logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » 3M » WAZNE DLA 3M !!!!!

WAZNE DLA 3M !!!!!

prosze o wysylanie krótkich opisów siebie i swojego auta , tudzież aut na nowa wersje stronki. + miniaturki fotek auta takie 640 / 480 (ptasiek@o2.pl)

Z góry dzieki....

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 10:02:22 /


Ooo, widzę, że 3M bierze przykład z PCK :) To dobrze, grunt to się rozwijać (pod okiem najlepszych) ;P

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-06 10:03:39 /


przyklad z PCK .... ??? a kto sie pierwszy zamiescil na capri ze stronka ?? :>

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 10:04:13 /


Wersje robocze się nie liczą :P

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-06 10:05:22 /


no tylko ze to nie byla wersja robocza ino stara wersja :>

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 10:06:09 /


Uuu brawo brawo :D A konkretnie jak krótki ma być ten "krótki" opis?

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 10:55:42 /


no mozna wyplodzic pare zdan ..... bez zbednych pierdow ale wazne rzeczy musza byc

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 10:58:13 /


rozmiar stanika ... numer buta ... data inicjacji seksualnej :>

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 10:59:00 /


Ee tam Ptasiek, nie bierz tego zbyt osobiście, ale mnie Twój rozmiar stanika nie interesuje, więc nie widzę sensu, żebyś umieszczał to na stronie ;)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 11:09:41 /


Nie ??? kurcze ... jestem zawiedziony :>

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 11:16:25 /


Posłałem już swe wypociny, choć sie nie napociłem przy ich pisaniu :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-06 11:34:28 /


Swoje wypociny właśnie wysyłam- masz 4 załączniki, 3 fotki pożądanej wielkości i jeden plik doc. .

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 11:47:58 /


Nono, hmmm podoba mi się już ta nowa stronka, oby tak dalej :D ale kurde boje się, że wyjdziemy na jakichś erotomanów - ciekawe miejsca - Goła baba :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-06 13:21:32 /


OOO i jak szybko się aktualizuje, jakies 30 sek temu jak na niej byłem to jeszcze nie było tła :P

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-06 13:22:58 /


goła Baba jest fajna tylko szkoda że jest ubrana;)

Hoover 3M / 2006-11-06 14:07:23 /


powoli narazie wszystko w fazie proob
walczymy z polskimi znakami bo mk cos ma najebane na serwie

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 14:12:24 /


zapraszam juz do spojrzenia.... polskie znaki beda w ciagu paru dni ... costam juz dziala
wszystko bedzie mysle w ciagu tygodnia

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 15:14:21 /


Mnie się też podoba- może moja percepcja skierowana jest na coś innego, ale żadnej ani gołej ani ubranej gołej baby nie widziałam.
Pozdro!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 17:00:16 /


oj Kasiu, w takim razie ciekawych miejsc nie odwiedzasz :P

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 17:10:03 /


hehe...a jak ktos nie jest oficjalnie w 3M-ie ?? :) pozdro

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 17:13:24 /


to może przystapic w nasze szeregi:)

Hoover 3M / 2006-11-06 18:11:09 /


to trzeba sie zameldowac oficjalnie
pokazac sie na jakims mini spocie czy cuś

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 18:11:34 /


jak tylko zrobie dzioba to bede na każdym (mam nadzieje taką)....

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 19:05:34 /


Czemu Hoo wskakuje i pod sobą i pod Fuszixem?? hehe, ja rozumiem, prezes, ale... no bez przesady ;)
Pozdro!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 21:14:11 /


A swoją drogą, to właśnie wpisałam w wyszukiwarce 3M (coby sprawdzić czyja czarna granada sedan z zielonkawymi drzwiami i podwójnymi światłami stoi cały dzień na ul. Ogarnej- czyli koło mnie, właściciela przepraszam za wielokrotne macanie SAMOCHODU) i aż mnie w krzesło wbiło ile osób ma w nicku 3M!!! Na spotach ledwie kilka osób, gdzie reszta??!!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 21:34:01 /


To administry czy jak mu tam :) forum nie czytasz? :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-06 23:16:57 /


Hoover pojawia sie tez jako Ligacz, wiec nie tylko ja mam dublera :P a jest tak, "z przyczyn technicznych", tzn dla ulatwienia dalszego uzupelniania stronki [tlumaczac wyreczam Ptaska ;) ]. pzdr!

