logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » Jak można sprawdzić FC I, II, III czy jest legalny? np. FC III 1983 r. 2.3 V 6

Jak można sprawdzić FC I, II, III czy jest legalny? np. FC III 1983 r. 2.3 V 6

?

Łysy Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-01-23 07:51:24 /


Ja kiedyś dzwoniłem na policje to mnie poinformowali że należy się zgłośić z samochodem i dowodem rejstracyjnym na Komedzie - a oni ci powiedzą czy samochód nie figuruje u nich w kartotece , bądz że właśnie własciciel jest w plecy o wózek. Próby uzyskania dostępu do bazy (czytaj sprawdzenie numerów) nawet przez znajomych spełzły na niczym ponieważ w przypadku stwierdzenia że wóż jest lewy to ścigają to z urzędu, co w praktyce oznacza że nie sprawdzą ci numerów na słowo chonoru czyli bez dowodu rejstracyjnego w rekach. Możesz jeszcze sprawdzić SOMERW,COID, baze Rutkowskiego , i coś jeszcze by się znalazło.

P.S. Kiedyś w Wydziale Komunikacji pewna pani poinformowała mnie że bazy policyjne czasami są nie aktualne - czy miała racje , tego nie wiem.

Marq / 2002-01-23 22:22:06 /


Na dobrą sprawę nie sprawdzisz CAPRI poruszającego się po Polskich drogach ponieważ oryginalnego numeru tego auta już nie ma bo albo został wycięty albo zaszpachlowany - tym bardziej w CAPRI III z '83 r. POZDRAWIAM.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-01-26 00:09:18 /