logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » jaki kolor na capri??????????

jaki kolor na capri??????????

mam pytanie chlopaki za 3 tygodnie bende malowal moje capri i chcialem pomalowac go na czarny lakier z efektem flip flop i nie wiem czy to nie zepsuje tego auta bo to jest podobne do kameleona czy po prostu go pomalowac na czarna perle pomuzcie jaki lakier dac na moje cacko????? pozdro dla wszystkich

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-22 23:04:13 /


nowy trend efekt nie pasuje na starym aucie :) ... maluj na czarno po prostu jak chcesz czarny ... a aerografem flipa i flapa na masce jak musisz miec cos na Fy :)

Mirek K. / 2006-12-22 23:06:47 /


wlasnie o to chodzi ze mi sie wydaje ze to nie pasuje do tego auta:) zastanawiam sie bardzo mocno bo lakier czarny perlowy taki jaki ja chce kosztuje okolo 1300 zeta a ten flip flop okolo 2000 to tylko 700 zeta ruznicy ale mozna cale auto popsuc i tego sie boje

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-22 23:39:13 /


co to jest flip flop wogóle ?

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 01:10:25 /


Dobre pytanie!!

urbek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 01:24:49 /


cichymk ... nie będzie pasować ... wizualne odmładzanie starych samochodów wygląda zawsze średnio albo gorzej jeszcze ... jak lubisz capri a to przecież stare autko to lubisz stare wozki ... wiec niech wygląda na stare PROSTE :)

Mirek K. / 2006-12-23 07:32:50 /


1300 ?? Jakieś kosmiczne ceny masz

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 07:42:48 /


ja kocham swoje auto w koncu mam 21 lat i juz ma 2 capri:) a to co mam teraz jest dla mnie bardzo szczegulne bo to bylo moje marzenie zyciowe:) a flip flop
http://www.allegro.pl/item149411526_lakier_kameleon_flip_flop_active_3_1_fabryka_barw.html

http://www.allegro.pl/item152285528_lakier_flip_flop_kameleon.html

chodzi mi tylko o czarne kolory zobaczcie i ocencie:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 07:44:11 /


ja sobie sam wybieralem kolor i koles powiedzial mi ze za 4 litry lakieru bedzie chcial 1300 zeta:/ bo sa 2 opcje albo ten flip flop albo czarna perla i wlasnie to jest ten problem

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 07:47:48 /


Nie bałdzo ten flip flop. Dalej twierdzę, iż na Capri dobrze leży yellow bahama.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 11:12:18 /


rób czarną perłę i zderzaki chromowane :D

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 11:21:49 /


zdezaków to on tam niema :P to takie plastic capri

co do flip flop to jak juz to bym brał silver/black z pierwszego linka zaden inny
twoje capri i tak juz jest takie nieco "nowoczesne" wiec moze by ten lakier pasował.

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 11:27:29 /


czarny mat i bedzie dobrze :D cos nie widze capri z tymi flipami flopami...

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 11:37:45 /


Moim skromnym zdaniem na aucie takiej daty, a szczególnie starym kultowym fordzie każdy kolor typu kameleon czy inne podobne diabalstwo będzie wyglądało kiepsko. Może spodoba się kolegom od wpsółczesnych tuningowanych samochodów. Zależy przed kim będziesz się lansował ;)
Pójdę trochę dalej i powiem odpuść sobie czarny !

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 11:43:56 /


zaden flip flop, tylko czarny. Ale nie czarny siwy, tylko czarny czarny, jak na foto. Nie zadna perła.

Mysza liil (EM) / 2006-12-23 11:48:42 /


ja moge powiedziec ze ciemny granat tez fajnie wyglada i sie zastanawiam czy u siebie takiego nie zostawic.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 11:50:57 /


ja ogolnie nielubie tego typu lakierów na klasycznych autach ale capri cichego jest takie jak by hmmm mało klasyczne??:) http://files.capri.pl/u/b/6/40751777264b6.l.jpg

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 11:55:26 /


zastanawiam się cichymk czy to auto ma podobać się Tobie czy ma podobać się innym ?? bo ja bym pomalował na kolor jaki mnie by odpowiadał.. nawet jeśli miałby to być różowy z dodatkiem flipflopa... ale byłby to kolor w jakim ja to widzę a nie inni :p

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 12:21:23 /


hehe tu też takie nie klasyczne Capri a jak ładnie wygląda

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 12:22:42 /


Stary jakie durne pytanie... tylko kanarkowa żółć;)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 12:35:31 /


właśnie myślałem o tym Capri co fotki dał Ligacz ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 12:56:27 /


tylko ze to co Ligacz wkeił jest zielone akurat:)

na capri najlepszy jest biały albo biała perła :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 13:46:14 /


ja po prostu sie pytam bo mnie ten temat meczy od tygodnia opcja jest jasna tylko czarny a flip flop to tylko efekt. Trujkat po prostu nie chce go zepsuc ja sam nie widzialem tego efektu na zywo wiec prosze o rade przeciez wszyscy jestesmy po to aby sobie pomagac:) pozdro

