logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Szukam kontaktu do Pana z Tomaszowa Mazow., ktory ma Taunusa 20m (niebieski)

Szukam kontaktu do Pana z Tomaszowa Mazow., ktory ma Taunusa 20m (niebieski)

W zeszłym roku na zlocie na rynku w Tomaszowie Mazowieckim był pewien Pan niebieskim Fordem Taunusem 20m (lub 17m) model P5 i własnie do niego szukam kontaktu. Pamiętam, że ktoś brał do niego numer telefonu, ale nie wiem kto.
Jeśli ktoś jest mi wstanie pomóc to bede bardzo wdzięczny.
Telefon najlepiej bedzie jak wyslecie na miala banan@lowrider.pl

Z góry dzięki za pomoc.

PS. A może znacie jeszcze jakiś osoby posiadające Wanny??

Banan [taunus20m.prv.pl] Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-26 23:42:30 /


No i właśnie do takich postów powinna być możliwość usuwania wątków założonych przez siebie. Bo banan znajdzie kontakt i mógłby wątek usunąć co ?

To tylko sugestia.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-27 10:27:05 /


Przepraszam że się wtrącam a nie mogę pomóc.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-27 10:29:58 /


no ale widze ze ostatnio sa wszyscy przewrazliwieni na ten temat wczoraj wieczorem widzialem w ogloszeniach vw vento w super stanie gosc zarejestrowal sie tylko po to by dac ogloszenie denerwuje mnie to
sory ze nie na temat ale gdzies musialem to napisac

Michal FAZI / 2003-03-27 11:05:20 /


Jak znajdzie kontakt to niech da znać - wątki przecież da sie usuwać :-)) MK już kilka razy kasował o jakichś "Lotach w lublinie" itd.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-27 11:09:15 /


no i sprawa jest prosta bylem przed chwila w ogloszeniach i zobaczylem ze juz niema vw vento chyba ktos go poprosil o skasowanie ciekawe kto? ......... :)

Michal FAZI / 2003-03-27 11:35:30 /


Po co przysparzać Michałowi roboty jak możnaby było zrobic to samemu.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-27 16:20:39 /


Ktos zapisywal...tez pamietam...mial chyba dlugie wlosy i zapisywal
piorem wiecznym...twarzy nie pamietam...ale wygladal na znajomego...
ciekawe kto to mogl byc...?

SCARAMANGA / 2003-03-27 23:32:47 /


Czekaj zgadne hmmmm SCARAMANGA zapisal tylko nie pamieta, ze to on zapisal ten kontakt a teraz ma szanse sie podroczyc z kolega Bananem.
A i dodam, ze nie pamieta, ze zapisal ale pamieta ze pioorem ale znoow zapomnial ze chyba nikt (a moze jest ktos ??? niech sie ujawni) go tu nie chce widziec ( tak jak Andreasa ) i jego zaczepnych postoow.
Prywatnie ale chyba nie do konca: Adas jak sie spotkanmy to tym razem podejde do Ciebie
i wyjasnisz mi swoja jazde bo caly czas czekam na sprostowanie o co chodzilo z nickiem Q_Bel i jesli nie bedziesz mial zadawalajacego mnie argumentu np: http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3e82f569ebc68
dodam ze chodzi o naszyjnik to domysl sie co z Toba bedzie bo mnie chyba troche zdazyles poznac.

BEZ NARRA

Q_Back / 2003-03-28 09:19:11 /


> No i właśnie do takich postów powinna być możliwość usuwania wątków założonych przez siebie

Niby tak, ale boję się że więcej z tego będzie zamieszania niż pożytku. Zważywszy na to że niestety sporo pisarzy najpierw pisze potem wyśli, jak widać czasem na ogłoszeniach - potrzeba 5 podejść żeby dobrze sformułować niezwykle skomplikowaną treść ogłoszenia, to będzie tak, że np. po napisaniu uznał że jednak coś zmieni, skasuje wątek, i założy nowy. Tymczasem ktoś już mógł odpisać, więc odpowiedź "poleci", drugi raz odpowiadaczowi już się nie będzie chciało. Do tego posty są rozsyłane też mailami, z których można odpowiadać, i jak wątku już nie będzie, a ktoś będzie próbował odpowiadać, to też zamieszanie. Tak więc istnieje ryzyko chaotycznych "pojawiam się i znikam", co nie sądzę żeby było czymś dobrym.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-28 11:00:53 /


> Ktos zapisywal...tez pamietam...mial chyba dlugie wlosy i zapisywal piorem wiecznym...twarzy nie pamietam...ale wygladal na znajomego... ciekawe kto to mogl byc...?

