logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » 3M » elektryk i mechanik, którego możesz polecić

elektryk i mechanik, którego możesz polecić

Witam,
Wychodze do was z pytaniem o warsztaty w okolicach 3miasta.... Wiem że taki wątek był juz poruszany ale chciałbym aby były to w miare aktualne namiary. Potzrebuje dobrego mechanika i elektryka....
Kasia miała przygody z elektrykiem(pozdrawiam) i włąsnie takich akcji chciałbym uniknąć....
Pozdrawiam
Maciek

killeros_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-28 20:22:50 /


Proponuje zebys napisal co dolega pacjentowi i dowiedziec sie kto z klubu umie to naprawic a potem do reszty szukac warsztatu ... no chyba ze masz sporo kasy na wydanie ..

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-28 21:24:31 /


Cóż jeśli chodzi o mechanikę to śmiało polecam Granadziarza tym bardziej że niebawem będzie miał swój "warsztat" więc bedzie mógł nareszcie zająć się tylko i wyłącznie naprawami.

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-12-28 21:24:39 /


jeżeli chodzi o elektryka to chodzi o wymiane całej instalcji elektrycznej, a żeczy mechaniczne to narazie cały przód: tzn. drążki+końcówki, przewody hamulcowe, i ewentulana regeneracja lub wymiana zacisków hamulcówych....naraie mniej więcej na tyle straczy funduszy.....może nawięcej....:P no i hamulce tył oczywiście...:)+wymiana płynu hamulcowego.... i to by było narazie tyle.....

killeros_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-12-28 22:02:07 /


Jeżeli mechanika - Granadziarz.
Elektryka - chyba nie za bardzo sobie zdajesz sprawę z zakresu i kosztów takiej pracy. Jeżeli instalacja się nie spaliła, to wystarczy w zupełności naprawa szwankujących obwodów.

mtango / 2006-12-29 19:33:19 /


panowie jest jedyny specjalista od fordow wszelkiej masci i mieszka w oliwie na grunwaldzkiej reszta to partacze ktorzy nie wiedza co czynia polecam w 1000% ma specjalizacje jako jedyny od silnikow johnssona w polsce

30rs / 2007-01-03 17:19:38 /


W Oliwie na Grunwaldzkiej jest ktos kto wie co to stary Ford a my o nim nie wiemy? Dziwna sprawa. Chodzi moze o taki warsztacik na rogu z Opacka/Pomorska gdzie zawsze jakis rozrkecony Transit stoi ?

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-03 18:36:15 /


30rs a czy możesz podac jakies konkretniejsze namiary na tego gościa?

killeros_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-03 19:07:56 /


grunwaldzka z nadwodna :))))))))))))

30rs / 2007-01-04 18:25:52 /


musze sprawdzic

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-04 18:37:17 /


chyba tez sie pofatyguje i to sprawdze....

killeros_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-04 22:23:02 /


to moje rodzinne rejony. podaj więcej szczegółów. Nazwisko kolesia naprzykład.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-07 16:32:06 /


no to byłem...
na rogu jest taka karykatura garażu w której nie da się otworzyć drzwi w tico, że o kapciu nie wspomnę. na placu stoi bawara i ritmo pod plandeką. żadnego afiszu, reklamy.
zdaje mi się że kolega 30rs pomylił nieco fora. To nie jest forum miłośników SF jako Science Fiction, tylko SF rozumiane jako Stare Fordy.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-07 17:54:09 /


dzisiaj odebralem caprika od elektryka z nowego portu, ul.starowiślna . facet zrobil mi swiatla ,wywalił kilka metrow kabli ktore sobie ktos tam zamontowal domowymi sposobami , usunal zwarcia z w instalacji i podlaczyl wszystko po ludzku łacznie z gazem. Polecam kazdemu bo koles zrobil to z zamiłowania do caprika, gdy odbieralem samochod znowu uslyszalem obszerną historie capri itp... a koles za usuniecie calego bałaganu wziąl odemnie tylko 130zł :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-24 19:41:40 /


Hej, oddałem ostatnio moje auto do elektryka "Elektro Moto Service" Bogdan Kalisz
Gdańsk, ul. Zosi i proszę was NIGDY NIE ODDAWAJCIE AUTA TEMU IDIOCIE !!!!!!!!!!!!!! Zakład mieści się koło cmentarza na Łostowicach. Mam nadzieje że szybko splajtują czy cuś itp. ale w razie gdyby ktoś szukał elektryka to broń Boże nie tam !!!!




