logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Cocept Car Granada

Cocept Car Granada

Wprawdzie wersja USA ale przerażenie pozostało. Sory jesli było już ale pzeszukałem forum i nic nie znalazłem.

PZDR i nie tak wyobrazalem sobei przyszlosc

Simon_says (wFe) / 2006-10-25 21:11:44 /


????

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 21:14:23 /


Myślę, że kolega jfk zapomniał dodać zdjęcia :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 21:16:40 /


http://www.americangranada.com/gallery-2005concept.html


sory jak ododałem to było napisane brak dostepu prosze

Simon_says (wFe) / 2006-10-25 21:20:21 /


co za syf, dzisiaj blachy i lakier wygladaję jak plastik, to już w USA można kupić kit cara z plastiku np Chevy Nova 67 i będzie wyglądała jak blacha a to coś , tak samo jak to niby nowe Capri to kupa szmelcu.
Plastik + elektronika = shit dla mas

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-25 21:22:55 /


oj jaki SHIT!!!!!!!!
bleh!!!!!!!!!

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-25 21:30:06 /


Hmmm, spójrzcie na tą granadę w tle, ma blachy z Krakowa :D

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 21:44:15 /


Bo to Granada która kiedyś była u nas na stronce :) a "ta nowa" to rzeczywiście gówno jakich mało

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 21:54:31 /


Nie pokojarzyłem faktów, ludzi i aut ;) Granada w tle musi mieć blachy z Kraka, bo nie może w tle pojawić się żadna inna.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 21:54:48 /


Granada made in usa ,zawsze mi się nie podobała.Ani stara ani ten kuncept.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-25 22:06:59 /


koncept tragiczny, a Granada z tła jeździ i ma się bardzo dobrze ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-25 22:07:31 /


mnie to coś raczej kojarzy się z nową kolekcją tramwajów ala renault. (oczywiście nie mam na myśli tła). PZDR.

-MS- Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-25 22:35:29 /


Panowie spokojnie:)
Przeca to tylko szybki render jest....
to jest chyba bardzo impulsywna wizja jakiegos projektanta ktora niestety ujrzala swiatlo dzienne.
Szczerze mówiąc to nawet się zastanawiam, czy to aby nie jakiś samouk w domciu nie strzaskał, bo tlo, jak i sam sposob renderowania sa nieprzemyslane i zle dobrane.
No i sam samochód kupa straszna.

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 00:54:42 /


To mnie rozwaliło na koniec już totalnie...:
"Thank you Cristiano for creating such a great 21st Century Granada concept!" ;P

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-26 01:52:31 /


Jest piękna, teraz wiem w jakim kierunku pójdą prace z moim Capri.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-26 07:18:35 /


no ten podpis jest galanty,
jesli nawet to tylko jakiś tam pomysł to nie rozumiem jak szkolą tych designerów i projektantów ze im do głowy takie rzeczy przychodzą. kiedyś swiat był piękny, jakos umieli zaprojektować samochód ze sie nogi uginały a teraz te pomysły to choroby powodują
pzdr

Simon_says (wFe) / 2006-10-26 09:21:59 /


ale kupa... ale tak jak przedmówcy napisali -spoko:)
to tak jak bym ja usiadł i zrobił sobie nową wizje Granady... koleś raczej zajmuje się tym amatorsko, co nie znaczy że ma dobry gust..ogólnie mają kiepski
ja rozumiem że ktoś tam miał wizje, poświęcił czas i "Thank you Cristiano" też rozumiem!
ale "such a great 21st Century Granada concept" to już nie:D
w żadnym % nie trzyma klimatu, nic nie nawiązuje do poprzedniczniki, rówie dobrze może to być nowy polonez...
gdyby robili to profesjonalisci to było by zapewne lepiej, zobaczcie nowego mustanga, albo chargera, w europie nie potrafią utrzymać charakterystycznej dla kultowego auta lini, mogło by powstać nowe Capri ale nie potrafią tego zrobic.. powstaje puma czy tam visos i straszą że nowe capri:D
zacytuje mojego ojca po obejrzeniu nowej civic którą kupił znajomy:
"gówniana.. taaaka... plastikowa"

Havel aka Gaweł Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 10:12:51 /


Po pierwsze nikt nie próbuje proponować tej Granady Europie. Bryłowo przypomina Chryslera 300, a ten grill z kosmosu [albo z epoki Lorda Ringów] będzie teraz przez kilka lat standardem dla jankeskiego Forda. Mówi się trudno...
Tu na fotkach nowy SUV Ford Edge V6, właśnie wprowadzony do oferty na USA od 1 października.



A co do kształcenia stylistów, to szanse na zaistnienie w tym zawodzie mają tylko szokujący skandaliści. Stworzy taki kupę g..na, dopakuje chromu, postawi na 15% oponie i feldze fi 22 cale i cały salon w Detroit, Genewie czy Frankfurcie o nim gada. A potem trzeba zrobić auto do serii - komputery optymalizują kształty, księgowi tną koszty, marketingowcy biorą pod uwagę gust konserwatywnej klienteli i... pojawia się kolejny, dwieście szesnasty plasticar, nie do odróżnienia na parkingu pod hipermarketem od auta sąsiada, wyprodukowanego w zupełnie innej fabryce odległej o 15 tysięcy km. Taki se je zivot...
Pozdreaux.



KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-26 11:46:23 /


Jaki niepowtarzalny ten Ford Edge ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 12:25:41 /


ależ beszcześci sie obecnie samochody, i to wszystkich marek, ale to chyba oto chodzi, rzeby nikomu sie nie podobały i zaden debil nie próbował ich za długo trzymać, jak dżinsów,fabrycznie, mocno wytartych na du..e, (chociaz te to pewni "koneserzy"po dzis cenią)

zombifordz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 14:46:11 /


mi przodem jakos zaśmierdziała rollsem phantomem taki kloc. takie osobieste odczucie bo podobieństwa raczej nie ma.

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 17:54:20 /


przod mi zalatuje jakims samochodem z kolekcjii batmana :D z boku wyglada jak 300C a z tyłu .... z tyłu to ktos odgapil granade Nuras-a :P

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-26 18:34:18 /


kaszananana chora wizja i tyle, jak sie bede nudził to sam siąde i nabazgrzena kartce moją wizje granady...

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-27 00:41:30 /