logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Wycinanie laserowe metalu

Wycinanie laserowe metalu

Czy ktos z forumowiczow wykonuje lub moze polecic na podstawie wlasnych doswiadczen firme ktora wycina laserowo w metalu ( blacha 10mm ) elementy nieseryjne w pojedynczych sztukach i ktora zrobi to sumiennie z dochowaniem terminu. Lokalizacja nie ma znaczenia poniewaz elementy mozna wyslac kurierem.

Damian74 / 2021-08-05 19:01:54 /


mojego kumpla znojony wycina - okolice Pruszkowa

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-08-05 19:04:02 /


Prosze o jakies namiary , mam gotowe pliki DXF wiec tylko wyciac i wyslac

Damian74 / 2021-08-05 19:24:05 /


dowiadywalem się, ten koleś ma plazmę (nie daje precyzyjnych brzegów) ale na laser 10mm to za dużo podobno - nie wydoli. Woda albo frez

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-08-05 19:37:02 /


Mi zalezy by krawedzie byly estetyczne ale nie musza byc precyzyjne poniewaz akurat krawedz ciecia z niczym nie jest laczona

Damian74 / 2021-08-05 19:43:28 /


a w necie nie próbowałeś szukać?

https://ajmaker.pl/produkt/ciecie-laserem/

nie korzystałem więc nie mogę się wypowiedzieć o jakości i terminowości

aaannnd Dokładna lokalizacja na mapie / 2021-08-06 08:36:48 /


namiary to: drucis-serwis.pl

goras Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-08-06 19:09:50 /


Haco w Pruszczu Gdańskim. Pliki wysyłasz mailem. Pani je weryfikuje pod kątem ciągłości linii i zwraca do poprawek lub przesyła na laser. Ja to ewentualnie mogę odebrać i wysłać. Dzwoń w tygodniu jak Cię to interere.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2021-08-07 07:03:11 /


Dobra plazma da radę i jakość będzie przyzwoita , laser Fiber od 4Kw w górę 10mm utnie także bez problemu , podobnie water-jet . Sporym problemem jest jednak wbicie się z pojednczymi detalami . Ci co mają dobre maszyny chcą robić masówkę czyli załadować arkusz puścić program i ogień . Pojedyncze elementy wymagają załadownia materiału , wygenerowania programu , wycięcia , wyjęcia materiału. Jak się odbędą targi maszynowe w Poznaniu na koniec sierpnia to w ramach testu możemy z Pmajes coś wam wyciąć na laserze Fiber .

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2021-08-07 18:00:11 /