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 13:46:34 /


ja bym na klasyka nie kladl zadnych bajeranckich lakierow, to po prostu nie pasuje moim zdaniem, moze nawet dziwnie wygladać :)

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 13:54:27 /


popatrz sobie na zdjęcie zapodane przez Mysze... i wszystko jasne.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 14:06:51 /


mysle ze juz masz odpowiedz na swoje pytanie... kazdy proponuje jakis tam swój kolor ale wszyscy co do jednego są zgodni ze kameleon i flip flapy raczej nie pasują.pozdro

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 14:07:31 /


ja po prostu sie pytam bo nie chce zrobic auta ktore bedzie wygladalo jak batmobil i zeby po prostu bylo zrobione ze smakiem a nie jak obwieszona choinka jakimis duperelami:) a w styczniu juz powinien byc pomalowany:) mysle ze wyrobia sie z blacharka do 20:) to moze w 2007 roku chlopaki spotkamy sie w koncu na zlocie:) heh dzieki za podpowiedzi duzo mi pomogliscie jeszcze bede mial duuuzo pytan ale to puzniej pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz wielkie dzieki i wesolych swiat niech wam mikolaj wrzuci pod choinke jakiegos x-packa zebym na zlocie sie samotny nie czul:) pozdro

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 14:16:07 /


jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział.. też jak malowałem pierwsze auto na czarny mat nie byłem pewny efektu.. ale się zdecydowałem i od tamtej pory tylko czarny mat :]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 14:19:50 /


khaki

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 14:27:26 /


cichy ale o wszystko to ty nie pytaj ... bo to my poskladamy ci ten samochod a nie ty sam sobie ;) .... oglądaj duzo zdjęć, na dlugo wcześniej ... niech ci sie jeden pomysł znudzi a inny nie i wtedy bedziesz wiedzial co dla ciebie lepsze jest ... no i sam troche kombinuj ... bo wtedy efekt końcowy będzie najmilszy własnie dla ciebie ... a to ty będziesz spoglądał na samochod codziennie .. a my tylko na zdjeciach ... ew, zlotach ... pisze szybko bo karp mi skacze po dywanie ... musze leciec pa ;)

Mirek K. / 2006-12-23 14:31:07 /


jak Capri to jedyny słuszny czerwony <lol2> haha nie no świrki pomaluj jak uważasz osobiście najbardziej lubie czerwone zólte i białe capri ... pozdrawiam

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 14:50:24 /


A ja tam mysle ze czerwien ferrari fajnie by wygładała na capri, albo fiolet Plum Crazy, zdaje sie ze kliner ma taki kolor na capriku.

Rako Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 16:55:59 /


tak jak mysza napisał, tylko czarna smoła !! Nie żadne flopy flipy czy perły. Czarna smoła to jest kolor dla niego, przynajmniej 5 warstw :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 17:04:49 /


Stary a co ty nie masz swojego zdania?
Robisz auto pod publikę czy dla siebie?
Aż dziw mnie bierze jak ktoś zadaje pytanie typu"na jaki kolor pomalować moje auto?"
Ludzie po pierwsze to auto ma wam się podobać a nie mnie.To tobie CichyMK ma auto się podobać a nie mnie.To Ty pakujesz kasę w Capri a nie ja więc nie zadawaj więcej takich głupich pytań jeśli chodzi o kolor samochodu bo to jakoś głupio wygląda.Najbardziej to mnie martwi jakość blacharki jaka jest wykonywana na Twoim aucie.Może się mylę ale na zdjęciach widać mało zagęszczone spawy,a to nie wróży nic dobrego:)

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 20:31:11 /


co do choinki to on lekko choinkowaty jest , ten spojler to mnie rozwala :D

ale co do koloru to .....
mam srebrnego i patrze na niego codziennie ..
...i czy on bylby czarny , bialy , fioletowy ... to i tak jest najpiekniejszy, zakochalem sie w tym samochodzie wiele lat temu i kolor nie mial znaczenia

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 22:17:13 /


Bardzo fajnym bardzo oryginalnym lakierem z palety Forda jest złoty mettalic taki jak na Taunusach bywał to co ma STICH na swoim Tauniaku,było wiele odcieni złota ale chodzi mi o ten złoty

Henry F / 2006-12-23 22:37:26 /


No i nie ma żadnego Capri w tym kolorze z tego co wiem ;]
Miałem ten kolor fabrycznie na swoim Taunusie i myślę że wygląda kozacko tak uwypukla cechy auta zwłaszcza z chromami ten na zdjęciu czyli mój były taunus jest po lakierze według mnie zajebiście dobrany (niemalowane był plastyki słupków tył) fakt dali trochę za mało klaru ale nie oto chodzi w tym momencie.
Serio Serio uważam że były odpowiedni do Capri jak i innego Forda z tych lat.
Jak dla mnie najlepszy kolor na Fordzie to złoty mettalic ;] i co w seri za tym idzie kremowa tapicera mniam ;] począwszy od consuli do nowego mondeo ;]

