logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Zlot w Koronowie niebawem

Zlot w Koronowie niebawem

Chciałbym omiescic info o zlocie ktory odbedzie sie w Koronowie (kolo Bydgoszczy) dnia 30.03,2003 . INfo juz nie dlugo dla chetnych łaczenia sie a nie rozpadania . Zapraszam wszystkich dami informacje na stronkie lub na www.fordold.org na /forum/ .
pozdrawiam wszystkich tych co byli na zlocie w lisich Katach ... zapraszam ponownia paaa pozdrowienia do spotkania namawiam ...

karjot / 2003-03-10 21:01:34 /


Kolego Karjot: nie sądziłem że jeszcze będziemy mieli przyjemność. Po tym jak mi nawrzucałeś tutaj, jak i na innych forach na innych stronach, który to stan rzeczy kto inny niż Ty próbował mi wyjaśnić jako omyłkowy afekt, Ty zaś sam nie okazałeś odrobiny zainteresowania wyprostowaniem swojego wizerunku, okaż teraz trochę godności, i poszukaj sobie innego miejsca. Tutaj więcej już nie pisz.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-10 22:01:35 /


wiesz co ty osobiscie powinieneś sie leczyc :( . Masz problemy ze swoją osobowoscia ? . Ja nie wiem, to poprostu zrób znowu to samo co zrobiles na stronie Taunus.prv.pl a wszyscy beda wiedziec dlaczego karjot nie robi zadnych wpisow na stronie --- bo został U S U N I E T Y przez kogo??? - tak to bylo . Usówasz tych co sie szkodza nazywasz to (zabieraniem Tobie Swojich przez Ciebie przywlaszczonych na stronie >>>> Klubowiczow ) i ty myslisz ze mozesz powstrzymac tym wszystkich przy sobie . TAK...

ps. zebys znowu mnie dobrze zrozumial ( bo nadajemy na totalnie roznych fala, i twoje fanaberie mnie smiesza ) , bo to roznie bywa z Toba , a jak mnie znowu usoniesz to wszystko bedzie wiadome .

ps2 a te twoje zloty kazdy moze cos takiego zorganizowac nie nos czpiki za wysoko bo ci na oczy moze kiedys spasc !!!!

karjot / 2003-03-12 22:40:57 /


Motto dnia : Najpierw pomyśl, później pisz ........

coś tak czuje, że to co chcesz udowodnić to , że jak ktoś ma Capri - automatycznie jest stopień wyżej w (jakiejś dziwnej) hierarchi (bo droższe itd ??) WCALE NIE !!

rusz głową ......
nikt sie tutaj nie zamyka - i jest to strona bardzo otwarta (choć ma być zgodnie z adresem akurat o jednym modelu) .... to integruje znacznie szersze grono, MK jest osobą niekonfliktową, zabierającą głos bardzo rzadko, właściwie od święta - i jeśli chcesz wysuwać przeciwko niemu jakieś zarzuty to niech chociaż będą miały jakieś podstawy - bo tak to przykre jakieś obwalać błotem kogoś całkiem nieznanego i jeszcze na dodatek mylić go z kim innym jak to już miało miejsce)



to tak z obiektywnego punktu widzenia, choć nie lubie sie mieszać

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-13 03:15:07 /


koles, jak chcesz ublizac tutaj MK to lepiej wyluzuj bo miejsca tu nie zagrzejesz, i to nie z powodu usuniecia komputerowego, ciezko ci bedzie sluchac zjeby od kazdego
wiec lepiej sie nad tym zastanow

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-13 08:00:29 /


... bez komentarza ...

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-13 08:57:26 /


może jeśli jest to sprawa między M.K. i karjotem, to może lepiej nie wtrącać się???

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-13 09:18:20 /


ale jeżeli jest to sprawa wyłącznie między nimi to nie było dobrym pomysłem (ze strony Karjot-a) ogłaszać tego na forum. Jeżeli ma coś do MK to niech mu "wygarnie" via mail,GG czy telefonicznie ale niech forum zostawi w spokoju.

