logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Niewidzialny w Krakowie

Niewidzialny w Krakowie

Zyje sobie w tym miescie miesiac, samochodu ze soba tu nie zabralem ale ile kroc widze jakiegos reprezentanta z tej ziemi w swoim samochodzie staram sie machnac lapka w gore. Ani jeden nie odmachal. Nie bede nickow wymienial bo i nie wszystkich znam ale jak przechodze przez przejscie dla pieszych i ewidentnie podnosi ktos lape do gory to wezcie pod uwage ze moze to jakis fordziarz ;-)
Nie mam pretensji do tych ktorzy nie mieli mozliwosci mnie zobaczyc z racji ze patrzyli w tym czasie na predkosciomierz zastanawiajac sie czy za tyle zabieraja juz prawo jazdy.

Temat ogolno refleksyjny nie besztac bo i od tego jest offtopic na tym forum.

Pozdrawiam

Daro Darecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-24 19:17:44 /


ja tez sie przeprowadzam juz w srode do kraka i gwarantuje ze jak bedziesz przelazil mi przed maska i machał to wezme to za start do wyscigu i Cie rozjade :D:D:D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-24 19:21:53 /


Daro, wiesz co często jadąc autem po Krakowie trzeba być skupionym zeby nie wjechać w dziure, a kiedy stoisz przed przejściem to msaz chwile odpoczynku od dziur po prostu i trzeba sie wyluzować ;) Poza tym każdy może się czasem zawiesić :P A jak już jesteś na przejsciu to nie machaj tylko podejdź i powiedz kim jesteś, bo jak machniesz to możesz trafićna takiego koziego syna jak Skun i będziesz miał bierznik o szerokości 295mm na całym ciele odbity :P A tak w ogóle to pojawiłbyś się na jakimś spotkaniu to byłbyś lepiej rozpoznawalny:P W piatek był MC, byłeś?:>

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-24 19:29:28 /


od dzis mam internet na mieszkaniu takze nic mi o tym nie bylo wiadomo nawet...
ale jakby jakis klubowicz mial wolny wieczor z mila checia posiedzialbym nawet na fotelu (nie mylic z tylnia kanapa:D)
Na "swieta" wracam pierwszy raz do domu od wrzesnia-stesknilem sie za samochodem bardziej niz za rodzina... no moze z wyjatkiem kota:D

Daro Darecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-24 20:09:58 /


no to targaj go do kraka :D ja swojego tez targam :D a wogole w ktorej darecki czesci mieszkasz :D?

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-24 20:18:27 /


Bez garazu nie przejdzie. Wiesz jak mnie serce boli jak mnie byle deszcz zlapie? :-)
Mieszkam na ulicy prostopadlej do Królewskiej. Jak dotargasz samochod daj znac koniecznie!
off topic:Moze i tutaj zdarzy sie sytuacja jak ta ktora podczas jednego z ost dni pobytu w Mielcu. Stoje na swiatlach, na lewym pasie zatrzymuje sie fan hondy civic z techno-krzykaczką w głosnikach (jazda jazda i te sprawy). I jak raz w radiu TAK FM puscili BAD TO THE BONE.... nigdy ale to nigdy tego nie zapomne.

Daro Darecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-24 20:30:20 /


hehehe ... fajny temat ;))) A co maja powiedziec fordziarze, ktorzy akurat jada innym wozkiem ... hihihi. Czasem ktos mryga, no to ... mysle "stoją", albo w nocy "cos mam nie halo ze swiatlami".

A i mi nawyk pozostaje, a lapie sie na tym, ze siedze akurat w Scierze, i jak cpykne swiatelkami, to jakies stare fordzisko podziekuje i zaraz zwalnia ;)))

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-24 21:15:35 /


no to ja pozdrawiam capriki ktorym mrugam w konstancinie wielka blekitna granada- troche ich bywa, i prosze sie nie przejmowac ze to ostrzezenie przed policja bo tam drogowki lapiacej nie widzialem odkad zyje -nie ma miejsc gdzie zostawic woz, a co dopiero zeby sie mieli gdzie przyczaic:D

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-24 21:47:40 /


no własnie czasem idac piechotą i ja machałem do kierowców starych Fordów ale bez reakcj raczej- wiem jak sam jade i czasem ktos macha to nie wiem czy macha bo cos mi sie stało czy pokazje ze złomem jade, czasemm jest tak ze jak sie jedzieszybciej to sie nie widzi poprostu, co innego w lecie nie raz juz sie spotkalem jak jechałem powoli ze ktoś krzyknoł super furka, to miłe , aha pozdrowienia dla pana w złotej granadzie z hakiem jeszcze na starych numerach który co jakis czas jeździ u mnie pod domem, tak tak wiem ze wyglądam jak wariat machając:P pozdro dla wszystkich fordofanów !