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 23:42:46 /


tyle ze nie wytlumaczyles ... kopiowalem podstronke zeby potem sobie to zmieniac

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-06 23:53:01 /


no to wlasnie "z przyczyn technicznych w celu ulatwienia sobie przyszlej pracy" :P w szczegoly ino nie wnikalem ;)

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-07 00:44:55 /


ja ze swojej strony proponuje jakis dowcip wkleic :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-07 10:46:03 /


i pare wierszyków 3M'u obecnych przy relacjach

Hoover 3M / 2006-11-07 11:40:19 /


nic prostrzego ... dajcie dowcipy i wierszyki to sie w dziale zloty wklei albo ciekawe miejsca. ja najpierw doprowadze do porzadku dzial ludzie i zloty. Pootem detale

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-07 17:23:56 /


w dziale 3m drift nowe rzeczy

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-08 14:20:50 /


Przypominam !!!!! wysylajcie ludzie fotki i opisy ptasiek@o2.pl

Jesli kogos nie ma w spisie prosze sie meldowac to sie uzupelni... nie widze przeszkod.

Ktos proponowal dowcipy... jesli ktos ma ochote napisac cos o zlotach tudziez ogolnie cos ciekawego niech wysyla to sie umiesci

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-08 14:34:07 /


Nie żebym marudził ale mi nowa strona nie podchodzi uważam że stara była czytelniejsza i bardziej klimatyczna, wystarczyło ją uaktualnić, mam nadzije że to dopiero pierwsze kroki i całokształkt bedzie dużo lepszy czekam cierpliwie na efekt końcowy, plus tego jest taki że Ptasiek bedzie na bierząco to aktualizował.


Hoover 3M / 2006-11-08 15:52:03 /


wyraże pooki co swoja opinie bo pomoc nie mam teraz jak.... grafika ładuje sie za długo, jej jakosc jest fatalna.... sama stronka faktycznie duzo z klimatu stracila tło w kratke za ostre.....


Co do opisu to potem cos postarma sie wymeysleć :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-08 16:12:00 /


jakosc jest dobra tylko szum jest dodany . coz trzeba przyjac slowa krytyki . ale ogolnie nie wszyscy lubia wszystko czarne i mroczne .... "szatan krew i odchody " :> ... no dobra to teraz zbieram opinie ...:




komu sie podoba komu nie ... niech decyduje wiekszosc. Jesli chodzi o detale typu czcionki pogrubienia itp to bedzie poprawione ale nie wszystko naraz . pytam o ogolny zarys

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-08 16:54:38 /


Może to głupie i nie na miejscu pytanie, ale czy czy możecie mi podać linka do Waszej strony ;-)
(poważnie pytam)

BeaTa / 2006-11-08 17:25:59 /


wystrczy Beatko że klikniesz na logo 3M ukazujące sie na stronie Capri zamiennie z logiem Belzebubów i PCK.

a link to : www.3m.capri.pl

Hoover 3M / 2006-11-08 17:41:02 /


nie zgodze z hooverem. wlasnie strona jest duzo bardziej czytelna i przejrzysta od starej. fotki komu sie wolno wgywaja temu wolno ( skun kup se lepszy net :P )
mi sie podoba tym bardziej ze mooj capec ma swoje honorowe miejsce ( nie maczalem w tym swoich brudnych paluchow ).
kawal dobrej roboty ptasior. trzeba ja tylko podszlifowac cioot cioot.

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-08 18:05:41 /


Nowa strona też mi nie podchodzi, ale ... niewiele brakuje ! Moim zdaniem trzeba zmienić tło w postaci irytującej kratki oraz poprawić główny banner - te szumy robią złe wrażenie, zoptymalizować grafikę, bo ładowanie rzeczywiscie kiepskie - przez długi czas do załadowania strony mamy czarny tekst na czarnym tle. Acha stara stronka nie była zła może troche posępna, ale można byłoby ją rozweselić zmieniając chociażby te czarne tło. To tyle słowem krytyki. Też zrobiłem pare stronek i się nasłuchałem :)

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-08 18:07:59 /


chodzi o to że na starej było bardziej klimatycznie, pomijając że ładowała sie w mgnieniu oka, była galeria każdy zlot był opisany i fotki były z każdego zlotu itp.
To tylko moje sugestie czekam na efekt końcowy. dajmy Ptasiorowi sończyć może finalnie nie bedzie tak zle ale chyba wszelkie uwagi ku polepszeniu strony przez 3mowców bo to oni głównie będą korzystać ze strony są mile widziane.

Hoover 3M / 2006-11-08 22:37:13 /


jak najbardziej i beda brane pod uwage....co do zlotow to na poprrzedniej byly tylko foty ... teraz mam ochote na opisy ... tyle ze nie opisze zlotow sprzed 2005 ... kto sie tego podejmie?? ... graficznie bede sie bawil z kumplem za tydzien ....

