logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » instalacja gazowa » problem gaz/beznyna

problem gaz/beznyna

Witam,
Mam problem z gazem,
Tzn samochod jezdzi na gazie ale nie jezdzi na benzynie,
Jak sie skonczy gaz to sie na beznyne nie przelaczy tylko gasnie, po dotankowaniu jest ok.
Poprzednio po prekreceniu stacyjki byly takie 2 "tykniecia - tyk tyk, tyk-tyk" pod maską, a teraz jest tylko jedno.
Co to za problem, wtrysk czy co?

martiniii / 2006-10-04 12:43:13 /


Jestem pierwszy :P jezeli pod maska tyk tyk tyk to najprawdopodobniej zegarek jakis Ci sie zalagl. Jak uslyszysz KUKU to znaczy ze z kukulka. Jak BIM BOM to z kurantem (chyba, ze to teatrzyk BIM BOM). Sprobuj zaspiewac arie z kurantem ze Straznego Dworu, albo udaj sie do najblizszego zegarmistrza- moze cos poradzi. PRZEDE WSZYSTKIM ZAPOZNAJ SIE Z REGULAMINEM i w googlach wpisuj obok "instalacja gazowa" marke srodka lokomocji, bo z tego co widze po tempie zadania pytania, profilu i bogactwie informacji w nim zawartych to raczej ei ujezdzasz tylnonapedowego Forda
pozdrowienia

Yendrek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-04 12:48:05 /


kwarantanny!!!

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-04 12:50:25 /


A ja myślę, że to słynny wołomiński gaźnik :) Najpierw tyka TYK TYK TYK a potem BUUM!!!!

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-04 13:15:20 /


Gryz, cos Ci sie nie pomyliło, chyba zegar.. znaczy gaznik wlasnie naprawiasz :P

Mysza liil (EM) / 2006-10-04 14:27:04 /


A mi sie karabin maszynowy zastal.
Jak pociagne za spust to robi tyk i nic, nie strzela. A wczesniej bylo tyk - bum - aaa (wrzask zabijanych wrogow).
Co robic? Nie wiem czy to elektrozawor magazynka, czy filtr nabojow.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-05 12:28:40 /


Jak było "tyk-bum-aaa" to chyba bazooka a nie karabin maszynowy :) Quake IV?

Farmaceuta Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-07 19:52:36 /