logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Trochę zmian na forum

Trochę zmian na forum

Wprowadziłem trochę zmian na forum, które ze względu na powstały lekki bałagan i kłopoty ze znalezieniem czegoś, zostało podzielone na kategorie.
Niestety z przyczyn technicznych informacja o nowych pytaniach i odpowiedziach musiała wystartować od nowa - teraz na głównej stronie forum będzie widać tylko co nowego na całym forum, zaś tematy starsze siedzą sobie w swoich kategoriach.
Mam nadzieję że "idzie na lepsze", jeśli macie jakieś uwagi, to śmiało.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-21 12:11:37 /


Bardzo mi się to podoba i myśle że innym też.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-21 15:03:19 /


Superos - doskonały pomysł.

cossi / 2002-04-21 15:20:27 /


popieram

starrsky / 2002-04-21 15:35:02 /


A ja uwazam ze lipa (to tylko moje zdanie) tak wszytko bylo "na widoku" teraz trzeba grebac- nie wiem czy akorat ktos kto zna odpowiedz bedzie np. czytal wszytko i pomagal innym w rozwiazaniu problemu.
tak bylo to na oku i sila rzeczy widac bylo co u kogo w trawie piszczy
pozyjemy zobaczymy -ale widze ze inni sa zachwyceni:)

Hoover 3M / 2002-04-21 17:38:54 /


taki podzielenie to byla by DOBRA rzecz w dziale OGLOSZENIA!
podzielic na KUPIE-SPRZEDAM-ZAMIENIE-INNE
to by bylo fajnie nie bylo by zamieszania
ale na forum?
hmmmmm
kwestia gustu
pozdrawiam

Hoover 3M / 2002-04-21 17:57:21 /


Kiedy właśnie celem tego jest, żeby grzebać trzeba było jak najmniej - na stronie głównej będą pokazane wszystkie wątki, w których działo się coś od czasu poprzedniej wizyty - zarówno nowe wątki, jak i te, do których ktoś dopisał 101 odpowiedź. A jeśli chcesz czegoś poszukać, to łatwiej po kategorii, niż przelatywać całą listę. Dodatkowo, w chwili dzisiejszej, strona główna forum wymagała załadowania około 300 kB !!! - tak więc dla modemowców dość boleśnie.
A w ogłoszeniach można sobie włązcyć na samej górze strony filtr, czy ma pokazywać wszystkie ogłoszenia, czy tylko sprzedam czy kupię.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-21 18:43:16 /


Myślę, że teraz forum jest dużo bardziej przejżyste. Michał, bardzo ułatwiłeś życie tym co czegoś szukają. Jednak teraz chyba mniej ludzi będzie odpowiadało na pytania zadane na forum. Chodzi mi o pytania starsze. Chybwa niewielu ludziom będzie się chciało przeglądać całe forum i odpowiadać na wybrane pytania.
Ogólnie pomysł jest ok. Wydaje mi się, że innego wyjścia jak taka segregacja nie było. Tylko teraz ci którzy zadadzą pytanie będą dziękowali jeszcze bardzziej tym co odpowiedzom;)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-04-21 18:53:02 /


Do każdej nowej rzeczy trzeba się przyzwyczaić. :-)
Zgadzam się, że taka "przeróbka" zaprowadzi porządek.
Jest OK!
Pozdrawiam,

B / 2002-04-22 00:51:46 /


to jeszcze stronicowanie by sie przydalo, poniewaz nadal gdy wchodzi sie do ogolnego, to pareset kilo idzie.

kliner aka cleaning / 2002-04-22 09:27:08 /


Tak jeszcze na marginesie to pozdrawiam wszystkich modemowców.
Znam ten problem z ładowaniem stron bo sam kiedyś używałem modemu 2400 b/s:) jeszcze za czasów 486.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-04-22 09:50:44 /


Dla mnie bomba. Przydałoby się jeszcze przeszukiwanie typu fulltext - wiem, Michał, nie masz za bardzo czasu, gdybym ja miał czas to zaproponowałbym pomoc, zwłaszcza że od kilku lat nic innego nie robię tylko wyszukiwarki (dobra, przesadzam :)), ale ja też nie mam za bardzo czasu, a jak będę miał to w pierwszej kolejności pobawię się samochodem.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-22 14:33:26 /


I jak wam sie uzytkuje nowe forum drodzy uzytkownicy? czy nie uwazacie ze stracilo "MIODNOŚĆ"?

Hoover 3M / 2002-04-25 21:32:06 /