Henry F / 2006-12-23 22:44:09 /


Poprostu bryka błyska jak kajdan czy zajebisty rolex ;] złoto-srebro te sprawy jeszcze jakiś kamień i nie ma bata ;]

Henry F / 2006-12-23 22:48:18 /


jak nie wiesz jaki kolor to po prostu zedrzyj stare warstwy do golej blachy,wypoleruj i połóz klar...tylko najgorzej będzie z miejscami gdzie jest szpachla...:)

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 23:05:01 /


Co do koloru, to popieram przedmówców :) sam go wybierz, a nie kieruj się gustami innych.
I jeszcze jedna prośba Cichymk-u :) ortografia!!!, bo aż mnie serce kłuje od tych błędów, któreś tu nastrzelał... :)

milka / 2006-12-23 23:24:01 /


ale chyba nie chodzilo o wybor koloru, tylko o to, czy ma to być normalny czarny czy ten flip flap ;) po prostu chcial sie poradzic, a nie zeby wybierac za niego, zreszta kazdy czasami potrzbeuje obiektywnych rad, a na ich podstawie albo i tak robi jak zamierzal, albo cos zmienia, bo moze rzeczywiscie czyjs pomysl mogl byc lepszy ;) sens watku byl jeden: czy flip flap pasuje na klasycznego Forda, wszyscy sie wypowiedzieli, ze nie i sprawa jasna :) pozdro :)

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 23:38:52 /


Śpiochu masz racje o to chodzilo a ja nie robie go pod publiczke a nastepne pytania beda raczej od strony mechanicznej ja nie musze ogladac zdjec bo juz na stronie jestem prawie 4 lata takze sie naogladalem po prostu myslalem ze ten flip flop moze fajnie wygladac a puzniej sie zastanawialem:) i poprosilem o rade a co do blachy to powaznie za malo jest spawow?????? jak tak to ku...... zabije tego goscia powiedzial ze blacha bedzie zrobiona idealnie

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-24 08:19:55 /


jeśli chodzi o x packa to mam tez fotke takiego białego



Kiedyś też miałem fotki x packa w żółtym ale nie moge ich znaleść


Cichy żadnego flip coś tam nie kładź zwykły akrylowy kolorek i bedzie grało.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-24 11:49:11 /


Ligacz - masz to w wyższej rozdzielczości ?? Super ten Capri i nawet przód z dwójki może sie podobać ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-24 12:40:21 /


cichymk pytałeś o flip flopa ... wiec naprawdę musisz się jeszcze zdjęć naoglądać ;) - to tak pól serio - i polecam firefoxa nowego - sprawdza pisownie :) - działa, bo sam sadze byki może troszkę mniejsze od Ciebie ale też i można się nauczyć na nim ą ę ż ź ść - bo nie podkreśla tylko wtedy paskudnie tekstu na czerwono :) http://www.mozilla-europe.org/pl/products/firefox/ - tutaj możesz sobie ściągnąć - coś kolo 6 MB

pozdro

Mirek K. / 2006-12-24 12:41:14 /


Klamka zapadła - moja foora zmieni kolor na "jedyny słuszny". Waszym zdaniem robić to samemu, czy oddać do lakiernika?

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-08 00:09:02 /


najbardziej fajne w jedynym słusznym czyli czarnym macie jest wygląd auta po szybkiej długiej trasie zimą, dzisiaj byłem w Poznaniu, Polkowicach, Wrocławiu i z powrotem w Łodzi, widok tych aerodynamicznych pasków z soli na masce wieczorem jak podjechałem na BP po browarka ...............bezcenny :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-08 00:49:45 /


inna sprawa, że może patologicznie na to patrzę, po dwudziestu latach z dużym hakiem, zasuwania po trasach, ocenia się gościa przed wyprzedzaniem po rozkładzie brudu na lakierze, ................długie smugi - szybko i z daleka, esy floresy- niezdecydowany i może nagle zahamować, czysty - ruch lokalny /albo maniak/ i dalej podgrupy.:)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-08 00:59:01 /


heheh ta ocena to fanjna sprawa :D:D

ale najlepiej i wcale nie trzeba szybko jezdzic by samohcod byl czarny , to pojechac w gory , np okolice Zakopanego
kiedys po dojechaniu do celu , samochod diametralnie zmienil kolor na czarny
efekt sypania jakims żuzlem

Rayo , co do malowania to jasne ze samemu , WAŁKIEM !!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-08 08:50:18 /


ja jednak polecam grawitacyjnie, i ewentualnie poprawić wałkiem tam gdzie słabo pokryje :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-09 10:35:33 /