logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Spring Open 2021

Spring Open 2021

Witajcie,

Tak jakoś wyszło, że to ja zacząłem dzwonić, pytać, cisnąć i proponować jakiś konkret w sprawie Spring Open, choć bynajmniej nie uważam się za jego organizatora, którego oficjalnie po prostu nie ma ;) Więc proszę mi za mocno nie zawracać dupy, ewentualnie tylko trochę, ja tylko robiłem za sekretarkę :P Tym nie mniej, zapraszam i ogłaszam, co się do tej pory samo ustaliło:

Termin: 14-16.05.2021

Termin już na sztywno, chyba że z miejscówką coś grubo nie wypali i nie będziemy mieli gdzie się podziać i siłą rzeczy będzie trzeba akcję odwołać.

Miejsce: Lotnisko w Debrznie.

https://www.google.com/maps/place/By%C5%82e+Lotnisko+Wojskowe+Debrzno/@53.5214442,17.2517074,3444m/data=!3m1!1e3!4m9!1m2!2m1!1sDebrzno+lotnisko!3m5!1s0x0:0xbcba62d9b6d023aa!8m2!3d53.5243739!4d17.2582735!15sChBEZWJyem5vIGxvdG5pc2tvkgEHYWlycG9ydA

Tu mamy "pewność" na 90%. Pierwotnie miało być standardowo Broczyno, ale okazało się, że będzie oficjalna impreza sportowa w sobotę i będzie zakaz wstępu/poruszania się po lotnisku przez calutki dzień, tak więc mocno bez sensu. Niektórzy, w tym ja, chcą trochę pojeździć, poupalać, itp.

Opłata: 100pln/samochód za cały weekend.

Nie wiem jeszcze jak ma zostać uregulowana, zapewne jakiś przelew każdy od siebie, a może gotówa, nie wiem, jak coś się dowiem to dam znać.

Jestem po rozmowach z panią zawiadującą organizacją na terenie lotniska, ma mi jeszcze potwierdzić po weekendzie, stąd te 90% powyżej. Zapowiedziałem, że zapewne parenaście samochodów się zjawi i zaproponowała taką kwotę, którą zaakceptowałem. Dodała niejasno, że jakby coś nie wyszło, zapewne z frekwencją... to jakoś tam będziemy się dogadywać, "na pewno się dogadamy", czyli w sumie nie wiem co mam myśleć, ale pani była na prawdę bezproblemowa, pozytywnie nastawiona i po tym co słyszałem grubo wątpię, żeby miały się wydarzyć jakieś dramaty. Jak uzbiera się te parenaście aut to nie będzie o czym gadać. Taka kwota to za fajną miejscówkę i spokój ducha to myślę normalne czy wręcz niewielkie pieniądze. W Broczynie wychodzi praktycznie na to samo, bo 40pln za dobę opłacane przez aplikację Mobilet.

W cenie "wpisowego" nie dostaniesz nic :) poza legalnością pobytu. W rozmowach ze stałymi bywalcami stwierdziliśmy, że nie chce nam się już bawić w partyzantkę, przyjechać na dziko, wieczorem wypić piwko po czym zastanawiać się co zrobić, jak przyjedzie do nas "ktoś" i uprzejmie lub nie, każe sobie pójść, bo przecież nie pojechać po rzeczonym piwku, nie mówiąc o zmarnowanym czasie i kasie na przyjazd np pareset km.

Jak będą jakieś zmiany czy stuprocentowe potwierdzenia, postaram się możliwie szybko informować w tym wątku.

Trzymajcie się i wpadajcie, do zobaczenia!

wołek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-05-05 22:45:10 /


Jak ktoś jest w stanie z dużym/bardzo dużym prawdopodobieństwem potwierdzić, że będzie to fajnie, niech da znać poniżej, takie informacje mogą mi się przydać w dalszych rozmowach z panią Darią z Debrzna :)

wołek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-05-05 22:53:21 /


no to ja z dużym prawdopodobieństwem potwierdzam, że w tym terminie mnie nie będzie, więc trzymam kciuki, żeby nie wypaliło bo chętnie bym przyjechał jak by się to przesunęło ;)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-05-05 23:06:07 /


ja starego też w tym roku nie puszczę :)))))

Janina / 2021-05-05 23:08:16 /


no i po co zly pijar imprezie robicie ;) na jej obrone dodam, że na łączach prywatnych 8-10 osób potwierdzilo przyjazd :)

wołek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-05-05 23:38:25 /


super, wpadniemy przewietrzymy klasyki :)

szymciupl / 2021-05-06 21:04:22 /


Nieobecni proszą o obszerną relację zdjęciowo/filmową. Chyba coś wychylimy zdalnie w sobotni wieczór ;)

DrStein / 2021-05-06 21:40:02 /


Ja oczywiście... jak zawsze. ;)

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-05-06 22:06:51 /


Panowie, ale tu nie chodzi o listę nieobecności 8) Chyba jednak bardziej chodzi o tych, którzy podejmą wyzwanie, przygotują swojego Starego Forda i stawią się w umówionym miejscu i czasie ... Ja również poproszę jeśli nie o relację, to chociaż jakieś zdjęcia do archiwum na Taunus.pl.

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2021-05-07 12:13:26 /


no to wpadnij i je zrób! ;) my jeszcze zrobimy jakies brzydkie... zdecydowanie lepiej zeby kazdy przyjechal i zrobil dokladnie takie foty o jakie mu chodzi ;)

wołek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-05-08 00:05:52 /


poczekam, jak będzie w Lipczynku ;)

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2021-05-10 16:09:10 /


:) no dobra, sluchajcie, rozmawialem dzis z panią Darią od lotniska w Debrznie no i mamy 100% potwierdzenie. Pani bedzie chciala przyslac kogos po kaske w gotówie, wiec prosba o przygotowanie tej stówy w papierze. Tak wiec ponownie zapraszam/zachęcam do przyjazdu, fajno bedzie sie spotkac, pogrillowac, a i pewnie troche poupalac, ja w kazdym razie Tanusa R6 Turbo zabieram :> My (ja + kąkubina) zamierzamy byc w piatek, poznym popoludniem/wczesnym wieczorem, ultra wczesnie sie pewnie nie uda, ale zeby za widnego byc. Do zobaczenia!

wołek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-05-10 16:26:00 /


amator liil, do Lipczynka to i ja chętnie wpadnę ;)

Mysza liil (EM) / 2021-05-11 09:16:49 /


To my dotarliśmy:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-05-14 17:44:46 /


ahh, żal ściska

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-05-14 18:30:47 /


A specjalnie dla Ciebie zabrałem z półki....

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-05-14 18:42:18 /


pamiętałeś :) tydzień temu bym był, w tym tygodniu nie.... życie :l

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-05-14 20:26:53 /