nie są nam obce.. I choć forum o samochodach - wiele osób zabierało na taki temat zdanie. Co nie znaczy, że każdy z nas zakładał nowy wątek o tym co o czymś tam sądzi. Mniemam, że na forum miłośników taunusów przemilczałeś temat wiejskiego tuningu? Czy może tam też jesteś zalogowany i pytasz o to samo?
I nie turbuj się, bo ino rozmawiamy skoroś już zaczął pytać, to wysłuchaj innych :)
Pozdro.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-25 02:48:02 /


Och no dobra, już dobra.

Nie jestem zalogowany.

No a tak wogóle to co o nim sądzisz? :P

Wlokun / 2006-09-25 03:14:48 /


No zdradzę Ci, że trafiasz w gusta większości chłopaków. Oni też krzyknęli że czarny mat by go uratował. Chciałem Ci znaleźć ten wątek, ale na razie nie mam czasu. Osobiście czarny mat mnie nie kręci, choć uważam, że do niektórych bryk pasuje i jak patrzę na tego Tauniego to przemalowałbym go na obojętnie jaki kolor byleby nie został taki jak jest. No i wyrzuciłbym spojlery. Dodał chromy. Duuuużo chromu :P
Wlokun, nie masz co robić? Idź w kimę! 3:20 rano! Rano wstawać i do garażu spawać! Bez odbioru. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-25 03:20:51 /


nie spać zwiedzać a cały świat na czarny mat!!! :S

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-25 03:40:48 /


całe szczęście że od poniedziałku znowu szkoła i niektórzy będą mieli mniej czasu.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-25 09:29:41 /


Trójkąt, no niewiele to zmieni.. Niektórzy właśnie z budy piszą maile.. Z zajęć! Sam tak kiedyś robiłem :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-25 10:55:31 /


teraz to nawet z komórek można maile słać... jestesmy zgubieni ;)

a co do autka to w takim stanie fajne napewno nie jest, ale napewno do uratowania.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-25 12:28:37 /


Bardzo bym chętnie pochodził sobie do szkoły, ale mnie już chyba nie przyjmą, nie te lata. Zresztą, jak Piękny Roman jest szefem edukacji, to chyba dla mnie lepiej.

Wlokun / 2006-09-25 14:28:01 /


no więc moze kolega uzupełni jednak profil ?? to dużo niewymaga a przynajmniej będziemy wiedzieli z kim dyskutujemy,

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-25 17:43:03 /



Ta.... te "płomienie" to jak by ktoś plakatówką namalował ;P .... hm, no może czerń by go jeszcze uratowała :D

Foinix Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-26 22:52:58 /


ale matowa

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-26 23:35:01 /