logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » zawody TOR POZNAŃ

zawody TOR POZNAŃ

Amatorska Liga Torowa - TA ABJ - Time Attack Akademia Bezpiecznej Jazdy.
Zawody organizowane na torze Poznań 19 listopada 2006r, są 4 klasy zależne od pojemności silników i zasilania, narazie zgłoszone same bardzo szybkie auta, subaru , lancer i wykręcone japończyki, ale można pogonić nasze fordy po torze i zrobić mini wewnętrzne zawody. Co wy na to?
Regulamin i zapisy tutaj:
http://forum.sss.org.pl/viewtopic.php?t=1464

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-01 17:55:23 /


hmmm
ja mysle ze cena odstraszy wiele osob

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-02 07:49:49 /


W myśl hasła "Dzień po za torem dniem straconym" jestem zdecydowanie za.

Jadę i mam nadzieję, że nie będę samotnym reprezentantem Naszego Stowarzyszenia.

Pająk - będziesz?

Pozdrawiam, Kuba

Jakub Wójcicki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-02 13:12:54 /


no wiec ja sie nie wpisuje bo moj udzial bedzie zalezal tylko od jednego czynnika - pogody. Jesli na drogach nie bedzie sniegu i soli to pojade na 100%. Mam nadzieje, ze bedzie mozna sie wpisac w terminie pozniejszym. Ma ktos z Was doswiadczenie czy na ta impreze mozna sie wpisac w ostatniej chwili (np na dwa dni przed)?
Kuba, jedziesz nowym bolidem?

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-02 13:24:33 /


Greenhorn: Jadę nowym bolidem, więc soli i/lub śniegu ma nie być:)
Pozdrawiam, Kuba

Jakub Wójcicki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-02 13:48:18 /


Wg dzisiejszej prognozy pogody w niedzielę 19-stego ma być słonecznie i sucho, temp. 10st. - kto jedzie?

Pozdrawiam, Kuba

Jakub Wójcicki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-15 08:38:51 /


ja nie :( oc konczy sie 19 i to koniec sierry coswortha, czas budowe zacząć

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-15 09:30:01 /


Pająk, dzięki za odp. - szkoda, że nie. Ja mimo wszystko pojadę potwierdzić wśród Subarynek i innych Evo cośtam, że legenda wciąż żyje. Powodzenia przy budowie, na forum będę pilnie śledzić postępy.

Pozdrawiam, Kuba

Jakub Wójcicki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-16 10:14:43 /


opisz jak wrażenia :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-25 15:23:22 /


cOke!

Było fantastycznie. Tor marzenie, nowy asfalt, zero dziur i szybko - przy marnych warunkach pogodowych (ślisko) - najlepszy czas Caprikiem 2:21 (dla porónania: Porsche 911 GT3 1:57). Prędkość na prostej start-meta ok. 170km/h. Zakręty trójką, niektóre wysoką dwójką.

Nowością dla mnie była jazda "w tłumie" - 20-30 samochodów na torze - 400 konne Subaru czy Porsche oczywiście dmuchały mnie na prostych, ale w zakrętach zaczynały się liczyć również umiejętności.

Impreza do powtórzenia w ramach stowarzyszenia capri.pl, z jedną uwagą koszt wynajęcia toru + 4 sędziów + pomiar czasów przez PZM = ok. 9000PLN. Potrzebna więc by była wysoka frekfencja np. 60 osób po 150PLN :(.

Nie wiedziałem, że byłeś na torze - byśmy się przelecieli Caprikiem razem. Dzieki za super zdjęcia - jak byś mógł mi je przesłać w pełnym rozmiarze na emaila: j_wojcicki@wp.pl to będę zobowiązany.

Pozdrawiam, Kuba

Jakub Wójcicki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-27 16:01:00 /


hhehe no jak jest kilka samochodów obok stresik znacznie wiekszy niż na miedzianej :)
19 niestety mnie nie było :(, zdjecia mam z forum sss.org.pl
ps.
nie miałes kłopotów z gotujacym sie płynem hamulcowym? u mnie i u brata praktycznie nowe dot3 i 4 po 4 kółkach na suchym asfalcie wrzały :(

pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-27 16:48:24 /


hheheh umnie juz na pierwszym okrazeniu sie hamulce zagrzaly i trzeba bylo pomagac ostro silnikiem ;) ale fajnie bylo

MichałPoznań / 2006-11-27 23:08:29 /


Moje hamulce jakoś dawały radę: 3..4 okrążenia - przerwa 20 minut - 3..4 okrążenia - przerwa 20 minut -......
Hamowałem delikatnie, bo było ślisko. Gdyby asfalt był suchy mogło by być krucho z szanownymi hamownikami.

Pozdrawiam, Kuba

Jakub Wójcicki Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-30 08:47:36 /