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-13 10:42:36 /


Dla mnie Karjot sie wlasnie skonczyles!
Sa wszyscy "ludzie" i jestes: Ty i Scaramanga. Jestescie dla siebie stworzeni. Ja swoja droga nie moge sie doczekac ujzec tfarzyczki "Prezesa" FOCP na jakim kolwiek zlocie i wiem ze mnie wielu z Was zrozumie.

BEZ NARRA

Q_Back / 2003-03-13 10:50:36 /


a tak przy okazji;wszędzie zaczynają "mieszać".Tutaj (na capri.pl) Karjot a u nas (na taunuspl.org) Scaramanga :-(

http://www.taunuspl.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=268&start=10

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-13 10:58:43 /


ojoj sie narobiło... nie lubie się mieszać w takie sprawy ale tu zrobie wyjątek bo kolega kariot chyba nie dotarł do wyjaśnień odnośnie osób sygnowanych jako MK i MA i nadal nie widzi różnicy... cóż mogę tylko polecić powrót do podstawówki w celu nauczenia się czytać i myśleć...

ewentalnie przestudiować ponownie i trochę się zastanowić nad tym wontkiem: http://www.taunuspl.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=246&postdays=0&postorder=asc&start=10

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-13 11:23:34 /


A może zostawimy ten wątek? Bo znów zrobi się z tego wątek wyłącznie podbijający adrenalinkę, ż którego i tak nic nie wyniknie. Przeczytałem... i miałem się nie dopisywać, ale tekst kilka postów wyżej mnie powalił. Pogadać przez telefon? No ludzie! Czasy średniowiecza co prawda minęły a rycerskie zasady poszły w zapomnienie, ale BEZ JAJ! Może byście tak pogadali w 4-y oczy? Tak będzie o wiele prościej i nikt swoich ani cudzych brudów nie będzie musiał tu prać. Aha, dziękuję za zaproszenie na zlot-to jednak miło być zaproszonym. Nie wiem jak z autem, bo jest w rozsypce,ale podtrzymuje moje posty z "poprzedniego problemu dot. Scaramangi" -cholernie bym chciał się dowiedzieć o co chodziło.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-13 11:36:41 /


Nic nie stoi na przeszkodzie aby dowiedziec sie u "zrodla" kolego MILO,
jesli to co zostalo expressis verbis napisane nie jest wystarczajaco jasne,
lub jak pokazalo "zycie" opatrznie rozumiane i wykorzystywane
dla prywatnych rozgrywek interpersonalnych.
Milego dnia lub wieczoru,w koncu nie wiadomo kiedy to ktos przeczyta.

SCARAMANGA / 2003-03-13 11:56:52 /


No właśnie o tym mówię- niestety nie miałem jeszcze okazji.
Pozdrawiam również.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-13 12:01:55 /


