logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Czy wydech od Scorpio 2,9 podejdzie co Capri MkIII 2,8?

Czy wydech od Scorpio 2,9 podejdzie co Capri MkIII 2,8?

Jak w tytule. Szukałem na forum, ale znaleźć nie mogłem. Chodzi mi o to czy wielka to będzie rzeźba, czy w miarę łatwo da się to przystosować. Mój wydech jest mega pordzewiałym patentem, a mam możliwość kupić dość okazyjnie dobry wydech Bosala od Scorupiaka 2,9 (bez kolektora, mam nadzieję spasować do mojego).

z góry dzięki za pomoc.

howgh

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-07 01:09:03 /


nie bedzie paswoac wogole bo to tak jak bys zakladal klocki od opla zakladac do forda, moze by pasowaly ale trzeba by bylo przyciac przyszlifowac i na drut przywiazac

rownie dobrze na tej zasadzie zalozysz wydech od kazdego innego auta z silnikiem V6, jezeli jestes magikiem spawania to kup rury tlumiki uniwersalne i sobie wydech stworzysz wyjdzie coe to na materialy okolo 500-600 zl i caly dzien w garazu

wydech kompletny do capri firmy bosal kosztuje 1280 zl a w tym komplecie sa dwa rozprerzacze dwa tlumiki srodkowe i dwa koncowe, do tego jeszcze ja dozucam 4 obejmy do srkecenia rur, 6 wieszakow gumowych i dwa wieszaki metalowy tlumikow koncowych.

w razie jak bys byl chetny na nowy napisz do mnie maila

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-07 08:17:32 /


Przerabiałem temat z Taunusem 2,0. Sprzedałem ten wydech jeszcze bardziej okazyjnie, niż kupiłem. Tak jak napisał Chuder. Na ilości i układzie cylindrów silników, z których pochodzą, kończy się podobieństwo tych wydechów. Chociaż za 1200 zł to ja bym sobie raczej zamówił wydech z nierdzewki, niż jakiegoś tam Bosala

radzieckii / 2006-12-07 17:57:38 /


Dzięki chłopaki za info. 1200 peelenów to faktycznie sporo. Chyba zaryzykuję rzeźbę spawarkową, lecz najpierw sprawdzę moje tajne kontakty, czy nie uda się coś taniej załatwić. A ten ze Skorupiaka zgodnie z sugestią odpuszczę.

Życzę stosunkowo udanego wieczoru.

howgh!

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-07 18:14:12 /


ten z bosala jest robiony ze stali aluminizowanej i nie koroduje a z nierdzweki za 1200 jak ktos zrobic taki wydech do V6 capri to sam chetnie sie zainteresuje ale raczej nie jest to mozliwe bo za dwa dobre tlumiki z nierdzewki trzeba dac okolo 600-700 zl a tu jest ich 4 szt plus dwa rozprerzacze

biorac pod uwage ze capri ma dwa nie zalezne wydechy to 600 zl na strone to wcale nie jest ak duzo

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-07 23:50:40 /


Do Taunusa 1,6 Bosal z montażem 450 zł. Ja miałem propozycję do V6 z nierdzewki za niecałe 1400 zł (Bosal prawie 1200). No ale Taunus to nie Capri, więc ceny w żaden sposób się nie pokrywają...

radzieckii / 2006-12-08 20:12:12 /