A gdzie indziej:

> \"Arbeit macht frei\"...
> Facet mysli po zachodniemu,a tu wpadka...bo tu jest \"fshut\".
> On grzecznie do nas...
> Mogl przeciez:\"Przyjeszczac!Naprawiac!Robic!Pracowac!Wy leniwe polskie schwinie...\"
> Do Unii daleko Panowie szlachta!

SCARAMANGA: czemu Ty nie możesz dać nam spokoju ? Po poprzednich "gościnnych występach" i żądaniu wyjaśnień, olałeś to i wyjaśniłeś bezpośrednio mi, że cytuję "ludziom inteligentnym nic wyjaśniać nie trzeba, ćwierćinteligentom nic wyjaśniać nie będziesz, jak ktoś nie rozumie to jego problem, i niech się leczy". Teraz jakiś bełkot, który jak na moją ćwierćinteligentną mózgownicę jest dość męczący. Czy mam to rozwiązać blokadą konta, ale wtedy założysz pewnie nowe ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-28 11:13:31 /


Nie,ok,spoko!

SCARAMANGA / 2003-03-28 11:47:28 /


Znaczy "NIE co "Nie" co spoko?????? nie rozumiem tego zdania pewnie jestem 1/10 inteligenta

Nie bede pisal glupot
Nie bede tu nic pisal
Nie blokujcie mi konta
Nie zrobilem nic zlego
????
Czego tyczy sie to "nie" bo mnie juz krew panowie powoli zalewa a dzis mam bardzo zly dzien a na wieczoor jestem umoowiony z kolegami. Jeden z nich tak sie sklada dostal ostatnio dziwnego SMSa od SCARAMANGI ze niby cos zdradzil.
Czemu taki burak co wszystkich obraza (na necie tylko bo w realu ...)? Ma czelnosc tu sie pojawiac. Adam znikaj moowie Ci to otwarcie jestes spalony, tylko dym sie z Ciebie tli i smierdzi. Nic na to nikt nie poradzi zmien marke na
.... i sciemniaj komu innemu ze jestes "prezes", ze jestes "fajny" itd NIE MA CIE PA

Q_Back / 2003-03-28 14:02:43 /


S... po prostu po raz kolejny dales hamsko ciała tak pier.... czasem ze az mi sie nie dobrze robi niekumam cie pragniesz byc smieszny?

Michal FAZI / 2003-03-28 14:12:00 /


hehe Q_back sie nieco zirytowal :)
ale to calkowita racja
Scaramanga, kazdy domagal sie tu wyjasnien, jesli cie na nie nie stac to nie marnuj swojego drogocennego czasu na pisanie czegokolwiek tutaj bo nikt nie ma ochoty tego czytac (jesli ktos ma to prosze mnie poprawic)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-28 14:54:16 /


Ludzie, pytanie było o Forda 20M. Taki ford stoi w Brzeźnicy u Marcina. Łapy sobie nie dam obciąć, bo 17M stoi na 100%, ale Marcin Ma tego więcej. I to jest odpowiedź na pytanie Banana. Marcin S.

Marcin Skorek / 2003-03-30 20:51:00 /


Brzeźnica to nie Tomaszów Mazowiecki jeden szczegół :P

http://www.capri.pl/club/images/kazimierz-2002/kazimierz-2002-20.l.jpg

raczej więc chodzi o inne auto

ale pomóc niestety nie moge

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-03-30 22:12:28 /


wielkie dzieki, moze po numerach dojde kto to :-)

Banan [taunus20m.prv.pl] Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-04-02 23:34:30 /