logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Obroty jałowe granada mkII

Obroty jałowe granada mkII

witam chce zmienic na zime obroty jalowe w mojej grandzi slyszalem ze gdzies przy gazniku jakas srubkato sie robi ale chcialbym dowiedziec sie gdzie dokladnie.Pozdrawiam

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 16:57:16 /


zaznaczam iz jest to 2.3 V6

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 16:57:34 /


wątków o gaźnikach pełno... a jak nie to podobno są schematy regulacji na taunus.pl

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-09 17:25:29 /


na tym polokraglym elemencie na ktory nawija sie linka podczas pracy, jest taka srubka (u mnie plastikowa-biala-al eslyszalem ze nie u wszystkich)-jest od strony pasazera-i blizej sciany grodziowej na gaznikoo-jak ja wkrecasz to sie opiera o korpus gaziora i nie pozwala opasc przepustnicom dalej

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-09 17:46:22 /


A mi sie wydae w kwestii obrotow, ze bez potrzeby nikt ich nie podniosl; same nie wzrosły. Prawdopodobnie masz zle wyregulowany gaz lub ssanie (lub uszkodzone, lub nie podlaczone elektryczne), ewentualnie wypalone "zawory" i ktos odchylil przepustnice zeby zimny silnik nie gasl samoczynnie. Jak poregulujesz to sie zaczną dopiero wątki ;)

Mysza liil (EM) / 2006-11-09 23:09:19 /


wlasnie moje elektroniczne czy tam elektryczne ssanie nie dziala prawidlowo mianowicie po osiagneiciu temperatury dalej idize na wyzszych obrotach tak jakby dalej byl zimny dlatego jest odlaczone i na zime chce sam zwiekszyc obroty

Raz Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-10 21:50:23 /