logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » SONDY LAMBDA BARDZO PILNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SONDY LAMBDA BARDZO PILNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Potrzebuje do forda scorpio 2 sondy lambda,chyba troj kablowe,mogą byc uzywane ale sprawne i w przystepnej cenie,jak ktos ma to prosze o kontakt.502350873

Tomas / 2003-03-24 21:15:23 /


a co zaczą palić dwa razy więcej :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-24 21:41:35 /


W sklepach mają.
A przystępne ceny ? Na złomowiskach :)

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-24 21:56:01 /


hmm dziwie się ze jeszcze nikt nie pojechał po koledze...o żesz!@#$!@%!@$^%&!%!#%@#%$^$%&#^%...jest dział ogłoszeń :P hyhy

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-24 22:07:58 /


nie zakładaj urzywanych.. sonda jest zbyt ważnym elementem żeby zakładać jakiś syf ;D poszukaj na allegro tam można dostać niedrogie sondy.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-24 22:41:18 /


Albo jednak moze daj do dzialu "gielda" pod haslem "kupje"
NARRA
P.S.
Jutro dam ogloszenie na capri pl ze kupje: buty do snow boardu - a co mi tam

Q_Back / 2003-03-25 08:29:11 /


chcesz buty ?? mam jedną parę rozmiar 45 :) jeden sezom używane... a no i moge dożucić zestaw "zrób to sam ,czyli jak wykopać dołek w ogrodku" wraz z potrzebnymi narzędziami i dwustu stronicową instrukcją...

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-25 16:54:40 /


No cóż Tomas, forum to nie dział ogłoszeń, tak bylo napisane przy formularzu do pisania na forum. Za małymi literami, w złym miejscu, czy jakiś inny problem ? Scorpio się tu nie zajmujemy, to nie jest nigdzie napisane, ale to chyba widać, i na Pucharze ścigać się ze Scorpio nie będziemy. Czy czymś jeszcze możemy służyć ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 12:13:33 /


nawiązując Michale do tonu Twojej wypowiedzi mam wywnioskowac że jeśli będę chciał zasięgnąć porady innych użytkowników odnośnie silnika (dajmy na to) 1,5 V4 to mam sie "wypchać" tylko dlatego że jest on zamontowany w Taunusie a nie w Capri??
Faktem jest że z tym ogłoszeniem to Tomas się trochę zagalopował,ale można było dać mu to do zrozumienia trochę inaczej.

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 12:22:42 /


BArdzo przepraszam szanowny Michale,pytanie to o te sondy zadalam wszedzie bo forum czyta wiecej osob niz ogloszenia,a bardzo byly mi te czesci potrzebne,pozatym nierozumiem twojego stwierdzenia ze scorpio sie niezajmujecie,przeciez chodzi mi o sprawy silnikowe a nijednokrotnie w caprychach jezdżą EFI ze scorpio,wiec prosze nie atakuj mnie od razu jak zobaczysz troche inną tematyke na forum,poniewaz niestaram sie tym nikomu zaszkodzic,zawsze jest to szybsza metoda niz ogloszenie.
Pozdrawiam
Tomas

Tomas / 2003-03-26 12:46:10 /


1.5 V4 było w Capri ...... 2.4 V6 raczej nie - choć czasem i takie sie zdarza (2.9 i 2.0 EFi też) ...... ale w sumie chodzi o to że Scorpio nie jest starym Fordem tylko jeszcze w miare nowym :P niedługo będzie o Focusie i Zetecach albo jakichś TDci - już pomału przenika :-) ale my tu mamy stronke o starych Fordach w szczególności Capri :-PP ..... a nie jest to piewszy przypadek takiego wyjazdu kolegi Tomasa więc może : najpierw idzie sie do sklepu, później jedzie na kilka szrotów .... a dopiero jak wiemy ile kosztuje w sklepie i że nie ma na szrocie to można dać o pomoc - jeśli chce to kupić - to są ogłoszenia. Tu można spytać o budowe /metode działania :-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 12:47:22 /


Koleżanki Tomas ??

Pozatym co zrobić później z takim wątkiem gdy już te sondy zamontujesz sobie nowe/używane ?? Bo ogłoszenie można skasować

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 12:50:36 /


Co zrobic z tym wątkiem?olac,narazie tylko docinacie mi ,jezeli nikt niejest w stanie mi pomoc to olejcie to i odpowiadajcie na inne wątki,pozatym 2.4V6 to to samo co 2.9 wiec czesci moze ktos ma,w sklepie bylem,chcieli 560zl za jedną sode wiec daltego sie tu zglosilem.

Tomas / 2003-03-26 12:55:20 /


> mam sie "wypchać" tylko dlatego że jest on zamontowany w Taunusie a nie w Capri??

