logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » instalacja gazowa » Auto Gasnie na gazie po wyrzuceniu na luz i do tego sporo pali

Auto Gasnie na gazie po wyrzuceniu na luz i do tego sporo pali

Kupiłem niedawno auto z instalacją gazową (instalacja ma już zapewne swój przebieg). Jest to opel vectra 93' . Problem polega na tym że jak silnik jest zimny czyli po przejechaniu np 2 km jak wyrzuce na luz auto gasnie, czasem dzieje sie to jak tylko wyjade z podwórka i przejade 100m. Potem przez 10 minut niechce w ogóle odpalić(coś się pewnie zalewa). Do tego chyba sporo pali - poniżej 13 l nie zchodzi przy bardzo oszczędnej jeździe.

Pytanie czego to może być wina...I co powinno sie wymienić w instalacji gazowej po zakupie auta z taką instalacją???

Dodam że doświadczyłem takiego czegoś tylko na gazie na benzynie auto nie gaśnie.

vestige / 2007-01-06 10:53:56 /


Winny jest własciciel. Skro jest sie na tyle durnym, żeby pytac o ins gazowa opla vectry ( afuj) 93 na forum dotyczacych starych fordów ( my tu wiekszości opli nie lubimy) to na pewno potrafil też cos zepsuc w sowim gównianym aucie. Ot co.
Złe forum, zły czas, ŹLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

michalch83 / 2007-01-06 10:58:49 /


sorry - co miałem ściemniać że mam forda?? Ciężko znaleźć dobre forum o instalacjach gazowych...a czy to instalacja LPG w fordzie czy oplu to co za różnica...Mój problem dotyczy problemu instalacji LPG a nie marki samochodu.

DOdam jeszcze że jakiś właściciel starego forda może mieć podobny problem z gazem i może mu się przydać taki wątek. Oj nie bądźmy dziećmi :) To że ja mam "resoraka" opela a ktoś inny ma "forda" to chyba nie będziemy się z piaskownicy wyganiać....

Prosiłbym o odpowiedź ..może ktoś coś wie na ten temat albo miał podobny problem w swoim zajebistym starym fordzie....

PS.sorry że mam tylko opla i śmiałem wejść na to elitarne forum właścicieli fordów ;)

vestige / 2007-01-06 11:03:37 /


nie zrozum nas zle, ale na samym poczatku to ty zignorowales nasz regulamin itd.
piszac posta wyswietlilo ci sie jak "byk" cos takiego:

NA FORUM NIE WOLNO POD RYGOREM BLOKADY KONTA:
PORUSZAĆ TEMATU GAZU W SAMOCHODZIE INNYM NIŻ STARY FORD !!!
ZAMIESZCZAĆ OGŁOSZEŃ - DO TEGO JEST OSOBNY DZIAŁ
NARUSZAĆ OGÓLNEGO REGULAMINU SERWISU CAPRI.PL

no i dwa punkty jak nic naruszone, bo pierwszy o gazie i ostatni, bo pewnie regulaminu nie przeczytales, a jest tam jasno wyjasnione jakich aut strona ta dotyczy.

wiec jak mamy ci pomoc, skoro masz gdzies to co mamy tobie do powiedzenia...
pozdrawiam

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-06 11:31:39 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.