logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » oldtimer centrum

oldtimer centrum

witam serdecznie mam pytanko co do strony internetowej z czesciami do forda musze duzo czesci zakupic i znalazlem strone www.oldtimercentrum.com czy ktos u nich cos kupowal jak z realizacja zamowienia???? pozdrawiam jezeli byl juz taki watek to sorki ale nie znalazle a jak jest i ktos pamieta link to bym prosil pozdro

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-13 08:55:40 /


Przesyłka szybka ceny konkurencyjne towar miałem na drugi dzień jednym słowem polecam

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-13 09:22:49 /


oki o to mi wlasnie chodzilo dzieki i pozdrawiam

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-13 10:06:22 /


tak na dobra sprawe to ja sie tam tylko zaopatruje, ceny nie sa wysokie, zawsze wszystko szybko bylo zalatwione. jednym slowem Polecam:)

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-13 10:45:27 /


stary kupuj ww ciemno, Tomek "Eddie-V6" w pełni zaufana osoba, sporo już u niego kupiłem, i nadal będe kupował, jak mówi Owsiak do końca świata i o jeden dzień dłuzej, szybka wysyłką, pełne profesjonalizmu doradztwo i kontakt, bezproblemowo i szybki, ceny bardzo przystepne, jeśli czegoś niema to napewno załatwi, poprostu miód malina, niewiem co bym zrobił bez OldtimerCentrum

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-13 13:05:19 /


Dokładnie tak jak piszą koledzy - www.oldtimercentrum.com jest w pełni godne polecenia! Ceny są naprawdę niskie (ciężko znaleźć tą samą część taniej niż u Eddiego, a nawet jeżeli uda się znaleźć taniej to o grosze, więc nawet nie warto szukać), przesyłka moment, kontakt rewelacyjny (wprawdzie lepiej po prostu zadzwonić do Tomka niż dogadywać się na GG, bo często jest zajęty i nie ma jak odpisać, ale przez GG też idzie się dogadać), i przede wszystkim w pełni fachowe doradztwo... gdyby nie www.oldtimercentrum.com to remont mojego Capri znacznie dłużej by trwał i więcej kosztował.

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-13 13:46:47 /


dziękuję za miłe słowa,jestem bardzo wdzięczny za nie.Przepraszam jedynie Dredziocha-z jego zamówieniem nie poszło tak jak trzeba....Jest mi głupio z tego powodu do dzisiaj...

fikcja Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-13 14:22:59 /


Nic sie nie stało:) W sumie to mam gumy stabilizatora do Capri za free. Teraz jeszcze capri muszę kupić:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-13 18:48:30 /


powiem (napisze):) tak: nie ma lepszego sklepu internetowego w jakim byłoby tyle rzeczy do naszych furek,w takiej cenie,i z taką fachową poradą w dodatku...wielkie pozdro dla eddiego-v6...

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-13 18:54:35 /


szkoda ze niema oferty do fiesty mk1. :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-14 00:33:45 /


A ja sie poskarze :) czekam i czekam. Tylko na to warto czekac :) Tego co ma oldtimer centrum nie ma nikt inny. Kaska znosna.

nmd / 2006-10-14 10:49:07 /


Trzeba być wyrozumiałym bo wiadomo jak działa poczta polska, co ciekawe pierwsza przesyłka jaka dostałem w terminie 24h była właśnie wysłana przez Tomka, na jakieś 150 otrzymanych paczek miałem tylko 2 takie przypadki.
Tomek naprawde się stara żeby zadowolić kupującego i to mi się bardzo podoba, jednocześnie buduje duży szacunek dla siebie i swojej firmy
Np ostatnio kupiłem u kogoś z allegro świece i pryjorytetem szły tydzień

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-14 16:00:57 /


Sklep świetny !!! Moge tylko powiedzieć dobre słowa. :D Zresztą polecam go znajomym :D Tak że niedługo Eddie sprzedasz kolejny komplet klocków do taunusa, a może i zestawic z tarczami :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-14 16:11:57 /


tez polecam :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-16 20:22:57 /


i co najważniejsze ceny są normalne !

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-16 23:35:20 /


nox jest oferta do fiesty mk1 hehe . Tylko dostawca gra w ch.... . też zamówiłem u Eddiego części do mojej fieścinki i niestety po 2 miesiącach się poddaliśmy . Co prawda i części udało się pozyskać z naszego podziemia starych aut miejskich :)
Eddie odezwij się do mnie to ci podkręce jeszcze jedną firmę prócz klokerhorma która robi dużo klamotów do starych aut .

Dioda / 2007-10-29 02:49:38 /


Polecam ten sklep internetowy jest duży wybór części i ceny są przyzwoite. Były co nieco pewne zgrzyty z wysyłką ale sprawa została załatwiona jak najbardziej profesjonalnie i szybko.

KostekBiker Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-03-24 16:53:16 /


Ktoś wie co się stało z tym sklepem? Czy po prostu zmiana domeny...?

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-02-26 21:06:31 /


Nie istnieje.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-02-26 21:09:16 /