Zadając takie pytanie dajesz jakby wyraz, że również jak Tomas nie czujesz klimatu który tu staramy się wytworzyć. Skupiamy tu ludzi, którzy czują pewien klimat, a nie tylko posiadają Capri. Szkoda że masz co do tego wątpliwości, ale nie jesteś tu nowy, i jeśli te wątpliwości masz, to jest jakaś przegrana dla mnie. To co robi Tomas to jest kwestia podejścia do nas: ma napisane żeby na forum nie dawać ogłoszeń, założę się że to przeczytał, ale zignorował. Przy Pucharze jest jasno napisane jakie samochody dopuszczamy, ale też chyba nie doczytał, albo zignorował. Ja coś piszę, a ktoś mnie notorycznie ignoruje, no to sorry, mój ton przybiera znamiona takie jakie przybrał. Jeśliby tu chociaż zapytał w tonie porady odnośnie tej sondy, to przeszłoby niezauważenie, ale na dodatek ta emfaza w tytule: "BARDZO PILNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!". Nie sądzę żeby należał się taki priorytet, na dodatek tematowi co do którego napisane jest że jawnie sobie nie życzymy. Podjąłem się prowadzenia tej strony, z czym wiąże się przykry obowiązek pilnowania jako takiego porządku. Są już osoby które z tego powodu reagują odczynem alergicznym na moją osobę; mówi się trudno, nie da się dogodzić wszystkim.
Jeżeli Ty napiszesz na forum "SPRZEDAM 1500 V4 Z TAUNUSA SUPER PILNE WAŻNE I W OGÓLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" to też napiszę co o tym myślę, a jeśli masz obawę że każę Ci się "wypchać" po pytaniu o poradę co do silnika w Taunusie, to ją porzuć. Mam nadzieję że więcej nie będę musiał tłumaczyć czemu widzę różnicę pomiędzy takimi postami.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 13:08:26 /


Dlaczego niedoceniasz siły ogłoszenia? :)
Na forum jest zbyt wiele niedomówień i wystarczy, że inaczej sformułujesz pytanie, bardziej szczegółowo. Właśnie przez brak opisu sytuacji i co chce się osiągnąć powoduje często nieporozumienie, szczególnie że dodatkowo śledzimy i pilnujemy inne wątki, np. regulamin Pucharu Capri ;)
Podejrzewam, że gdybyś od razu tak zaczął, to chętnie kto może Ci pomoże, ale to też mógłbyś umieścić w ogłoszeniu ;)
pozdro
P.S. ... a joby Ci się należały ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 13:11:12 /


> pytanie to o te sondy zadalam wszedzie bo forum czyta wiecej osob niz ogloszenia

To jest właśnie jawne ignorowanie nas i zasad które tu mniej lub bardziej jawnie obowiązują. Ciebie nie interesuje to że zmarnowałeś czas wielu osób które musiały go poświęcić na przeczytanie Twojego postu, założę się nawet że wielu zaklęło pod nosem. Ciebie interesuje jedynie własna korzyść, a nas zmuszasz na tracenie czasu w celu uzyskania Twojej korzyści. Po to jest osobny dział ogłoszeń, żeby zainteresowani handlem nie marnowali czasu zainteresowanych dyskusją, i odwrotnie.

> Co zrobic z tym wątkiem? olac

Ttuaj nasze wizje odnośnie kształtu, wyglądu i sposobu funkcjonowania tego miejsca zupełnie się rozjeżdzają ... W ten sposób niedługo będę musiał olewać 10, 100, 1000 wątków, po czym pozostanie tylko już olać to miejsce zupełnie po całości. Co Ty robisz, a ja tego nie chcę robić.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 13:21:45 /


Szkoda że masz co do tego wątpliwości, ale nie jesteś tu nowy, i jeśli te wątpliwości masz, to jest jakaś przegrana dla mnie. To co robi Tomas to jest kwestia podejścia do nas: ma napisane żeby na forum nie dawać ogłoszeń, założę się że to przeczytał, ale zignorował. Przy Pucharze jest jasno napisane jakie samochody dopuszczamy, ale też chyba nie doczytał, albo zignorował. Ja coś piszę, a ktoś mnie notorycznie ignoruje, no to sorry, mój ton przybiera znamiona takie jakie przybrał. Jeśliby tu chociaż zapytał w tonie porady odnośnie tej sondy, to przeszłoby niezauważenie, ale na dodatek ta emfaza w tytule: "BARDZO PILNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!". Nie sądzę żeby należał się taki priorytet, na dodatek tematowi co do którego napisane jest że jawnie sobie nie życzymy. Podjąłem się prowadzenia tej strony, z czym wiąże się przykry obowiązek pilnowania jako takiego porządku. Są już osoby które z tego powodu reagują odczynem alergicznym na moją osobę; mówi się trudno, nie da się dogodzić wszystkim.
Jeżeli Ty napiszesz na forum "SPRZEDAM 1500 V4 Z TAUNUSA SUPER PILNE WAŻNE I W OGÓLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" to też napiszę co o tym myślę, a jeśli masz obawę że każę Ci się "wypchać" po pytaniu o poradę co do silnika w Taunusie, to ją porzuć. Mam nadzieję że więcej nie będę musiał tłumaczyć czemu widzę różnicę pomiędzy takimi postami.

