logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Mikołaj aka Gwiazdor Rulez!!!

Mikołaj aka Gwiazdor Rulez!!!

Panie i Panowie,

Ci którzy nie wierzą w świętego Mikołaja niech prędko zmienią przekonania. Ależ qrka musiałem być grzeczny skoro ów Pan przyniósł mi nowiutki wydech Bosala do mego Kapiszona. God save the Santa Claus!

tak się tylko chciałem pochwalić :)

howgh

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-24 22:20:45 /


a mi wymażonego V6 nieprzynósł (może za ciężki był) :/

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-24 22:36:59 /


Za ciężko nie był, po prostu nie zmieścił się w kominie;)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-24 23:54:51 /


A ja napisałem do Świętego i nawet listę mu zrobiłem co jest mi potrzebne, lista może troszkę za długa była:
- silnik 2.8 koniecznie na gaźniku
- winyl na dach
- tłumik + kolanko do Junaka
- lampa przód i tył do Junaka
- głowica
- i czekolada :P

staropolskim zwyczajem schowałem list ładnie , bo wiadomo że prawdziwy Mikołaj zawsze go znajdzie ... trochę się bałem, że nie będzie chciał grzebać między kserówkami z uczelni .... ale ZNALAZŁ !!! ;)

































i odpisał SPIERDALAJ ;)

Mirek K. / 2006-12-25 09:59:55 /


Gdy Mikolaj sie dobija,
otworz szybko, daj mu w ryja!
Wpusc do domu, wytnij jaja,
lej go cwela, Mikolaja!
Zlam mu nogi i kregoslup,
niech nie dreczy innych osob.
Wy...b kopa mu w podbrodek
i wyp....ol na ogródek.
Natrzyj sniegiem sk.....yna,
po prezenty niech dogina!
Niech przynosi, i pamieta,
ze to ON pracuje w Swieta!

Mysza liil (EM) / 2006-12-25 10:18:52 /


Mirek a wiesz dlaczego ???

bo jestes niezy wiesniak piszac bezposrednio bluzgi na stronie :/

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-25 11:04:25 /


Panowie cierpliwym trzeba być ja trzy lata z rzędu prosiłem o to samo no i wreszcie mam:D yyy znaczy dostałem;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-25 11:33:10 /


ooo przepraszam Wojdat jeśli bluzg Cie uraził, ale wydaje mi się że to nie pierwszy na tej stronie ... a wieśniakiem jestem tak czy tak z założenia ... nie urodziłem się mieszczuchem ... wiec jeśli Twoja wypowiedź miała charakter zaczepny, bo Święta Ci nie służą to niestety nie wyszło ... przepraszam nie czuję się urażony

Mirek K. / 2006-12-25 12:22:21 /


czy w swieta czy nie , zawsze mnie uraza jak ktos pisze nieladnie na tej stronce
a TY to jeszcze MOCNO WYKRZYCZALES


eh pomysl , czy ja sie czepiam ??

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-25 19:46:56 /


masz racje ... tekst (pomijając listę prezentów) zaczerpnięty został gdzieś z sieci na zasadzie ctrl+c ... ctrl+v ... i nie pomyślałem nawet nad wstawieniem dwóch czy jak kto woli trzech gwiazdek ... ale sam się zastanów, czy to coś zmienia ? :) ... czy inaczej czytało Ci się wierszyk Myszy ?

... sam jestem za tym by bluzgów było jak najmniej na stronie bo to słabo o nas świadczy ... i też nie podoba się gdy w wypowiedzi mamy całą litanię łączników, ale chyba widzisz różnice ...

... i trzeba też patrzeć krytycznie nieco na swoje łapki ... bo riposta też była poniżej poziomu, no i rozmowa niepotrzebnie się wykoleiła



Mirek K. / 2006-12-25 20:12:44 /


a ja dostalem kostke ISO do radia :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-26 02:18:07 /


No a ja w sumie mogę stwierdzić że Tauni dostał na gwiazdkę nowy reduktor LPG reperaturki nadkoli tylnych i zaciski 4-tłoczkowe do przodu.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-26 13:29:55 /