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-08 22:42:07 /


No i jest idea zrobienia takiego mini forum ... kazdy bedzie mogl cos od siebie napisac... w kwestii np spotu ..bez podzialu na tematy itp takie cos prostego

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-08 22:44:42 /


dzieki za linka :-)

dobrze, że "kratka" która pokazywała się na początku zniknęła, bo można było dostać oczopląsu ;-)
ale nadal pracujcie nad stronką, chętnie Was (z 3m) poznam lepiej :-)

BeaTa / 2006-11-08 23:41:55 /


Troche pozmienialem .. czekam na sugestie

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-08 23:44:03 /


no moim zdaniem aktualny wygląd strony nie jest zły (u góry rzeczywiście myślałem, ze ten szum to zła jakośc grafiki, więc możnaby cos z tym zrobić), tylko nie pasuje troszku do zamierzonego klimatu, poza tym jest ok.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-08 23:49:03 /


powyższy komentarz napisałem nie widzac jeszcze poprawek, które własnie nastapiły :) jest lepiej :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-08 23:50:43 /


a jaki byl zamierzony klimat???

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-08 23:50:51 /


motoryzacyjny chyba :) ale teraz jest ok

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-08 23:57:18 /


Ptasior juz jest lepiej!:) nie ma kratek ładuje sie stonka błyskawicznie tylko moze by z loga te żółte plamy zabrac? Z opisami zlotow moze byc cieżko bo slaba pamięć mamy:) ale co pamiętam moge skkrobnąc lub odszukać na forum i się wklei:)

Hoover 3M / 2006-11-09 09:39:29 /


to ja porprosze to co pamietasz bo na stronce poprzedniej nie bylo zadnego opisu.

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 11:58:34 /


net jest ok a gora dalej jakosciowo fatalna....podobnie jak michoowy kapec na dole... jego odbicie takze zrobione źle bo tak sie nie odbiaja auta jednym rogiem.....


juz jest lepiej bez tej kratki...kolejna sprawa to sposob wrzucania fot......miniaturki są wymuszonymi pomnijszeniami duzych fot..czyli jak laduje sie miniaturka to odrazu ładuje sie duża fota narazie to tak nie razi ale jak dojdzie duzo fotek to bedziemy czekali lata swietlne...zanim sie zaladuja miniaturki.....uwazam że lepiej zrobic mało ważace miniaturki i do tego odnosniki do duzych rozmiarow nic wymuszac miniaturki.....ewentualnie jakis skrypt tu wrzucic lub flashowa galerie.

zminany sa w dogra strone ale nadal jakosc i obrobka grafiki fatlne.

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 12:30:07 /


Pod linkiem do Ligacza widnieje Hoover. A Olka w ogóle nie da się odpalić.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-09 12:37:40 /


ze masz na tym poonkcie pierdolca to fajnie ... kazdy musi miec hobby ..ale to nie jest jedyne moje zajecie. Glownym zalozeniem bylo to zeby kazdy mogl miec swoje auto i opisy na stronce i zeby zloty byly na bierzaco opisywane.
co do miniaturek to beda. ale to nie jest tak ze ja tylko przy tym bede siedzial ... a jak masz ochote zrobic cos to chetnie przyjme projekt glownego banera itp itd. odbic czy co tam chesz ale tak jak do hoovera z kalendarzem sie ludzie dopieprali tak teraz to bedzie nastepne pole do narzekan .....

spokojnie!!!

nie jestem profesjonalnym grafikiem. Robi to dla mnie kolega ktory robi to calkowicie bezinteresownie i za darmo ... ja nie moge zglaszac do niego non stop zmian i pretensji.. to co umialem zmienilem sam... cierpliwosci . Koles sie obrobi ze swoja robota za ktora mu placa to luknie tez w ta stronke
a to ze odbicie jest nie tym rogiem czy to czy tamto ... no bez perwy ... nikt jakos nie narzeka na szate graficzna capri.pl (ktorej nie ma)....co do flashu itp to nie jest takie proste serw nawet mySql nie obsluguje i nie bedzie .... wiec jak ktos zrobi to lepiej to chetnie oddam paleczke..

Mozna zglaszac jakies konstruktywne opinie ale prosze ... bez przesady ...