567u4567576 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-12 19:18:11 /


Ale dlaczego?
Np. - nie oddawajcie auta do pana Mariana na Jaśkowej Dolinie bo chleje od rana i partoli robotę. Tak mi zrobił elektrykę że nic nie działało. I jeszcze go po pracy do domu jego autem musiałam odwozić.
A jak z tym na Zosi? Jak wytłumaczysz to nie będziesz musiał prosić ;P

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-12 19:56:55 /


Oddałem mu auto aby zrobił podświetlenie deski(czasem gasło), oraz znalazł miejsce gdzie znika mi prąd.
Do zrobienia miałem jeszcze: centralny: światła wstecznego, ogrzewanie siedzeń, wskaźnik temperatury silnika.
Facet tak napier... że przestało działać ogrzewanie(całkiem), co do podświetlenia to czasem mi działało a on powiedział że w ogóle nie było tam zasilania...(jakby nie było to by w ogóle nie działało, prąd jest jak dzieci trochę, nie bierze się z powietrza[jeszcze]), pomijając fakt że powymieniał część zdrowych żarówek co uszkodziło ogrzewanie ponieważ nie potrafił tego złożyć z powrotem.
A co do zwarcia do wyjął jakiś przekaźnik i powiedział że jak go wyjął to przestało zżerać prąd a przekaźnik dał mi do ręki.... nie wiedział co to i od czego i co z tym zrobić.

W serwisie Mercedesa który zajmuje się tylko Mercedesami facet pękł prawie ze śmiechu jak mu powiedziałem o co chodzi i za połowę tego co chciał ten IDIOTA zrobił mi generalny remont elektryki i teraz już wszystko gra i buczy :)

Jest to IDIOTA który chce się zajmować wszystkimi autami więc pomyślałem że w razie ktoś by chciał swoją Granie lub Kaprysie mu oddać to mogę temu zapobiec i uratować czyjeś auto przed rękoma IDIOTY :)

567u4567576 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-12 20:55:14 /


Jarek jest niedysponowany komu można oddać w okolicach 3m autko bo ja niestety z braku czasu sam nie mogę przy tym podłubać a w większości są to pierdoły chodzi o taunusa TCII ..

Do zrobienia:

-położona została cała wiązka z TCIII w sumie nie dłubana ale w porównaniu z tą w tcII różnica jest w stacyjce trzeba prze lutować 2 kable, tylnych światłach.

-skrócenie przednich sprężyn by zlikwidować crosscountry (tak znam wady i zalety takiego rozwiązania)

-podłaczenie instalacji gazowej wszelakie bebechy są (poza przewodami bodajże)

-jest to instalacja z którą silnik jeździł wcześniej (2.0ohc) jedno i drugie zostało przełożone do TCII z TCIII .....silnior który robił Jarek

-odpalenie po ludzku auta generalnie wszytko podczas przekładki było oznaczane i juz w TCII wpinane na miejsce

-przełożenie pedałów z TCIII do tcII inny samoregulator

-zrobienie wydechu na bok (jak by ktoś nie miał możliwości to ten punkt można odpuścić)

- podłączenie tylnych hamulców wraz z przełożeniem serwa

na razie tyle jeżeli znacie kogoś z 3m lub okolic lub ktoś z was mógłby sie podjąć zrobienia tego to dajcie znać i proszę o wstępna wycenę na toyeto@o2.pl


Jeżeli ktoś ma chęci i trochę czasu a nie ma gdzie to mam garage w centrum wrzeszcza z kanałem gdzie auto stoi i można to zrobić.

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-10 23:50:59 /


Misiek, tylko musisz mu zapewnić lokum.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-11 09:53:43 /