logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » ZDERZAKI CHROMOWANE DO MK II

ZDERZAKI CHROMOWANE DO MK II

Hej ludziska!Wiem,że teraz niezle się wygłupię,ale mam pytanko...Czy jest jeszcze szansa jakas reealna dostac zderzaki chromowane do MK II?
może ktoś posiada takowe i chcialby sie ich pozbyc..chetnie odkupie!!moga byc zardzewiałe byleby tylko nie były z jakiegoś Crash'u.
A może ktoś ma z was ma kontakty i namiary na firmy kóre takie cacka moga dorobic...:)

Pozdowienia dla tych co juz je maja i nie tylko...B@rtek

m.i.c.r.o.n. / 2003-03-05 08:53:15 /


Te perełki można dostać najprędzej jako "nowe" w Fordzie i to z dużym trudem,w używkach to towar bardzo deficytowy (jak uszczelki do szyb bocznych,których ciągle szukam).Dowiedziałem się właśnie że za regeneracje mojego zderzaka lekko zmęczonego trzeba zapłacić 600-1000 zł.Cena obejmuje kpl.naprawę tzn.prostowanie,oczyszczenie,nadlanie ubytków,poniklowanie,pomiedziowanie i w końcu chromowanie,...uf.Z tego co słyszałem to Ford woła za nowe około 600 zł , ale mogę się mylić.

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-05 16:55:54 /


nie ma szans dostac nowego zderzaka w fordzie
no chyba ze jakis z serwisow ma go w magazynie od 20 lat
w oldcarsie moga miec nowe zderzaki, no i prywatni ludzie ktorzy sprzedaja na ebayu
ostatnio koles sprzedal dwa nowe tylne zderzaki jeden do Mk2 drugi do Mk1 za 120euro, nic tylko brac

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-05 17:13:14 /


Zderzak do mk1 miał do sprzedania "gościu" ale nie wiem czy ma go jeszcze

spandi / 2003-03-05 19:35:27 /


Mówimy o Mk2 :-))) a one są chromowane czy niklowane ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-06 21:43:38 /


MikeB4 z tego co mi wiadomo to na warstwe niklu powinno się kłaść warstwę chromu (miedziowanie, niklowanie, chromowanie)... czyli pewnie są i niklowane i chromowane :-)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-06 22:57:04 /


różnice wykryłem przy lusterkach :-)) zresztą spytaj Spawna - te bez regulacji od wewnątrz to tylko niklowane - jak sie zachowuje przy wilgotnym otoczeniu i jak błyszczy w pełnym słońcu ..... też

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-08 21:02:37 /


Wie ktoś czym sie różnią mocowania zderzaków capri mk2 od mk3 ? mam oryginalne zderzaki trójkowe z mocowaniami i przymierzam się żeby założyć dwójkowe. Ewentualnie jakby ktoś dysponował jakimiś fotami to będę wdzięczny. Ostatnie pytanie, chromowane czy nie ,mocowania są chyba te same ?

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-18 11:59:03 /


2 pytanie tak - te same .... kilka miesięcy temu sprzedałem zderzaki do mk2 idealne pod czarny (czyli chrom taki sobie + troszke skrzywień) ..... z tyłu jest mocowany podobnie do zakończenia podłużnicy - z przodu takim długim ramieniem z powyginanego płaskownika które wchodzi przez otwór w przednim pasie i jest mocowane śrubami do podłużnicy

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-18 14:20:58 /


mocowania różnią się kształtem, konstrukcja jest identyczna, zdjęcia ci dużo nie pomogą, po prostu musisz dogiąć/pospawać nowe pasowne do autka, albo kupić oryginalne.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-18 14:38:28 /