logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Wypływa sprzedane CAPRI....

Wypływa sprzedane CAPRI....

Kolega kupił od zachara ten samochód już kawał czasu temu. Prosiłem go o rejestracje na forum lecz(tak podejrzewam) nie ma za bardzo czasu.
Sam pokazałem mu ogłoszenie, bo chciałem kupić ten wóz, ale fundusze nie pozwalały. Prosiłem , aby sie zastanowił, to nie jest jakis wóz dla mas wkońcu ;). Wyjeżdża do Iralndi co pewien czas, w kraju jest na kilka dni. Poprostu nie ma czasu. Wkońcu dostałem pod opieke ten piękny wóz. Mam do zrobienia kilka rzeczy, ogólnie stan dobry.
Chciałem ogołnie dać znać, że żyje i ktoś jeszcze w jakis sposób w temacie, czuwa nad nim:)

Lakier sie trzyma dobrze, (dzisiaj go piesciłem chemikaliami bo stał juz chyba z 8 miesiecy pod chmurka zrzadka doprowadzany do ładnego stanu) oponki na zime czakaja do dobioru (będą na takich samych felgach), silnik w dobrym stanie..ale o nim napisze jeszcze w dziale technicznym forum :)
Kilka fotek na potwiedzenie.

P.S
Arek nie miej do mnie żalu....musiałm wkońcu coś o nim napisać. :)

Pozdrawiam.

Martre Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-12 01:28:25 /


To założ stronke z prezentacją auta i napisz coś więcej i więcej zdjęć daj.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-12 09:17:11 /


Zdjęcia robiłem w pracy, firmowym aparatem. Jak tylko znajde kabel USB od mojego aparatu i będe miał troszke wecej czasu, zrobie całą serię i stoworze profil samochodu. Chociaz za dużo to on nie przeżył od czasu sprzedaży. Wydaje mi się, że całe "dojrzewanie" przeżył w rękach zachara.

Martre Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-12 13:49:24 /


To naprawdę świetne auto, Zachar zrobił przy nim kawał dobrej roboty. Brakuje nam go w Szczecinie :I Ale fajnie, że przynajmniej się pokazało na stronie.
Pozdr.

Guzik Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-12 15:22:48 /