logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Świdnik koło Lublina - pytanie o handlarza motocyklami

Świdnik koło Lublina - pytanie o handlarza motocyklami

Na wstępie przepraszam, bo sprawa nie dotyczy nawet samochodu, a co dopiero Forda.

Kupiłem na motobajzlu od handlarza (Szczerbakiewicz Moto-Team, ul. Zuchów 10 w Świdniku) motocykl.
Sprawa się zaczęła koplikować, bo z powodu braku VAT-25 nie mogę tego motocykla zarejestrować. Ostatnio dałem mu do zrozumienia, że chciałbym trasakcję cofnąć i on to zaakceptował. Jednak kontakt z nim staje się coraz trudniejszy. Mojej komórki nie odbiera, a i znajomi ze swoimi numerami powoli zaczynają się "kończyć".
Chyba czeka mnie wycieczka w Wasze strony. :D
Znacie może tego handlarza, albo słyszeliście jakieś opinie?

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-30 18:04:09 /


odezwij się do Raka on jest ze Świdnika może cos bedzie wiedział

Banan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-30 18:40:24 /


Na jutro wieczorem powinienem cos o nim wiedziec i dam Ci znac, motocyklami sie nieinteresuje ale uruchomi kontakty i spróbuje sie dowiedziec czegos konkretnego na jego temat.

Rako Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-30 20:36:24 /


Jak nie odbiera komórki spróbuj na domowy -- > znalazłem w swidnickiej ksiazce telefonicznej 081 7512412, to na poczatek.

Rako Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-30 20:43:17 /


Dzięki za dotychczasowy trud. Jak będziesz miał jakąś opinię, to prześlij proszę na priv'a.
Pozdrawiam

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-01 10:22:05 /