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-24 22:28:12 /


ja machać nie macham ale kilka razy mi sie udało dopaść włascicieli podczas opuszczania pojazdu :) i nie wiem czy to jest związane z moim szczeniackim wyrazem twarzy (jak na 22lata) ale zanim sie wytłumacze że jestem również szczęśliwym posiadaczem takiego auta i zaglądam na tą strone to spojrzenie ów napotkanych właścicieli jest porównywalne do spojrzenia mojego ojca który od czasu do czasu musi się opędzać przed jakimś hipermarketem od okolicznych lumpów którzy poluja na jakieś 2zł
heh no może troche przesadzam.... ale pozdrawiam z tego miejsca Nypla którego to dzisiaj dopadłem pod Pałacem kultury

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 00:01:57 /


Oooo, czyżby Nepel już jeździł moich ex- caprikiem!?? Michał, daj znać!!!

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 00:15:55 /


Przepraszam... Nypel za literówkę. To wina: Ok***mia mocnego, Carl***rga, Le*ha Pilsa i w*na Soave Classi*co, co żem je spożył wieczora dzisiejszego

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 00:17:51 /


To może mnie widziałeś gdzieś w okolicy bo mieszkam blisko Królewskiej i tam czesto przemiesczam sie autem :-)
Tym:
http://www.capri.pl/car/476

Pozdr.

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 08:06:19 /


Ta Nypel juz sie przemieszcza swoim Autkiem, ale twierdzi ze juz jest wiecej jego niz twoooj :D

ObI Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 09:46:14 /


Daro, wiesz, to nie jest tak łatwo faktycznie patrzec na dziurska na drodze, zeby nie stracic zawieszenia (szczegolnie jak sie jezdzi z peknietym amortyzatorem) i patrzec kto macha, że w ogole macha, macha? a moze mi sie zdaje, do mnie macha? i jeszcze odmachac :)
Dla mnie na ten przyklad tyle czynnosci wykonywanych z rana dodatkowych (poza prowadzeniem auta), lekko przekracza moje mozliwosci (jestem permanetnie nieprzytomna o swiecie).
No, tak mi sie udało dopiero za zakrętem zorientować, że Daniello do mnie machał onegdaj :)

milka / 2006-10-25 11:13:19 /


Byłem w Kraku w sobotę, faktycznie jazda wyczynowa (dziury + uliczki jedno kierunkowe) mogłem nie zauważyć. Normalnie macham, mrugam itp.
Pozdr, Kuba

Jakub Wójcicki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-25 13:32:51 /


Dzisiaj o 20:00 w Krakowie w okolicach ryneczku naszego jest małe spotkanko knaipowe.Brovar, dziwki, brovar, dziwki... i do domu ;)
Jak coś to uderzać nie pytać.

Oldsmobil Pub ul. Św Tomasza
http://knajpy.krakow.pl/lokal/32

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 18:02:33 /


Cholera przełozylibyście spotkanko na jutro wieczorem ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 18:28:26 /


Wlasnie sie przygotowuje do wyjscia... taka uroczystosc no nie wypada tam nie byc :P

Daro Darecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 18:50:41 /


Szkoda ze to spotkanie nie bedzie jutro, bo tez bym wpadl... Moja przygoda z ekipa z Kraka zaczela sie od tego ze pewnego poznego wieczora jechalem sobie Caprikiem gdzies w okolicach ronda Polsad, patrze a tu zielony Tauniak zasuwa dwa pasy dalej i jakos mnie nie zauwazyl. Jako ze juz wczesniej pare razy tego Tauniaka widzialem, ale nie bylo mozliwosci poscigu,co by poznac delikwenta, tym razem postanowilem nie zaprzepascic szansy i dawaj za nim! Z 3 na 2 i ognia! Troche wyprzedzania, dziwne manewry i siadam Tauniakowi na zderzaku. Mrugam dlugimi i... mozna sie bylo tego spodziewac... Tauniak zaczal mi odchodzic w dosyc zastraszajacym tempie, ale po rozpaczliwym mruganiu wszystkim co tylko swieci zjechal na stacje :) w ten oto sposob poznalem Maroo :)
Pozniej dzieki smsow tresci "Czesc, nazywam sie Bystry. jestem w Kraku i chetnie bym ogladnal Twoje fury" poznalem Jagoola i MichaKrK :) Reszte poznalem przez Midnight Cruizing oraz "imrezy integracyjne" w Carpie Diem II :D
Do zobaczenia w weekend!

