logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Krakusy porozglądajcie się trochę!

Krakusy porozglądajcie się trochę!

Od pewnego czasu prowadzę bezskuteczne poszukiwania Grandziela do remontu. Auto musi być TANIE, a wszystkie dotychczasowe oferty ( około trzech) były nie do przyjęcia, ruiny bez pzreglądów, ubezpieczeń , z mnóstwem ubytków i defektów oscylujące w okolicach 1,5 tys zł. Z przyjemnością przyjmę auto ze wszystkimi w/w przyległościami ale taniej. Moja prośba do ludzi z Kraka i okolic: jeździcie po mieście i poza, jeśli gdzieś na ulicy lub parkingu zauważycie trupa, który swoim wyglądem mówi: weź mnie za darmo albo za 200 zł dajcie znać tu na forum, lub na maila, może jakoś dotrę do właściciela i uda mi się go zmolestować, aby przekazał mi swój wóz.
(to nie jest ogłoszenie 'kupię Granadę'i dlatego jest tutaj)

banol / 2003-03-09 20:42:29 /


no comments... jak masz sprawe do krakowiaków to lepiej wpadnij na jakieś brovarospotkanie. a poza to to jest ogłoszenie. tak wogóle to nie sadze zeby ktokolwiek za ciebie chodzil i szukal samochodu.
zadzwon do marcina z brzeznicy, piotrka z zakopianki (lepiej nie:), autobit w empiku, internet, automobilista w empiku. granada tak wogole to jest dosc mlody samochod, i nikt samochodow nie rozdaje za darmoche.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-09 22:43:31 /


Dzięki z pomoc stary. Miły gość z Ciebie. Twoje osądy są mylne, znaleźli się tacy, którzy szukają 'za mnie' samochodu. Nie szkoda Ci czasu na odpowiedzi na pytania, które Cię nie interesują?

banol / 2003-03-10 15:40:49 /


To zaqpoznaj mnie z nimi niech dla mnie tez cos poszukaja
Moga jeszcze, jeszcze za mnie na Gryzliny skoczyc
hehe

NARRA

Q_Back / 2003-03-10 15:44:22 /


Ja szukam papieru toaletowego w kratkę !! Z tym że w co trzeciej kratce musi być kwiatek najlepiej różyczka ,no i musi być miękki dziewięcio warstwowy ,obowiązkowo zielony (pod kolor wody w kiblu) ,ach no i tak żeby nie przekroczył 0,70zł za rolkę !! Jak możecie to rozhlądnijcie sie troszkę po supermakotach i innych...

Z góry dzięki...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-10 16:31:52 /


i coscie tak na chlopa wsiedli.....przeciez to zwykla prosba

Rem!k / 2003-03-10 17:05:23 /


właśnie

gutek / 2003-03-10 17:22:51 /


oj od razu wsiedli... pośmiać się troszki nie można ?? A wszyscy wszystko tak na poważnie... Trochę luzu panowie!!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-10 17:53:06 /


Michukrk sprawdź sobie to:
http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3e6cdf165c2ff
Taunus wogóle to dość młody samochód, a ktoś daje go prawie za darmo.
Kumasz chłopie o co mi chodzi? Nie mówię Ci znajdż mi wóz, kup, przywieź, wyremontuj, proszę tylko jeśli zauważysz daj znać, nie musisz się nawet specjalnie starać:) OK?

banol / 2003-03-10 20:50:24 /


hihi :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-10 23:44:10 /


Spawn - mam dla Ciebie ten papier.
Pisz na maila ile i gdzie dostarczyć :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-11 00:27:57 /


wielkie podziękowania od lewego pośladka ;) ,ale prawy pośladek chciał by fioletowy papier z ... ;)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-11 00:33:19 /


Namierz Marcina z Brzeźnicy. Moim zdaniem nie trafisz sensownej grani z 500zł. Takie autka chodzą raczej od 1000zł do 7000zł. Ja mam bezpośredni namiar na Grandzię z dwulitrową rzędówką zarejstrowaną j jeżdżącą. Kolo chce 2000zł. Na stronie Capri ogłasza się niejaki Andreas acenter@post.pl - miał bitą od strony kierowcy granię 2.8i w stanie po remoncie. Więcej - skorek@bil.pl

Marcin Skorek / 2003-03-25 20:00:51 /