Przy takim czyms odechciewa sie roboty ... Hoov ty wiesz najlepiej jak Cie zmeczyly kalendarze

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 12:39:20 /


Hrabia ... ludzie mi nie doslali jeszcze zdjec itp .. pod ligaczem jest hoover.php bo mi latwiej to potem zmieniac niz pisac od nowa. od olka tez nic nie mam ...i jeszcze kilka osoob

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 12:40:32 /


ptasiek wyluzuj tak chciałes uwagi to masz uwagi...proste. nie chcesz to nie pros o nie !

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 12:53:35 /


Twoje uwagi sa na poziomie takim na jakim mogly by byc jakbys mi placil za robienie takiej stronki

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 12:55:10 /


Jestem amatorem i robie to amatorsko .. jesli mi koples pomoze to moze bedzie lepiej ale cudow nie wymagaj

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 12:55:46 /


ptasiek powiedzialem ze jak bede mial kompa tu i net to chetnie pomoge...pooki co moge pomoc jedynie zwracajac uwage co jest nie tak.

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 13:12:37 /


Ja się nie chcę zanadto wtrącać, ale widzę że lubisz sobie ponarzekać, a że zahaczasz o serwer-to, serwer-tamto, to coś dodam:

> walczymy z polskimi znakami bo mk cos ma najebane na serwie

Wyjaśniałem już drogą mailową: jest unikod, nie wiem co jest "najebane", przełączyłem Ci specjalnie i indywidualnie na iso-8859-2, ale nadal sugeruję przekodować stronę.

> co do flashu itp to nie jest takie proste serw nawet mySql nie obsluguje i nie bedzie ....

Z tego wynika że skoro nie ma mysql to flasha też nie będzie. Nie żebym był fanem flasha, wręcz całkiem przeciwnie, ale flash chyba nie ma związku z mysql ?

Nie ma mysql, bo to cienka baza danych jest. Mamy tu postgresa, jeśli trzeba to mogę udostępnić. Do czego akurat mysql jest potrzebny a postgres się nie nadaje ?

> nikt jakos nie narzeka na szate graficzna capri.pl (ktorej nie ma)

Ha ha, temat bumerang :) Szata graficzna to przecież jest, jak najbardziej, nie ma po prostu nic zbędnego - wszystko w służbie funkcjonalności. Nikt zasadniczo nie narzeka (no były jakieś sporadyczne głosy) bo to się po prostu sprawdza.

> No i jest idea zrobienia takiego mini forum ... kazdy bedzie mogl cos od siebie napisac...

?

Jeśli forum na capri.pl z osobnym działem dla 3M się nie sprawdza, to ja rozważę wszystkie uwagi co do jego lepszego dostosowania.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-09 13:30:39 /


Masz MK racje poniosło mnie zdecydowanie ... to że walczyłem z polskimi znakami to było zanim zmieniles mi kodowanie.PRZEPRASZAM . . o mysql prosilem bo to znam .. na maile od Daniela nie odpisywales wiec zrezygnowalismy z pomyslu bazy danych. Ja nie narzekam na szate capri.pl i po prostu to mialo znaczyc ze chcialbym zeby na 3m tez nikt nie przesadzal z narzekaniem... tak jak pisalem JESTEM W TEMACIE AMATOREM Z DOBRYMI CHECIAMI!!! slowa krytyki (tej czepialskiej) nie motywuja do pracy

Forum 3M jest ok... ja moze byc i tu ogloszone i tu .. zeby byla jakas zgodnosc pomiedzy relajcami i zapowiedziami ...

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 13:45:33 /


aha ... to ze nie ma mysql nie ma zwiazku z flashem ale domyslilem sie ze i tegon nie da rady... jesli sie mylilem ok tez przepraszam.. po prostu stwierdzilem ze nie wrzucasz wszystkiego na serw skoro nie uzywasz tego na stronie.

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 13:47:13 /


jeszcze w celu wyjasnienia ... wszedzie zialaly te polskie znaki tylko tu nie wiec wydawalo mi sie ze cos jest nie tak

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 13:48:15 /


FLASH jest techniką która działa w przeglądarce a nie na serwerze. Na serwerze zamieszczasz jedynie plik który jest pobierany przez przeglądarkę tak samo jak każdy inny plik, a potem cały cyrk odbywa się już po stronie klienckiej.