Bystry / 2006-10-26 20:05:51 /


ehh ludziska fajnie macie tylko pozazdrościć licznych ekip

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 20:31:41 /


No to robimy jutro poprawiny? :D Ja ekipę Krakowską poznałem właściciwe przez youngtimer.pl i lokalne spoty + MC :] smsów nie słałem, najwyzej na gg pisałem :P

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 21:55:25 /


matko święta, ale sobie terminy wybieracie :)))) może przy następnej okazji uda mi się doj(ść)echac :))
milej zabawy!

milka / 2006-10-27 09:37:31 /


Ejj, ejjj, a tak blisko byłaś !!! Twój Caprik stał przy Placu Szczepańskim (jak zwykle, alkbo jak prawie zwykle, bo czasem widuje go na Tomasza w okolicy placu) i stał sobie tam przed 20 (jak szedłem do Oldsmobila) i około 1.30 (jak wracaliśmy z JazzRocka) i mamy na to dowody :-) Więc pewnie się nie chciało z nami spotkać :-(

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-27 09:56:38 /


Dzieki MichuKrk za zaproszenie na spotkanie. Troche przycichlem, no ale znam was dopiero od 0,5 litra... i to piwa. Na pewno wejde z wami na wyzsze obroty :D
Jutro wracam do Mielca na 8 dni przepalac regularnie taunusa, ale po 5 listopada prosze o regularne newslettery odnosnie temu podobnych spotkan ;-)

Daro Darecki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-27 12:12:14 /


ejjj ejjj Paniiee :) wydało się :) żartuje. Przesz ja w kinie byłam, na końcu Krakowa drugim, jak nie trzecim!
no...
:)

milka / 2006-10-27 12:28:25 /


ejj ejjj Pani, to trza jakoś nadrobić ;-)

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-27 12:34:34 /


to jakby się szykowały poprawiny dzisiaj lub jutro, ew. za tydzień to licze na wiadomość na gg :P

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-27 14:35:12 /


Nie no, dziś to trzeba by się coś wyspać, wiec raczej nie.

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-27 14:54:14 /


A oto i dowody:

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-27 20:10:09 /


Chłopcy moi :) zaczynam się bać.... P E R M A N E N T N A I N W I G I L A C J A :))))))

milka / 2006-10-29 16:29:21 /


nawoluje do stanowczego spotkanie sie jakiegos :D:D:D:D:D niestety jak sie kontakcic ze mna to tylko tel :D bo netu brak :D dzieki chłopakom za zaproszenie na do oldsmobile ale nie mgolem :D teraz w tym tyg bardoz chetnie moze parking galerii karzimierz jutro :D?


Pozdrawiam

No i Rafał mam Twoje koło zamaszyste :Psasa

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-07 19:02:53 /


Proponuje knajpe w piątek wieczorem ;) Tak ok 19-20 możnaby się spotkać, godzina do dogadania, komu taki termin pasuje?

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-07 19:30:32 /


Kurde! Skun, przecie Ty chyba wspominałeś, że w ten piątek się formalnie starzejesz :D No to tym bardziej biba machen! ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-07 19:33:12 /


racjen racjen :D w piatek sie starzeje :Psasas jak cos to kom bo zaraz zabieram tyłek z tej kafejki :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-07 19:40:25 /


Kółko wypadałoby odebrać, więc wezmę to pod uwagę, ale jak będzie w praktyce, to zobaczymy - w zależności jak się w pracy ułoży. Ostatnio bywam w knajpach średnio raz na rok, ale bądźmy optymistami. :)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-07 19:54:34 /


No jestem za piątkiem.Skun widziałem twoją furę koło hali targowej.Mieszkasz gdzieś tam w okolicy?
No to ustalać szczególy;)
Pozdro i do zobaczyska.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-07 21:12:41 /


mieszkam tak ze widze autko z okna :D oki prosze o kontaktosy na telefonosy :D co z piatkiem :D w sumie oldsmobile było by ok ale Beddie prosze zbierz ekipe bo ja nie miec jak :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-08 16:08:37 /


Skun ty się nie martw o ekipę:)
Ekipa będzie.Tyljko ty się pojaw;)Pozdro

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-08 20:47:45 /


Dajcie czadu, chłopaki. Ja tym razem nie mogę być... nie rozdwoję się...
Skun, witaj w Kraku! Jeszcze chlapniemy zdrówko.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 00:06:03 /