logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Emeryckie Gawędy w Oldsmobil Pub - odsłona I (Kraków, piątek, 12.01.2007)

Emeryckie Gawędy w Oldsmobil Pub - odsłona I (Kraków, piątek, 12.01.2007)

Hello!
Towarzyszki i Towarzysze, od ostatniego spotkania z serii "Yougtimerowe Dyskusje przy bezalkoholowym" zainicjowanego na forum yougtimer.pl minęło już tyle czasu, ze większość z nas chyba zapomniała że kiedys istniała taka spontaniczna i radosna instytucja.
Dlatego tez jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkich Was na nową serię spotkań w roku 2007! Bardziej "międzyklubowo" dlatego też z nową, świeżą nazwą - Emeryckie Gawędy w Oldsmobil Pub - odsłona I "Inauguracja", jak zwykle w piątek w Oldsmobil Pub przy ul. Św. Tomasza 31 w Krakowie (niedaleko skrzyzowania z ul. Św. Krzyża) 12 stycznia 2007 od godziny 19:00... a później kto wie, gdzie nas poniesie :D
Jak to w Kole Emerytów mówią: podążajcie za białym królikiem!
Począwszy od dziś, będę informował o spotkaniach zarówno na forach Capri.pl i yt.pl, bo nie wszyscy zaglądają tu i tam równie często.
Pozdrawiam i do zobaczenia!

Shevretti Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-07 13:32:35 /


Jak już pisałem, trudno, co robić, będę ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-07 14:18:51 /


OK propozycja ciekawa i nawet spoza Kraka bysmy sie skusili zagoscic
ale wiadomo jest to ograniczone noclegownia i ...

jestesmy ciekawi co sie bedzie dzialo ??
czy siedzenie w knajpie czy jezdzenie po miescie wiadomo w jakim stylu :)

prosze o rozwiniecie tej propozycji

pozdro

IiiI

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-07 22:33:21 /


Siedzenie w knajpie[knajpach] robienie sobie jaj, szydzenie, picie piwa i inne knajpowe standarty ;) Jeżdżenie autami to bardziej Midnight Cruisin, ale w teoretycznej zimie się nie odbywa ;) Choć możnaby zebrać parę osób bez wywieszania bandery, ale proponowałbym jakiś termin minimum za dwa, trzy tygodnie ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-07 23:03:31 /


Pomyślałem, że mogą przydać się zdjęcia poglądowe :)

Shevretti Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-07 23:36:56 /


czyli podobnie jak u nas BGC mnie sie podoba :) zobaczymy co z tego wyniknie...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-07 23:47:53 /


Kurde, czemu wszyscy najchętniej rozpowszechniają zdjęcia, na których mam jeszcze durniejsze miny niż zwykle :P

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-08 17:47:46 /


Impreza byla bardzo udana! Milo bylo znow spotkac sie z Wami i poznac nowego Fordziarza w rodzinie! :)
Niestety nie mam zdjec wszystkich uczestnikow, ale i tak udokumentowalem wahania nastroju Jetiego ;D...



Jeti przyłapany na gorącym uczynku... w kabinie!




Nieco senny Golfiarz - Mati



Pozornie niewinne spojrzenie Jarka_B



Maro troche sie przeswietlil



kjanik - witamy nowego Fordziarza :)

Shevretti Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 16:53:48 /




Dawno nie widziany Rafal L.



Michael... Jackson? Tak przynajmniej twierdzil w Karpiu :D



Przykładny ojciec rodziny opowiadał jak zajac sie dzieckiem majac adapter i odpowiednie plyty :D



"Radosnie" pozdrawialem wszystkich czerwona serwetka ;)



Autofotografia Beddiego... a gdzie babeczka?

Shevretti Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 16:56:11 /




Proba udowodnienia sobie i innym, ze nie jestem tak "zmeczony" jak wyszedlem na poprzednim zdjeciu



Wtedy Jeti sie zalamal i poplakal... ;)



...ale ujrzal Gina-Mario i stwierdzil ze "dziewczyny lubia braz"



Wszyscy zasluchani w "parking strzezony, czynny całą dobę" w wykonaniu Beddiego




Deszcze niespokojne, potargaly sad...

Shevretti Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 16:59:36 /