logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » wyjazd niemcy, francja??

wyjazd niemcy, francja??

witam
jak to jest jak bym chcial starym fordem pojechac do francji, wpuszcza mnie takim gratem do niemiec? mysle, ze do paryza jakos bym sie doturlal
a jak jes z gazem w tych panstwach. we francji gaz jest raczej dosc popularny a jak jes w niemczech. czy jest tam duzo stacji na gaz i moze ktos sie orientuje jakie sa mniej wiecej ceny paliwe (benz i gaz)

pozdrawiam i czekam na jakies odpowiedzi

Grzegorz D. / 2003-03-16 22:25:11 /


Jak masz ważny dowód rej to nie mają prawa Cie nie wpuścić, ja to czesto do Belgii śmigam i tam nie ma problemu z LPG (w Holandii też) ale w Niemczech przy autostradach to ja nigdy nie widzialem, chociaż kilka razy czytalem że u Helmutów sprzedają. No i lepiej kup sobie końcówki bo w każdym kraju są inne, a nie zawsze mają polskie. Powodzonka

Wiroś / 2003-03-17 18:03:52 /


maja prawo jesli cos jest nie tak z autem, tak jak policja ma prawo zabrac dowod
mnie nie wpuscili do Austrii bo zlapalem gume i jechalem na zapasie 165 :(

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-17 18:42:15 /


to juz jest przysrywanie sie do byle czego zeby za kapcia nie wpuscic do kraju tyle zlomow jezdzi po drogach nie tylko naszych ze nie powinienes miec problemow (zakladam ze twoje auto jest ok)

Michal FAZI / 2003-03-17 19:02:54 /


mysle ze z autem jest wszystko ok. gdzie i za ile kupie takie koncowki. troche szkoda, ze niemczech jest malo gazu bo teraz euro drogie a ja mam mala butle wiec musze czest tankowac
we francji zdaje sie gazu jest sporo

orientuje sie ktos jakie sa ceny paliwe w tych panstwach

grzes

Grzegorz D. / 2003-03-17 20:19:07 /


Jest pewien, dość kłopotliwy ;), sposób na zwiększenie zasięgu, nie polecam go osobom ... "nieświadomym", bo chodzi tu o prawidłowe i bezpieczne zamontowanie i podłączenie drugiej butli gazowej, najlepiej z elektrozaworami typu holenderskiego (obecnie nie sprzedawane z braku atestacji na Polski rynek, bo ktoś się o to postarał, że niby "włoskie" lepsze).
W moim Capriku miałem 45l brutto(36 netto) w koło + 60l btutto(48 netto)zwykła walcowa, właśnie z powodu zwiększenia zasięgu :), ale się skończyło,... bo trzeba było Wawkę obdarować gazem i tą drugą butlą :)
Ale to tylko, jedna z wielu, sugestia ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-18 08:00:40 /