Jak znasz mysql to ja nie widzę istotnej przeszkody żeby poradzić sobie z postgresem - sam SQL jest teoretycznie standardowy, a praktyczne różnice wychodzą tylko przy wydumanych konstrukcjach. Strona administracyjna która jest faktycznie zupełnie różna między tymi bazami akurat Cię tu nie interesuje.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-09 14:01:33 /


jest lepiej bo wkońcu my się pojawiliśmy:)
A już myślałam, że jak kilka zlotów omineliśmy to wykluczyli nas z 3M:)
Pozdrawiam

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 16:25:59 /


Ptasior spokojnie rób swoje ale nie oburzaj sie na uwagi bo Skun akurat w tym aspekcie ma racje, może by przebudowac logo z góry delikatnie?
jak nie starczy zapału i nerwy Ci puszcza zawsze mozna przywrócic stara strone i tylko ja uaktualnić o opisy i bierzące zloty:)

A tak na marginesie to teraz widzisz jaka to mozolna praca-respecta.

Hoover 3M / 2006-11-09 16:37:23 /


Hoov mi starcza zapaly ale graficznie malo zalezy ode mnie bo ja sie na tym nie znam. A Skun sie do grafiki dowala .. po za tym Tobie tez nerwy puszczaly przy kalendarzu.... a stara strone kto by ci uzupelnial ?? bo ja sie w niej nie lapie

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 17:52:35 /


myślalem ze w starej też byś sie łapał, wiesz ja sie nie znam tamtą stroną robił kumpel w 2 dni i tyle, więc od strony technicznej nie będę dobrym doradcą i nie będę sie mądrowal bo sie na tym nie znam. Mogę tylko wyrazić opinie jako członek 3M korzytający ze strony czyli szata graficzna i klimat i takie tam duperele:)

Hoover 3M / 2006-11-09 19:13:17 /


A mi się podoba. Nareszcie coś się dzieje, Ptasior słowa uznania za to że ruszyłeś temat. Idzie zima, autka raczej zapadły w sen, przynajmniej tu będzie można się z ludźmi zobaczyć. Do ciekawych miejsc proponuję wrzucić fotkę płonącej krowy, z zapytaniem - zgadnij coto ? Szkoda tylko, że nie mogę tu wkleić swojego zdjęcia ze ścierka - bo właśnie zmieniła właściciela. Jak "fachowcy " znajdą trochę czasu i możliwości to myślę że dojdziecie do porozumienia i pomogą, póki co ważne jest co jest na stronce, a jakość z czasem można przecież dopracować.

Pozdrawiam!!!

cwietowa_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 21:17:55 /


Relacja z Bornego czeka juz ponad dobry miesiąc, rzękłbym że półtora tam mamy sesje płonącej krowy:) Już niedługo jak MK znajdzie chwile by uaktywnic strone bezie można podziwiać:)

Hoover 3M / 2006-11-09 22:00:39 /


Hoover, bo widzisz - przysłałeś mi zgłoszenie strony do aktywacji jak jeszcze nic na niej nie było, a potem nie dałeś znać że już jest, ja też nie sprawdzałem z wypiekami na twarzy czy już czy jeszcze nie. Stąd też przeoczyłem jej gotowość, ale teraz już ją widać jak tylko "się dowiedziałem".

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-09 22:57:09 /


w razie czego Kohas proponowal pomoc a on sie conieco na robieniu stronki zna

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 23:52:26 /


O hej :) Nie zostalem wykluczony jeszcze :> Cos Ci tam niedlugo wysle co u mnie slychac w sprawie Fordow.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-10 09:00:45 /


hehe ale jak nie machniesz sobie 3M-ki przy nicku to pewnie Cie wyrzucą :P

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-10 09:03:03 /


Taa, popieram Arka 3M, w dodatku jak nie będziesz miał "3M" przy nicku, to nie będziesz mógł kupić starego Forda, ani do głosowania 12.11.06 Cię nie dopuszczą ;)
Pozdro!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-10 09:12:12 /


Top strony jest propozycja zeby przerobic na zdjecia stylizowane na polaroida paru furek ... jak sie na to zapatrujecie??

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-16 21:03:04 /


dla mnie ok, ja nie jestem konfliktowy...

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-17 18:22:27 /


EKIPA 3M SQUAD wysyłajcie do Ptaśka fotki Waszych maszyn bo na stronie 3M galeria uboga a jest co pokazać:)

Zdjęcia maszyn, Zdjęcia zlotów 3m, Opisy, wierszyki ,rymowanki, anegdotki, opowieści zlotowe,plany na przyszłośc..

ODWAGI!!

Zapraszam : www.3m.capri.pl

Wszystkich NOWYCH CHĄCYCH POZAC NASZE SZANOWNE GRONO I DOŁĄCZYC DO NIEGO zapraszam na zlocik na przelomie końca stycznia/ początku lutego info w krótce

Hoover 3M / 2007-01-05 23:05:01 /