logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » czego przyczyna może być sciąganie auta

czego przyczyna może być sciąganie auta

Co prawda problem dotyczy grani ale wiem że "żyją" tacy którzy pomogą:)Otóz gdy założyłem wspomaganie ukl kierow. to zaczeło mi ściągać samochód w lwą strone byłem na komputerowej geometrii i nadal ściąga mam starszy model maglownicy a nowszego typu pompe czy problemem może być wspomaganie pomocy!

gilmor / 2003-03-17 16:50:32 /


w maglownicy od Capri przekladnia na przedluzeniu kol. kierowniczej ma taka mala pokrywke, pod nia jest nakretka ktora reguluje cisnienie na obie strony, tylko nie krec tym za mocno, niech tylko drgnie

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-17 16:55:41 /


a ja ci powiem ze pewnie masz zjebany magiel i to wszystko :)

starrsky / 2003-03-17 17:04:16 /


A Sprawdziłeś ciśnienie w oponach?

Greed / 2003-03-17 17:05:33 /


Jak sie rozpedzisz to zgas silnik i wtedy sprawdz! Mialem taki magiel(starego typu), ktory tez sciagal kiedy pompa podawala cisnienie. Natomiast po zgaszeniu silnika wszystko bylo ok.

Mysza liil (EM) / 2003-03-17 17:15:26 /


o !! Więc nie tylko ja tak mam :) Znaczy nie ja ale moj brat ,jemu tez ściąga w lewo i tez w granadzie... przykre ale można się przyzwyczaić ;)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-17 23:56:54 /


Moje Audi, mialo pozacierane lozyska na MacPersonach i sciagalo w lewo ( jak si ewczesniej w lewo ostro skrecalo), albo w prawo jak przedtem byla kierownica na max w prawo skrecona, to byla jazda dopiero;-))))

Krzypek / 2003-03-18 00:11:01 /


Zdejmij pasek z pompy, albo zgaś silnik jak mówi Mouseman i bedziesz wiedział czy to magiel. Jeżeli tak potem za głosem serca Bartka (Camaro ;)) szukaj tych śrub regulacyjnych (dławiki?), być może że masz też załamania którychś z ciśnieniowych przewodów. Jak to nie pomoże to chyba już tylko regeneracja magla :(

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-18 07:21:47 /


ja regenerowałem magiel ostatnio ...zapłaciłem kosmiczną sume ale mam gwarancje na rok...szczerze to nie wiem jak to będzie bo mam pewne obawy...jak uruchomie capcia i pojezdze to dam znać jak to sie sprawdza

starrsky / 2003-03-18 08:44:12 /