logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Naprawa i reowacja od A do Z

Naprawa i reowacja od A do Z

Pytanko? Mam warsztat, właściwie mój tato i jestem w trakcie remontu swojego Capri, jestem ciekaw ile was kosztował generalny remont swoich samolotów? Taki od A do Z, blacha, silnik, elektryka i układ jezdny. Mieszkam w Kaliszu w Wielkopolsce i jeżeli ktoś byłby zainteresowany remontem swojego maleństwa to kontakt na priva.

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-07 23:58:53 /


Jestem w trakcie, a nawet już pod koniec blacharki i lakieru. jak narazaie to:
-blacharka 1500
-malowanie+konserwacja 2500
-renowacja felg 200
-wydech(jedna strona) 200

czeka mnie jeszcze:
nowe oponki
przegląd silnika
wymiana płynów
hamulce

autko robie od razu jak je kupiłem, nawet nie zdążyłem sie nim nacieszyć.
ale mam nadzieje że będe mieć spokój na jakiś czas.
jeszcze tylko 2-3tyg i jazda!!!!!!

spandi / 2003-03-08 13:53:03 /


w moim taunum P6:

blacharka + lakier : 3000-3500 zł (bo jeszcze nie skończone)
silnik : ok.1000 zł (uszczelnienie i malowanie)


to jak na razie tyle bo elektryka dopiero załatwiłem
aha i jeszcze wydech :-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-10 08:23:32 /


Pytanie jest cholernie trudne, bo wszystko zależy od stanu aktualnego i co chce się uzyskać.
Włożyłem już ponad 15 tys. i ani razu nie zawierzyłem warsztatowi, czyli dorzuć do tego robociznę ;) No i jeszcze nie mam image zewnętrznego/wewnętrznego i wszystkiego innego :)
Większość oczywiście może się zadowolić naprawą "wierzchnią", lakierek i niezbędne zaleczenie niesprawności, coś ok 2-5 tys. zł ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-10 10:13:30 /


Karol. Niestety nie mam żyłki ani do blachary ani do lakieru więc muszę płacić komuś za robotę którą zchęcią sam bym zrobił, tyko pewnie nie wyglądało by to za dobrze. Na szczęście mam dwóch gości (złote rączki) kturzy robią to duuuużo lepiej. niestety to kosztuje, ale i tak taniej niż w warsztacie. Rezultat (sam jestem ciekaw) w Miedzianej Górze.
Wiem że największą przyjemność daje własne dzieło, ale cóż mnie pozostaje tylko pozazdrościć umiejętności takim ludziom jak ty.
szacunek x10.

spandi / 2003-03-10 20:51:44 /


Cześć.
Układ kierowniczy - 450,-
Hamulce - 120,-
Silnik - ponad 1000,- dziś dzwoniłem, klient jeszcze się potrafi określić
Blachy - będą kosztować ok. 2200,-

Mariusz '73 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-10 20:58:26 /