NO COMENTS

Q_Back / 2003-03-13 13:39:23 /


To nie jest żadna sprawa między mną i Karjotem. Ja tego człowieka nie znam, nigdy nie widziałem ani nie słyszałem. Sprawa toczy się tutaj, ponieważ Karjot upodobał sobie jakoś to miejsce żeby wygłaszać uwagi co do mojej osoby. Wszystko zaczęło się od tego, jak Scaramanga zaczął prowadzić dyskusje sam ze sobą z dwóch różnych kont, na co ja zareagowałem prośbą o przeniesienie tych dyskusji ze swoim "drugim ja" w inne miejsce, gdyż nie stanowiły one przedmiotu ogólnego zainteresowania, i co gorsze miały cel prowokacyjny w stosunku do Q_Back'a. I tu nagle pojawił się Karjot, który uznał za niezbędne uzewnętrznić swoje rozżalenie wywołane wyrządzoną tu krzywdą jego koledze - Scaramandze. Uzewnętrznił się zarówno tu, jak i gdzie indziej, i to jest wszystko, co mamy ze sobą wspólnego. Co gorsza myli mnie jeszcze z kim innym - kimś kto go wyprosił z innej strony za takie same zachowanie, i myśli że to też ja. Ludzie są różni, i potrafię przyjąć do wiadomości że Karjot reaguje pianą na hasło "Konieczny". Tylko jakoś Karjot nie może przyjąć do wiadomości, że mnie to nie interesuje. To nie jest publiczny kibel, ani żaden HydePark, żeby każdy oszołom mógł tu ubliżać mi albo komukolwiek innemu, czy też prezentować swoje interpersonalne animozje. Nie po to stworzyłem to miejsce - takie wybryki jak dla mnie są jednorazowe, i nie mam zamiaru tego tolerować. Dlatego najpierw byłem zmuszony poprosić Scaramangę o zakończenie swoich produkcji tutaj, teraz dotyczy to Karjota. I będzie dotyczyć każdego następnego, kto będzie chciał zaistnieć w podobny sposób. Nie mogę jedynie pojąć dlaczego Karjot uparł się pisać tutaj, zamiast ostatecznie skierować swoją przeglądarkę w stronę miejsca gdzie gospodarze pokochają go od pierwszego wejrzenia.
Mam nadzieję że to mój ostatni głos w tym temacie, aczkolwiek obawiam się że Karjot za bardzo nas potrzebuje, żeby dać spokój.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-13 13:40:24 /


Uwazam,ze Karjotowi nie chodzilo o obrone mojej osoby, ale reakcje
w stosunku do zlotu, na ktory osmielilem sie bezposrednio zaprosic
wszystkich korzystajacych z forum.
Karjot pomylil osoby dwoch Michalow(pamietacie ten wiersz:"...byly sobie dwa Michaly...,lub chociazby "Michalki"?Byl kiedys taki program na zmiane z "Piatkiem z Pankracym",ale nie o tym chcialem pisac...)oraz nawymyslal Michalowi Koniecznemu.
Ja tego nie pochwalam i wyrazam ubolewanie z tego powodu.Niestety Karjot
jest osoba dorosla i nie mam wplywu na reakcje lub sposob zachowania wszystkich
swoich znajomych.Mysle,ze jesli rzeczywiscie potrzebuje Was,to powinien
zachowac sie jak dzentelmen,a wierze,ze w glebi duszy nim jest.Co uczyni,
czas pokaze...

SCARAMANGA / 2003-03-13 14:09:09 /


jako uzupełnienie dyskusji:
http://www.taunuspl.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=1852#1852

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-13 15:07:59 /


nie wiem czy Pankracy jest tu dobrym przykładem, bo jak wiemy zdjęli go z anteny właśnie za zakulisowe pożegnanie z dziećmi (a nie wiedział, że jest na antenie :)) : " A teraz pocałujcie mnie w d..."
z dedykacją dla wszystkich "życzliwych" ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-13 16:08:49 /


to nie pankracy
to byl "mis z okienka" czy "okienko misia", jakos tak
"a teraz kochane dzieci pocalujcie misia w dupe"...uslyszala cala polska

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-13 16:13:45 /


hahaha, doprawdy? pomieszało mi się :)
W takim razie za co zdjęli Pankracego?

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-13 16:17:20 /


tego to juz nie wiem, moze po prostu za przynudzanie :)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-13 16:21:12 /


a ja słyszałem że to byl hauabała :D
"a teraz wszystkie dzieci pocałują hauabałe w dupe" :)
widać może nie jeden zonk był :D

starrsky / 2003-03-13 18:35:34 /


bo to chyba nasz narodowy sport... obsmarowywanie, albo całowanie tyłków :D

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-14 09:14:00 /


Narodowy sport mieliśmy wtedy kiedy Kozakiewicz pokazał gdzie go mogą (ale nie dzieci) pocałować :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-17 11:08:54 /