logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Łapy silnika 2.0 ohc Pinto

Łapy silnika 2.0 ohc Pinto

Krótka piłeczka: Krzysiu składa silnik i mu sie łapy pomyliły :) która łapa (krotsza, dłuższa) pod jaki kolektor?

Mam tez jeszcze jedna prośbe: Jak ktoś miałby jakiekolwiek pomoce dydaktyczne którymi mógłbym sie posłuzyć przy zabawie w klocki PintoLego to będę wdzięczny!

Pozdrawiam!!!

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-03 13:31:49 /


Osz kur... ;) Musisz wiedzieć, że śrubki dokręca sie przeważnie z ruchem wskazówek zegara (nie dotyczy centralnej śruby wiatraka z wiskozą). A co do reszty to... hmm widziałeś kiedyś ponumerowane puzzle?

Mysza liil (EM) / 2007-01-03 16:40:12 /


oooookkk

Temat łap zamknięty, poradzilem sobie sam - dzięki za pomoc...
Ja o puzzlach nic nie wspominalem i szczerze mówiąc nie zrozumiałem tego dowcipu. To o śrubkach tez było mało zabawne. Chodziło mi raczej o jakies schematy, rysunki dane z momentami dokręcania śrub, ustawianiem rozrzadu etc. bo to co jest na stronie jest mało pomocne no ale trudno. Mysza uraziłes moje inżynierskie ego, strzelam focha ;)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-03 20:09:12 /


haynes od ścierki/scorpio jest z obraskami i momentami ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-03 20:54:43 /


hop! jest tu:
http://faq.ford77.ru/info/manual.htm

Talar Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-04 08:23:54 /


podziękował:)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-04 19:04:59 /