logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Firma Randex z Warszawy

Firma Randex z Warszawy

Pragnę wyrazić swoją opinię na temat rzetelności warszawskiej firmy "Randex" z ul. Jutrzenki.: 3 miesiące temu zamówiłem części blacharskie do FCMK1 pochodzące z oferty Klokkerholma we wspomnianym Randexie. Termin realizacji zamówienia miał trwać maxymalnie 1,5 miesiąca, po upływie tego terminu regularnie zacząłem się upominać o moje części. Dopiero dziś po kolejnym moim telefonie usłyszałem od pracownika firmy, że Klokkerholm wcale nie ma takich blach, które zamówiłem (progi i rep. tylnych błotników) i mogę się wypchać.
Teraz czekam na zwrot zaliczki. Zobaczymy jak szybko ją dostanę (mam na dzieję, że nie po terminie 3 miesięcy).
SZCZERZE ODRADZAM KORZYSTANIE Z USŁUG FIRMY "RANDEX"!!!

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-25 13:20:07 /


Chciałem to umieścić w "dostępnych reprodukcjach elementów karoserii" ale tu chyba będzie lepiej. Skoro już zamieściłeś Zoggon to pytanie tutaj to chyba będzie lepiej zebrać w jednym miejscu bluzgi na Merx'a;)hehehe.
Oto fragment listu który otrzymałem od Piotra Płazy (brązowa Mk1):

"...Blachy sprowadzałem z Klokerholma, najpierw reperaturki tylnych
błotników przez Merxa w Warszawie, czekałem jakies 3 tygodnie,
około 85pln za sztuke, pozniej chciałem przez nich ściagnać
reszte dostepnych blach ale najpierw zgubili moje zamówienie a
pozniej sprowadzili tylko jeden prog i słópki a trwało to około
3 miesiecy , miałem ich już dość.Kosztowało mnie to 300pln
Teraz czekam na drugi próg, ale zamówiłem go w Łodzi w Atucie ma
być za 3 tygodnie, cena to 140pln .Atut jest droższy od Merxa
ale z nimi już nie chciałem mieć do czynienia. Chciałem jeszce
tylny pas, ale wszedzie mówia ze nie jest juz dostepny..."

Ja na pewno będę zamawiał w Atucie z Łodzi.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-25 14:21:47 /


Ja sprowadzałem z Danii Progi i reparaturki tylnich błotnikow, trwało to ok. miesiąca w Kaliskim Auto-techu (firma znajomego, a więc nie zrobią w konia). Co do ceny to muszę zajżeć na rachunek (ok. 500 zł. Myślę że najpewniejsze są tę części, ponieważ sprawdzali że reszta jest praktycznie niedostępna. (no ale jak widać co firma, to inne blachy)

Hemi / 2003-03-25 17:27:23 /


Zoggon>>>>>ja bym sie wkurwil i zrobil taki kociol w sklepie ze sprzedawca nie wiedzialby gdzie sie chowac...

Rem!k / 2003-03-25 18:26:29 /


Do MateuszaMk1
Ludzie zamawiają normalnie blachy i dostają. Ja trochę buszowałem po sieci i poznajdowałem jeszcze do tego reperaturki gniazd kolumn do mk1 i przedni pas. Krzychu na stronie też pisał o tych mocowaniach do Mk1 że mają w Łodzi ale teraz już nie mają.
Może mógłbyś poprosić tego znajomego żeby tam gdzieś w Danii rozpytał się w jakiejś firmie, bo na pewno te wszystkie blachy są dostępne tylko kurna nie każdy je ściąga a naj łatwiej powiedzieć ze ich już nie ma i tyle. A tak apropos to podaj ceny blach do Mk1 w tym sklepie twojego znajomego bo może będą konkurencyjne do firmy ATUT.
Zaglądnij na stronę:
http://www.capri-wst.de/
pod "Blechteile 1" to zobaczysz co tam mają. Ja niestety jestem nie czytaty anie nie pisaty w tym języku więc tylko oglądać obrazki jak w przedszkolu mogę;)
Dziękuję... Proszę...:)

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-25 18:53:27 /


Jak mi nie oddadzą zaliczki w terminie 1 tygodnia, to im zrobie oaze bezprawia i przylecą F-16 i będzie spór o liczbe ofiar. Zdążyłem już zamówić taki komplet we wrocławskim Germazie. Podobno Klokkerholm ma polskiego przedstawiciela w Poznaniu. W każdym razie tam w mojej obecności zostało zlożone zamówienie za cenę jak narazie najniższą jaką znalazłem w kraju: 382zł za 2 progi i 2 reparaturki. Cóż planowo odbiór za 3 tygodnie. Mam nadzieję, że Germaz okaże się szybki i solidny. W każdym razie czekanie na części drugie 3 miesiące to mi sie nie uśmiecha.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-25 19:00:46 /


W Kaliskim auto-tech'u wzieli odemnie 115 zł za prog i 85 zł za reparaturkę. Oprocz tego wzieli odemnie zaliczkę 100 zł przy zamowieniu. Zorientuję się o wszystkie blachy ale to może potrwać. Mogę ci podać nr. telefonu do firmy na mail jeśli potrzebujesz. Z tego co wiem to miję szły także przez Poznań.
Pozdrowienia

Hemi / 2003-03-27 11:18:19 /


to moj stary post nie zeby reklama ;)
ceny stare
----
niniejszym oglaszam ze firma Moto Sklep Autoblachy
70-476 Szczecin
Al Wojska polskiego 51
tel 091 3176383
4335733
wywiazala sie z zamowienia w TYDZIEN !!!
ceny ktore placilem za blachy Klokkerholma dostawa 21/05

25 81 60 1/2 -naroznik za tylnym kolem l/p 87zl szt
25 81 59 1/2 -reperaturka rantu tylnego blotnika l/p 112zl szt
25 81 31 3/4 -blotnik przedni l/p 420zl szt

z firm ktore sa na stronie w reprodukcjach
Merx sciemnial ponad miesiac i w koncu olalem ich a Auto-Blachy S.C. Sklep-Magazyn wogole nie maja w ofercie

Maciasek_3M / 2003-03-31 18:21:04 /


rowniez polecam ta firme
zawsze u nich biore, wiekszosc blach jest w tydzien, jak ma byc za dwa tygodnie to tak mowia, nie sciemniaja
jak czegos nie moga sciagnac to tez nie sciemniaja

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-31 18:24:28 /


a ja sobie dziś zadzwoniłem do Randexa z pytaniem czy odesłali mi moją zaliczkę... a tu zonk. "Oj zapomnieliśmy, ale już wysyłamy". Jak będę znowu czekał 3 miesiące na pier..loną zaliczkę, to tam pojadę i ich k....rwa chyba porozp...alam, bo mnie już z nimi kur...ica bierze.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-31 19:18:45 /