logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » TAUNUS za psie pieniądze!!!

TAUNUS za psie pieniądze!!!

Na początek sorki, że nie w ogłoszeniach...
Awięc mój znajomy ma do sprzedania Forda za 300zł
Jest to Taunus 2 Kombi z 1977 roku. 1,6 R4
Auto jest kompletne (jest silnik, skrzynia biegów itp).
Niestety ostatnio ktoś wybił przednią szybę oraz szybę w prawych przednich drzwiach. Auto wymaga napraw blacharskich w stylu: regeneracja tylnego-lewego błotnika (korozja) itp. Fura jest zarejestrowana, niestety brak przeglądu i "oc". Kolorek niebieski. Jest hak holowniczy. Są papiery.
Możliwa negocjacja ceny (upust 30-40zł)
Sprawa jest pilna!!! Liczę na wasze zainteresowanie, bo samochód stoi i niszczeje. Popytajcie znajomych!!! Taunusik stoi we Wrocławiu w okolicach pl.Grunwaldzkiego i Ostrowa Tumskiego
ps. zaraz pójdę na spacerek, to zobaczę jak to dokładnie wygląda...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-10 20:05:30 /


no do zrobienia jest jeszcze drugi tylny błotnik, jest też dziurka o średnicy 2cm w przednim błotniku (rdza). więcej korozji nie widać...

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-10 20:52:47 /


Jednym slowem zlom, czyli laweta do was to chyba mnie wyjdzie z 400zl czyli zupelnie mi sie to nie oplaca, wyremontujcie furke i wystawcie w ogloszeniach

Polar / 2003-03-15 12:43:47 /


Witam,
Podaj mi na maila g78@o2.pl gdzie dokladnie auto stoi we Wrocku :)
tak się sklada, że wlaśnie dopieszczam niebieskiego taunusa combi (1981) w warsztacie i przydaloby się trochę części :)...
Pozdro

Grze / 2003-04-22 13:43:48 /


To podrzuć Zoggonowi albo mi na maila co z części Cię interesuje,bo właśnie tak się zdarzyło,że go kupiliśmy i mamy trochę bambetli.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-24 14:43:36 /