logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Zablokowana stacyjka

Zablokowana stacyjka

Słuchajcie, proszę o szybką odpowiedź, potrzebuje wziąć auto, a stacyjka zablokowała mi się już w cholere - kluczyk nie daje się przekręcić[mimo, że kierownica jest odblokowana] :| Po świętach mam mieć od Skuna całą kolumnę kierowniczą razem ze stacyjką, więc pytam co mogę zrobić z tą, żeby odpalić auto. Da się jakoś tą blokadę spacyfikować? Odpalanie kablami odpada ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 13:09:50 /


chyba jedyna opcja to na krótko odpalić zwierając ze sobą odpowiednie kabelki

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 13:24:23 /


Beddie jak juz pisalem ci na gg wystarczy odkrecic kostke stacyjki i srubokretem wtedy da rade spokojnie odpalic;) dopuki nie zmienisz lub nie naprawisz kolumny mozesz zabierac kostke stacyjki ze soba co by nikt inny tak latwo nim nie odpalil

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 13:34:46 /


Ale blokada zostaje :(

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 14:35:20 /


wtrące sie troche nie na temat z moim pytaniem apropo stacyjki gdyż zauważyłem ze po przekręceniu kluczyka w lewo- gdy wyłączam zapłon i pociagne za bardzo to zapala mi sie lewa tylna lampa co to jest!? zwarcie? jak tak to co mam z tym robic bo juz raz nie zauważyłem i akumulator rozładowany :(

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 14:44:36 /


A nie wajcha od kierunków włącza niemieckie światła postojowe? Mam tak w swojej 2d.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-23 14:49:11 /


w przypadku kiery beddiego blokada jest wylaczona wiec ten problem odpada, a co do tych swiatel to tezbym na to stawial, ze kierunek jest wlaczony

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 15:00:06 /


do Jellona - nawet bez kluczyka wajcha od kierunków powinna włączać światła postojowe z odpowiedniej strony (taki tryb świateł obrysowych).

Galoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 15:50:41 /


tak wiem doskonale o stronie obrysowej-nawet trabant mojego grata takie ma <lol2> ale nie dotykajac przełącznika taki jest efekt o to tylko tylna lampa tak ma :(

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 23:54:28 /


dźwignia kierunków w capri przynajmniej moim to światła drogowe(długie)-pchnięcie w strone szyby-świecą sie na stałe do siebie to mignięcie nimi a przyciśnięci do kierownicy to sygnał dźwiękowy za światła odpowiedzialny jest drązek z prawej strony za drązkiem wycieraczek, więc to chyba jest jakies zwarcie chyba ze ja czegoś nie wiem a możliwe to jest bo jeżdze juz od kwietnia a jeszcze nie wszystko rozgryzłem w tym aucie do czego służy :P

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-23 23:59:48 /


Jellon jak zgazisz silnik, wlaczysz kierunek to beda ci sie swiecic swiatla pozycyjne z jednej strony (zalezy ktory kierunek wrzucisz), przynajmniej tak jest w taunie;)

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-24 11:00:59 /


I w grani przed fl. A tylko tylne się świeci jeśli wajcha kierunków ma lekki luz...

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-24 13:34:09 /


Auto odpaliłem, przejechałem kawałek, postawiłem i... zablokowała mi się kierownica :P Więc czekam na kolumnę od Skjuna ;) Co do lewych postojówek - Jellon, to normalne, u mnie pojawiło się przy okazji założenia dobrego przełącznika kierunków[przy okazji spanikowałem, ze mi się spieprzyła instalka elektr ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-27 19:13:35 /