logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » MOTORCRAFT Sklep firmowy Warszawa

MOTORCRAFT Sklep firmowy Warszawa

Znalazłem zaj.........isty sklep (diler Motorcrafta) tylko z częsciami do Forda. Ceny oryginałów powaliły mnie na ziemię bo zawsze w serwisie Forda jak zamawiałem część to ceny były z księżyca a tu : Kable wysokiego napięcia do 2.0 R4 (oryg.Motorcraft) - 59 zł. (serwis Ford 99 zł), kopułka (oryg.Bosch) - 30 zł., palec (oryg.) - 18 zł, itp. UWAGA : to nie jest zwykły sklep motoryzacyjny tylko biuro z magazynem + 2 sekretarki które mało wiedzą co mają na stanie więc trzeba je uświadamiać i dokładnie mówić o co chodzi czyli np.Capri 2.8 to od sierry 2.8 XR4i silnik,Sierra 2.0 R4 to Capri 2.0 R4 itd,itd. ADRES : W-Wa ul.Instalatorów 7 (Ochota przy Grójeckiej) tel. 846 68 05 . POLECAM !!!

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-26 22:14:24 /


A HA Zapomniałem !!! Ten sklep Motorcrafta ma swoją stronę internetową : WWW.ABSCAR.COM.PL

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-26 22:23:18 /


No to elegancko. Mieszkam przy naruta więc mam niedaleko. Muszę tam wpaść. Dzięki za wiadomość.

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-04-27 22:05:26 /