logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Tylna klapa

Tylna klapa

Mam pytanie laika: Czy w tylnej klapie nie powinno być jakiś odpływów ? Bo u mnie jak otwieram klapę to leje mi się na głowę z miejsca gdzie jest wyprowadzony (jak sądzę) czujnik otwierania klapy. Tzn jest dziura a w niej metalowa zatyczka z kablem prowadzonym w ramie klapy. Oczywiście jak wyjmę tą zatyczkę to leje się trochę więcej - ale to jakoś wydaje się mi podejrzane :)

valhallen Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-10 13:28:19 /


z nie masz czasami założonych zatyczek w tylniej klapie takie plastikowe w otworach odpływowych.
Ja w klapie miałem zatyczki i jak podnosiłem klape to chlupało, zdiołem zatyczki i jest już ok.

krauzi Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-10 13:42:49 /


No dobra jest jedna albo 2 małe gumki, ale to chyba jest potrzebne jako "odbijacze", czy się mylę ? Bo może pod nimi i faktycznie są jakieś dziury.

Zastanawiam się czy nie muszę jednak wziąć wiertarki i wyborować dziurę. Ale pytanie czy jest wszystko jedną jaką, ile i gdzie czy też są jakieś zasady sztuki ?

valhallen Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-11 09:48:37 /