logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Montaż napisów i logo

Montaż napisów i logo

Witam,

Przymierzam się do montażu literek FORD i logo Capri. Nie bardzo mam pomysł jak się do tego zabrać. Może ktoś z Was przerabiał ten temat i może mi coś doradzić, najlepiej jak Adam Słodowy - krok po kroku ;).
Dodam, że ma literki oraz gniazda mocujące. Czekam na Wasze podpowiedzi, pozdrawiam.

Marek_MK1 / 2003-03-21 14:32:51 /


jesli chcesz to zrobic tak jak oryginalnie to wywierc otworki na gniazda, albo usun szpachle z oryginalnych :) i wetknij w nie te gniazda a pozniej literki

jesli nie chcesz niszczyc lakieru to kup porzadna tasme dwustronna do takiego celu, obetnij nozki i nalep

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-21 14:44:30 /


ta droga opcja byla by raczej prostrza szybsza i bespieczniejsza

Michal FAZI / 2003-03-21 15:27:59 /


tak, druga opcja zdecydowanie. taśma np. 3M serii automotive

kliner aka cleaning / 2003-03-21 15:34:42 /


Pomijając złośliwość wandali(którzy zerwą każdą błyskotkę z maski), to przychylałbym się do drugiej wersji ;)
Wiercąc nowe otworki i rozmieszczając je na wzór jak w oryginale...możesz trafić bokiem w stary zaszpachlowany otworek (taka to już złośliwość rzeczy martwych ;))...no i narobić się może bałagan.
Każdy, nawet zabezpieczony, nowy otwór to tylko dodatkowy powód do korozji, co widać szczególnie często po starych (fabrycznych) miejscach po znaczkach. Teraz są naprawdę dobre samoprzylepne taśmy dwustronne, nie zawahałbym się jej użyć ;)
pozdro
P.S. ... no i zawsze masz drugą szansę jak będzie krzywo ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-21 15:36:52 /


Rewelacja!!! A ja coś o silikonie myślałem... a ten jak mawia mój znajomy, najlepiej w cycki włożyć ;)
Wybieram drugą opcję, montaż zajmie mi pewnie godzinkę a jak wandal będzie chciał to i tak wyrwie z gniazdami - na to nie ma rady.
Dzieki za radę.

Marek_MK1 / 2003-03-21 16:05:44 /


dobre rady zawsze w cenie

Rem!k / 2003-03-21 16:24:31 /


35zł. poprosze :)
choc nie ktore rady sa bez cenne
narty

Michal FAZI / 2003-03-22 10:40:09 /


A ja tam kleje na silikon i sie dobrze trzyma, a jak sie znudzi to mozna oderwac a na lakierze nie bedzie sladu

Mysza liil (EM) / 2003-03-25 09:14:46 /