logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » 101 najsexowniejszych aut wedlug top gear. Capri na miejscu...

101 najsexowniejszych aut wedlug top gear. Capri na miejscu...

Wiadomo ze auta wzmagaja emocje ale zeby okreslac ich "sexownośc" hehehe ci to maja pomysly

oczywiscie Capri jest i oczywscie mk1

... i oczywiscie nasmiewaja sie ze to 2/3 amerykanskiego muscle cara:P hehe

http://www.topgear.com/content/timetoburn/sections/galleries/other/100_sexiestcars/79/

inne autka tez obejzyjcie:) a zwyciezca jest? zdradze wam - poprzednik kaszlaka:/ jakos malo sexownie mi sie kojzy dzwiek tego silnika... haha

na 10tym miejscu tez fajna niespodzianka;) tytaj chodzilo wylacznie o glos/dzwiek.

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-28 12:20:16 /


no jestem pod wrazeniem, nie to zebym sadzil inaczej ale jestem zaskoczony tym jak wysoko jest Capri i jakie wozy wyprzedzilo... :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-28 12:36:53 /


a tu mustang... hmmm duuuzo za capri...
dzidzia przerosla tatusia czy jak?

http://www.topgear.com/content/timetoburn/sections/galleries/other/100_sexiestcars/22/

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-28 14:26:06 /


Dajcie sobie siana z tą listą. Kolejność układał chyba Hammond w powypadkowych majakach. Sorry, ale jest to jakiś jeden, wielki dowcip.

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-28 14:30:56 /


I to angielski dowcip. W ogole przezyl ten Hammond ?

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-28 14:34:32 /


jasne ze to lista bardzo subiektywna ale sam fakt jej owstania mnie rozbawil.

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-28 14:37:16 /


capri caprikiem-ale na 14 miejscu jest Fiat 130 coupe-i chyba oni nie widzieli granady 2d-chocby Marcina K-kolor nawet ten sam:) wyglada niesamowicie podobnie:) a skoro on sie podoba-to i granada jest seksowna-i to bardziej niz Caprik:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-28 14:56:26 /


A mi tam brak AC Cobry i E-Type'a...

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-29 00:48:40 /


faktycznie E-type jest bardzo sexy, zawsze się ślinię na to auto, jakoś zapomnieli o nim :(

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-29 08:00:19 /


Ciut za wcześnie wypuścili ranking. Nowa Alfa 8C Competizione zapewne weszła by do tej setki. Nie-Ford, ale ja się pośliniłem z lekka do zdjęć ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-29 08:03:19 /


Jak nie ma E-type ? A miejsce 90 ?

Ta lista po prostu idzie od tyłu ;-)

100 - Porsche 911
99 - wywalić na drugi koniec
97 - przesunąć o 20 miejsc w dół ;-)
93- poniżej połowy stawki
92- daleko dalej
91- połowa stawki
87 i 86, 81 - kilkanaście miejsc niżej
75 dużo niżej ;-)

reszta sie w miare zgadza choć nie wiem co tu robią 71 -60 wyścigówki tak po kolei ;-)
59 - to jakaś pomyłka tak ?
58, 52 - do pierwszej 10tki
45-56 - same mercedesy
33-44 - same Ferrari


Mości Hrabio spójrz na zdjęcie z numerem 12 w czerwonym kółku ;-) Auto to widziałem na żywo ... hmmm na fotkach wypada lepiej niż proporcje w rzeczywistości - ale fakt brzydkie nie jest ;-)



Pozatym jesteście pewni, że to nie jest lista do głosowania tylko już gotowy i poustawiany ranking ? Bo zastanawiające są te Ferrari i Mercedesy tuż po sobie a rozbite po liście BMW ;-)

Moim zdaniem z tych aut dopiero bedą wybory ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-29 09:42:51 /


Mości Hrabio - czas oczka przetrzeć - wiem, że 8 rano to nie pora dla posiadaczy krwi błękitnej... A swoją drogą jest przynajmniej o 10 miejsc za nisko.
Mike - lista jest ostateczna i pół świata się z niej nabijało parę miesięcy temu. Cóż... de gustibus non est disputandum. Ale - jakby się ktoś pytał - numer JEDEN też mam w garażu :)

#1# #2#

W ogóle kwestia 'seksowności' w tym kretyńskim świecie - gdzie za normalnych już dziś uważa się homosiów, a nasze wnuki z pewnością doczekają legalizacji zoofilii i pedofilii - jest dla mnie totalnie nieadekwatna wobec samochodów. Kiedyś czytałem wywiad z twórcą bryły Fiata Multipli, dla którego inspiracją kształtów tyłu tego potwora był damski tyłeczek obłapiany męskimi dłońmi [w tej roli tylne światła]...
Coż? Z kolei Jeremy Clarkson trafnie zauważył, że nadwozie Multipli projektowały dwa zespoły - jeden powyżej klamek, a drugi poniżej. I na dodatek nigdy się ze sobą nie spotkały i niczego nie uzgadniały :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-29 10:20:57 /


Nie mam pojęcia dlaczego nie łyknęło mi fotek :( Obie są JPG 540x360 po 70kB.
Próbuję jeszcze raz...Chyba że MK założył filtr "przeciwfiatowy" na zdjęcia :)
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-29 10:39:37 /