logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » układ chłodzenia » zimne powietrze

zimne powietrze

witam wszystkich chciałbym sie poradzić co mozna przysłonić aby powietrze nie dmuchało wraz ze wzrostem predkości bo u mnie tak sie dzieje ze im szybciej jade tym mocniej dmucha mi przez nawiem na nogi lub szybe.Ciegna sprawdzalem są ok wiec nie wiem skąd to wieje.jak jeszcze stoje i włacze dmuchawe to cieple powietrze lecie ale jak rusze to już lipa.z gory dziekuje za pomoc

młody3 Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-03 10:07:41 /


Boczne nawiewy w capri chulają tylko zimnym powietrzem- jak chcesz ciepłe to kup granade ;))
A co do niewiania podczas jazdy to jest tylko jedna mozliwoasc- ustawic tak, żeby wiało bocznymi i je zamknąc ;)) Wsio ;)

michalch83 / 2006-11-03 13:17:33 /


hlehlehle ... a w taunusie jest akurat odwrotnie ;)))
srodek chlodzi, boczki grzeja ... no moze "grzeja" to za duzo powiedziane.

Ale fakt istnieje mozliwosc - ze tak powiem - nie kozystania z chlodzenia ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-03 17:30:01 /


Nalezy naprawic nagrzewnice, jezeli wszystko dziala to mozesz puszczac powietrze gora, dolem, albo zamknac oba. Zazwyczaj cos jest krzywe albo ulamane i nie dziala.
Jak wlaczalem ogzrewanie w trasie to w tenisowkach wrecz parzylo w noge, wiec musi grzac, jak nie grzeje to jest lipa z chlodniczka albo ze sterowaniem klapka.
Najlepiej wywal cala nagrzewnice z auta i zrob porzadnie, przy okazji zobaczysz jak dziala i sprawdzisz czy nie cieknie ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-03 17:38:31 /


popieram kolege, trzeba naprawic nagrzewnice ja u siebie rozebrałem było tam kupe syfu i kamienia z wody ,po wymyciu złozeniu jest ciepełko jak talala

Łukasz 33 radom / 2006-11-03 18:23:07 /


u mnie nagrzewniczka pomieściła zaledwie szklanke wody bo tak ja sprawdzałem wiec chyba troszke zamało:)

młody3 Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-03 23:18:29 /


trzeba rozebrac nagrzewnice wyjąc spiralki z rurek wymyc i bedzie git szklanka wody troszki mało

Łukasz 33 radom / 2006-11-04 14:09:27 /


dzieki za informacje w poniedziałek rozbieram nagrzewnice:)

młody3 Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-05 13:41:21 /