Ależ Michale.Doskonale czuję klimat jaki panuje na stronie i jak najbardziej mi on (klimat) odpowiada.Nie mam co do tego żadnych wątpliwości,więc nie musisz czuć się przegrany.
Zaniepokoiła mnie tylko zaistniała sytuacja do tego stopnia, że przez moment wziąłem to za bardzo do siebie.Stąd wynikł mój post.Ale nie zmienia to faktu,że następnym razem jak będę chciał o coś zapytać do kilka razy to przemyślę :-)

A ogłoszenia treści:
"SPRZEDAM 1500 V4 Z TAUNUSA SUPER PILNE WAŻNE I W OGÓLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
chyba raczej nie zobaczysz :-)

howgh (czy jak sie to piesze)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 13:33:21 /


czemu sie nieodpierdolisz,piepszysz i piepszysz,piszesz i marnoaniu czasu,niemarnuj go,ja cie do niczego nie zmuszam wiec odpowiadaj na posty ktore ciebie interesują,i odczep sie od tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((

Tomas / 2003-03-26 13:33:51 /


Uffffff ! Panowie zamiast komentarza do powyższego proponuję minutę ciszy :-(

Murol / 2003-03-26 13:47:42 /


ojoj kolega Thomas powinien jedynke dostać. Nie ładnie pisać takie rzeczy na kogokolwiek...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 13:50:52 /


Sorki-Michal Konieczny,zabardzo sie unioslem.:|

Tomas / 2003-03-26 13:54:20 /


A to "sorki"mialy sie odnosic do cornholio:|

Tomas / 2003-03-26 13:56:02 /


:)

Michal FAZI / 2003-03-26 13:56:20 /


> czemu sie nieodpierdolisz

Dlatego że nie po to stworzyłem tą stronę, żeby był tu śmietnik. Ignorujesz prośby o to czego tu nie robić, robisz to świadomie i z premedytacją, jak Ci się zwraca uwagę i tłumaczy to piszesz żebym się "odpierdolił". Proszę bardzo, ale muszę z przykrością poprosić o opuszczenie tego miejsca, skoro zasady tak Ci nie odpowiadają.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 13:59:41 /


Ludzie sytuacja w kraju nerwowa - dajcie se na wstrzymanie. Kupiłeś Scorpio - bulisz za wadliwą elektronike (w ogóle jej nie lubie) itd., przy kupnie używki musisz sie liczyć z tym że też może za długo nie podziałać, więc oszczedzasz i kupujesz w sklepie. I tyle...... jak to fajnie mieć gaźnik i prosty w budowie silnik :P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-26 14:26:32 /


cos nerwowe chlopaki jestescie wyluzujcie dzieciaki

Michal FAZI / 2003-03-26 14:33:08 /


do Tomas poza tym jak sie rejestrujesz to przedstaw sie jakos lepiej
swoja droga pytanie do Michała czy nie dalo by sie wymagac pełnej rejestracji i wymagac potwierdzenia adresu mail? wiem ze to moze byc pracp i czaso chlonne

Michal FAZI / 2003-03-26 14:35:50 /


NO COMENTS

Q_Back / 2003-03-26 14:41:07 /


NO COMENTS

Q_Back / 2003-03-26 14:41:42 /


ale yest coment

Michal FAZI / 2003-03-26 14:51:18 /


Michal proponuje zmienic tekst z prosby o nie zamieszczanie ogloszen na forum na informacje ze takie posty beda po prostu usuwane
i w tego typu przypadkach nawet nie uswiadamiac tylko usuwac

podobnie ogloszenia typu vento '94 TDI....

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-27 12:23:00 /


VENTO JUZ NIE MA :)

Michal FAZI / 2003-03-27 13:15:21 /


ale było

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-27 13:52:20 /


Za to jest nowy watek:  GRANADA,TAUNUS,CAPRI X 4
i   GRANADA????? X 3 wiec do roboty mroowy


Ludzie sa nieobliczalni to jakies dzialanie podprogowe chyba ?????

NARRA

Q_Back / 2003-03-27 14:30:25 /


JUZ andreasa pojechalismy :) k... z kad oni sie biora zeby w taki sposob zaklucac nasz spokoj. ten od vento dostal (podobno) sms z prosba oa usuniecie ogloszenia jak widac poskutkowalo grzecznie i spokojnie

Michal FAZI / 2003-03-27 15:01:23 /


Nie on usunął - moge Ci to zagwarantować ..... no ale plotki ludzie tworzą

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-27 15:07:04 /


:-)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-27 15:09:11 /


plotka fajna rzecz kiedy ma sie miecz a co mi chodzi z tym stwierdzeniem to niemam zielonego pojecia

Michal FAZI / 2003-03-27 15:09:47 /