logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Ucieczka z Tropiku

Ucieczka z Tropiku

mam pytanie do fanów motoryzacji
znacie takiego gościa - Marek Biliński w 1984 nakręcił klip (zresztą został on okrzykniety najlepsztym teledyskiem 1984roku) do swojej muzyczki "Ucieczka z Tropiku"
Pytanie jest nastepujące Czy ma ktoś z was zgrany ten teledysk?
a jeśli jeszcze go nie widzieliście to naprawde warto, choc pamietam go jak przez mgle...
(jeli chodzi o sama muzyczke to mam i moge podeslac)

Krzypek / 2003-03-13 14:44:29 /


Marek MKI prosil mnie o plik z muza (znaczy z Uciaczka z tropiku)
wiec wrzucilem na edysk
nik - "terrazim"
haslo - "makroekonomia"
plik ma cos 3.7 mb i jest zzipowany a nazywa sie "ucieczka"

Krzypek / 2003-03-13 18:13:33 /


:) Juz mam, dzieki. Fajna muza, tylko powiem szczerze, ze nie znam innych kawalkow Bilinskiego :(

Marek_MK1 / 2003-03-13 21:47:08 /


A to czasami nie było tam elektronicznej muzyki i fragmentów filmu z 007 -pamiętam ten teledysk bardzo się odróżniał było duż osamochodów niezłych które na siebie wpadały -

Albi_Poznan / 2003-03-13 21:53:15 /


Ten utwór w pewien sposób nakierunkował mnie na elektroniczna muzykę i tak mi zostało do dzisiaj. Następnie muza na Amidze format mod- dema , pierwsze techno (muza-ale oczywiście spokojne)- to było wspaniałe.(AMIGA-komputer jakby nie wiedzieli co niektórzy-mówię o pierwszych 500 potem już bardziej wyrafinowanych 600, amidze 1200 i Amidze 4000 z procem PCPOWER aż następnie przesiatka na 386 PC. I to już nie powróci. Tak jak nasze auta - kiedyś to prawie robione były arcydzieła -na kompie dema które się chciało oglądać bez końca , muzyka - a teraz te samochody wszystkie takie same - kompy moc obliczeniowa kosmos-rodzice kupują dziecku za 6000zł aby sobie grało - kiedyś to zachwycało a teraz ogłupia.
Sorka za przynudzanie.

Albi_Poznan / 2003-03-13 22:07:45 /


w sumie zycie stalo sie dziwne, masakra sa sytuacje (dzis bylem tego swiadkiem jak dwie osoby co mieszkaja w jednym akademiku gadaja sobie przez gg, to juz jest przesada
ale nie zbaczajmy z tematu
Ktokolwiek widzial ktokoliwek wie, gdzie mozna znalezc teledysk do "ucieczki z tropiku"
krk4m moze Ty masz gdzies w archiwach??

Krzypek / 2003-03-13 23:59:50 /


Sorka, Krzypek....
Bilińskiego jako warstwę audialną - owszem posiadam nieco nagrań, natomiast nigdy nie archiwizowałem wideoklipów. To nie technologia mojego pokolenia - moim skromnym (większość twierdzi ze tego nie spośób pogodzić) zdaniem instytucja wideoklipu zabiła muzykę rozrywkową.
Dlatego uwielbiam słuchać CD w aucie, bo wtedy nie musze widzieć tych wyginających sie panienek z silikonowym biustem (podrygujących jak żaba w sokowirówce) i umieśnionych troglodytów w podkoszulkach z trzydniowym zarostem i kolczykiem w nosie, któzy nie mają pojęcia o kompozycji, aranżacji, emisji głosu - że nie wspomne o opanowaniu jakiegokolwiek instrumentu.
Ponad połowa mojej rodziny (tej po mieczu) to zawodowi muzycy, ja na ich tle jestem profan - bo gram tylko na paru instrumentach i szkoły muzycznej mam za sobą jedynie 4 lata. Ale niestety - nie jadam wuzetki z ketchupem, a muzykę nadal oddzielam od obrazu, sorry.....
O ile pamiętam jest stronka www. bilinski.pl - może tam wśród fanów poszukaj kogoś, kto ma ten teledysk.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-14 11:00:09 /


No Michale...znowu (miłe) zaskoczenie... szkoła muzyczna... :)
"Dziwny jest ten świat..." ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-14 11:38:07 /