logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Zmiana koloru wykładziny w Capri

Zmiana koloru wykładziny w Capri

Witam,

Poszukuję kremowej wykładziny podłogowej do Capri, ale z marnym skutkiem (ogłoszenie w linku poniżej).
http://www.capri.pl/market/8732

W związku z niewielką szansą znalezienia wykładziny w takim kolorze, przyszedł mi do głowy (genialny) plan, żeby obecną wykładzinę podłogową (czarną) okleić bądź przyszyć do niej nowy kolor materiału. Dlaczego przykleić bądź przyszyć? Ano dlatego że obawiam się że ciężko będzie zrobić nowego "gotowca" który zachowa profil oryginalnej wykładziny.
Czy ktoś przechodził już przez coś takiego? A może ktoś ma jeszcze inne pomysły jak zrobić nową wykładzinę do Capcia?

pozdrawiam

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-30 10:56:54 /


a ja mam brązową i chętnie zamienie sie na czarną ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-30 12:26:28 /


Jedz do pralni chemicznej - one wszystko barwia na różne kolory ;))
jak dobrze zagadasz to powinni cos takiego zrobic.. W koncu to tylko powyginany dywan ;))

michalch83 / 2006-10-30 12:32:02 /


Ja mam brązową i zamienię na bordową ;)

Piotr Siemiątkowski (Irpac) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-30 12:37:33 /


a te plastiki czy tam gumy zaszyte w dywanie też zabarwią ? :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-30 12:38:38 /


tego nie wiem ;))Ale zawsze można je potraktowa sprejem, poza tym aż tak duzo ich tam nie ma ;))

michalch83 / 2006-10-30 12:40:05 /


A ja mam taką szarą jakąś wyjętą z auta (może i to kremowa była) i chetnie zamienie się na czarną !!!

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-30 12:46:28 /


brazową to chyba kazdy ma :)
w sumie czarne tyz mam moge sie pochwalic ale .. czekaja na cos . jeszcze nie wiem co :) a moze na jakiegos Capcia w mojej stajni :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-10-30 14:19:05 /


Panowie,dywaniki mozna uszyć w sposób nadający im kształty podłogi!Do tego można wykonać obszycie krawędzi nicią lub lamówką.Barwienie barwieniem-ale nowa wykładzina z kompletem dywaników (np. z logo) to już "..full wypas peczak.." :)

fikcja Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-30 15:10:57 /


ja mam kremową ale ciągle jeszcze w aucie miałem wymienić na czarną ale ciągle brak czasu

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-10-30 23:31:30 /