logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » A teraz z całkiem innej beczki...

A teraz z całkiem innej beczki...

Czy ktoś kiedyś sprawdził ile jest kobiet-użytkowniczek strony zarejestrowanych oczywiście (lub może uczestniczek forum)? Myśle,że to mogłoby być ciekawe (czy istnieje chociaż jedna:)).Myślę, że wyniki owych badań dałyby pewien pogląd na sytuacje motoryzacyjną wśród pci niewieściej, a napewno byłyby poprostu ciekawe.
Jeśli wyskoczyłem z czymś co już miało miejsce to sorki a jeśli nie to apeluje o przeprowadzenie takowych.
Jestem ciekaw co z tego wyniknie;)Dzięki.

The Kid / 2003-03-09 22:32:30 /


Heheheheh, w końcu jest równouprawnienie:P

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-09 22:46:49 /


no ja wiem że sa dwie ,ale to juz one same musząsię ujawnić .

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-09 23:10:22 /


Ciekawe czy jeśli byłoby ich dużo, to czy nie zaczęłyby się pojawiać posty na forum typu: jaki proponujecie lakier do paznokci (w kolorze karoserii czy wnętrza), albo odpowiedzi: (trzeba głośniej słuchać muzyki, żeby zagłuszyć wycie tylnego mostu...) ;-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-09 23:22:50 /


z tą muzyką to sie całkowicie zgadzam :)))

starrsky / 2003-03-09 23:24:16 /


Oj panowie nowa wojna wisi na włosku. :)
Nie wszystkie znają się na żartach. Śliski temat tak na forum szydzić z kobiet.
Ale po koszulkach klubowych, śmierci i kostkach na kierownicy może być ciekawie. To co dziewczyny? Ring i runda pierwsza.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-10 12:46:42 /


Zaraz wojna... a może kącik flirtów i romansów będzie...a może nawet matrymonialny ;)
Mogło by być całkiem interesująco :D
No gdzie te rodzynki?!

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-10 12:50:29 /


Oj Karol Karol. Zły pomysł podsunąłeś. My jesteśmy kulturalnymi ludźmi. Poflirtujemy, poczarujemy... a skończy się na burakach którzy tu trafią prosto z jakiegoś czata, gdzie 15min. wcześniej uprawiali wirtualny seks. Nie cierpię kompów. Czasami mi się wydaje,że całe to gadanie przez komputery doprowadzi do tego, że jak już uda mi się dostać (liczę na Gryźliny w tym roku) na zlot, to nie będę miał z kim rozmawiać, bo wszystko już będę o Was wiedział. A nawet kawały, które zwykle opowiada się przy ognisku nie będą śmieszyły, bo je wcześniej przeczytam na sieci. :(((

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-10 13:47:08 /


o to, to Ty się nie bój ;) Nie ma chyba żadnego ze zlotowiczów, który by się nudził w nocy, a wielu spraw nie da się opowiedzieć bez "organoleptyki" :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-10 15:11:04 /


Dodam też, że z takim podejściem to wątpię czy potrafisz się dobrze bawić przy ognisku na zlocie. Ja przy pifku i kiełbasce potrafię się śmiać z tego samego dowcipu ze trzy razy, a niektórzy (wszyscy wiemy czemu :)) to i bez dowcipu nie potrafią się uspokoić. A co do kobiet na stronie - to -


NAJLEPSZEGO CZEGO SOBIE ZAŻYCZYCIE Z OKAZJI SPÓŹNIONEGO ŚWIĘTA :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-10 17:40:34 /


zoggon napisal : "Ciekawe czy jeśli byłoby ich dużo, to czy nie zaczęłyby się pojawiać posty na forum typu: jaki proponujecie lakier do paznokci (w kolorze karoserii czy wnętrza), albo odpowiedzi: (trzeba głośniej słuchać muzyki, żeby zagłuszyć wycie tylnego mostu...) ;-) "

jak masz taka babe to moze zmien preferencje sexualne...;P hehehhhehe

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-11 14:31:19 /


nie no segal ty pewnie chciałbyś babe, co by w kanale siedziała i ubabrana w smarach wymieniała ci olej w dyfrze...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-11 18:43:51 /


Niezłe smarowanko
che che....

spandi / 2003-03-11 18:46:31 /


zoggon a co w tym zlego??? hehehhe nie kazdy lubi barbie :)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-11 18:59:13 /


Niby nic. Ja też nie lubię i dlatego nie chcę, żeby się tu jakieś pudernice pojawiały. :-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-11 19:24:46 /


Zoogon napisał:
nie no segal ty pewnie CHCIAŁBYŚ babe, co by w kanale siedziała i ubabrana w smarach wymieniała ci olej w dyfrze...

Segal - zmień ksywę na bardziej kobiecą, tzn. kończącą sie na "a" , bo co sobie ludziska o cOkem pomyślą :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-11 19:29:16 /


szajba ... i o to chodzi hehhehehe
a coke jest chyba lesbijka, bo go strasznie do bab ciagnie ;)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-11 19:31:07 /


Coś, Zoggonku, nie dopatrzyłeś........

Problem w tym, że SEGAL ma na imię Kaśka i jest 200% (przepraszam jeśli nie doceniłem) KOBIETĄ. Zanim następnym razem zwrócisz sie do niej "chciałbyś..." rzuć okiem na fotkę i dane w kartotece.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-11 19:39:15 /


ale jaja.. no tak! i to w dwóch osobach!!!
No jak tak to strasznie panią Segal przepraszam.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-11 20:32:10 /


To ile jest tych babek, w końcu???????????????? na tej stronie???????

The Kid / 2003-03-11 21:10:18 /


kilka ... :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-11 22:59:15 /


chyba ...cała klika... :)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-12 07:55:02 /


całe kilka (dwie)...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-12 12:00:52 /