logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Wiatm.Prosze opinie na temat starego mustanga

Wiatm.Prosze opinie na temat starego mustanga

Witam wszystkich bardzo serdecznie!!!!!

To moj pierwszy post na forum.
Mam do was kilka pytan odnosnie tego auta.(mam nadziej ze moza umieszczc linki do aukcji.Jezli nie to prosze o usunieci to bede opisywal i wkleja fotki)
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1919402
Tarfilem na niego przypakiem i cenna jest dosc atrakcujna,blachy wygladaj zdrowo chodz niewiadomo dokladnie co kryje sie pod spodem.Własciciel przeslal mi pare zdjec wnetrza i dywaniki sa czyste bez sladów rdzy chodz to o niczym nieswiadczy.Wiem ze silnik jest do wymiany lub do kapitalki.Niewim jak zawieszenie i tak dalej:)
I teraz wielka prozba czy ktos z drogich formowiczów móglby go zobaczyc na zywo i opisac co nieco.Autko stoi w Starachowicach.

Prosilbym takze o opinie na temat tego auta.Niechodzi mi ze to mustang i tak dalej chcialby miec chodz troche klimatyczne i rzadziej spotykane auto.Zdaje sobie sprawe ze koszta doprowadzenia go do urzywalnosci(zmiana silnika drobne naprawy) moga przewyszyc jego wartos.Auto porostu zaczelo mi sie podobac jak coraz bardziej mu sie przyglądalem....no i ma welurowy dach,szyber,chromowane lusterka i fajna kierownica i dwoje dzwi.:)Chodz tak naprawde zapieknej lini to on niema ale kazdemu podoba sie cos innego a mi wlasnie te auto ma cos w sobie co lubie:)


pozdrawiam i z niecierpiliwoscia czekam na odpowiedzi

Kiesar / 2007-01-12 20:19:41 /


WITAM SERDECZNIE troszke maly silnik:) wymiana na taki sam silnik nie powinna przewyzszyc wartosci auta ale jak juz pujdziesz w zawieszenie i hamulce i inne duperele to moze troszeczke kosztowac ale autko jest oki:) pozdrawiam
ps. a nie lepiej capri?????? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-12 20:45:31 /


fajna kiera

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-12 21:36:34 /


Powiem tyle - chciałem go kupić ..... jak jeszcze był za 5000 zł. Niestety przy obecnej ilości starych Fordów wydał sie za stary ;-) Ten silnik 2.0 ze Sierry to nawet zaleta - ma kilkanaście KM więcej i powinien spalać mniej paliwa. Oglądałem juz kiedyś takiego 79 i w sumie wnętrza mają bardzo ciekawe....

wady to ceny i dostępność części - części są, ale sprowadzać sobie trzeba z USA.

Pytanie tylko czy rocznik 78 jest właściwy bo te modele wychodzą od 79 roku .... dodatkowa trudność to zakup opon bo te felgi to TRX ....

Dach jest raczej winylowy niż welurowy ....... welur dość by namakał.





PS. popracuj troche nad pisownią bo ciężko sie czytało ....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-12 22:27:03 /


hehehehe pisze prawie tak jak ja:D

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-12 23:10:00 /


a ja powiem tyle ze o ile wiekszosc znanych mi osob uwaza ten samochód za nie-Mustanga, to mi sie sam w sobie bardzo podoba.. :)

calkiem niedawno przejechal obok mnie taki a predkość i przyjemny ryk silnika jakie mu towarzyszyly bylo naprawe niezle.. :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-13 02:08:39 /


No nie powiem, ciekawe auto ale ... to jednak nie ten klimat Mustanga :)
Mimo tego podoba mi się ale czy bym go kupił ? hmm... Fajnie jak będzie jeździł ale jak coś się sypnie to sporo się naczekasz na sprowadzenie części i no i słono zapłacisz za każdą pierdołkę. W rezultacie może się okazać, że autko zbyt wiele czasu spędza na "oczekiwaniu" niż na jeżdżeniu a z obserwacji wiem, że wielu cierpliwym lubią wtedy puszczać nerwy. Ale decyzja w Twoich rękach ! :)

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-13 06:43:40 /


Mustang z r4 ? nie ....

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-13 08:56:19 /


Ta buda naprawde mi sie nie podoba :/ Chyba to najbrzydszy mustang w historii.

Mysza liil (EM) / 2007-01-13 09:03:38 /


mi tez ten silnik sie nie podoba mi zawsze mustang sie kojazy z 5.0 v8:D moze sobie kiedys kupie:D

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-13 09:51:27 /


Z tego Forda taki sam Mustang, jak z Marka Kondrata Brudny Harry. Według mnie nie ma żadnego sensu inwestować w to coś. Jeszcze, żeby to był fastback, albo oryginalny SVO, to można by powalczyć, ale ten model ma reputację porównywalną z Fordem Pinto. Z resztą najlepiej świadczą o tym ceny takich wynalazków, jak widać na poziomie emerytowanego Golfa . Jeśli szukasz czegoś bardziej egzotycznego, niż Capri, w porównywalnej cenie (do Capri, nie do tego Mustanga), popatrz na allegro na samochody z Gdańska. T-bird i XR7 z końca lat siedemdziesiątych z V8 za kilkanaście tysięcy to dużo lepsza inwestycja, niż taki ułomny "sedan" na zakupy. Ostatnio pojawiają się też (co prawda lekko przechodzone) f-body III generacji grubo poniżej 10 000 PLN z 5,0 i 2,8, co też wydaje się być dużo ciekawsze od takiego "Hyundaia".

pozdro

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-13 10:30:18 /


przecież to od tyłu wygląda jak BMW albo audi :p hyhy no wiem że o gustach się niedyskutuje ale ten model mi sie niepodoba :]
wolał bym taunusa bardziej klimatyczny i zdecydowanie tańszy w naprawach :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-13 13:03:51 /


No więc jak sam widzisz po wypowiedziach zakup tego modelu nie jest chyba trafną decyzją. Pakować się w spore koszty, tylko temu, że w nazwie auta występuje słowo MUSTANG to chyba nie najlepszy pomysł tym bardziej że w sumie tylko Ty będziesz wiedział że to Mustang bo linie tego wozu nijak nie przypominają klasycznych kształtów tego pięknego modelu

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-13 13:35:00 /


Eclips cena tego egzemplarza też nijak nie przypomina tych z klasycznych modeli ;-) za jednego klasyka do remontu możesz mieć flote 10 takich niby Mustangów .... i to wyglądających zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o stan techniczny.

79-83 uważam i tak za najładniejszego foxbody , wnętrza są naprawde super - moze nie jest fastbackiem, ale tak naprawde nie wygląda aż tak okropnie z zewnątrz co napewno po części jest zasługą winylowego dachu.

No i V8 wchodzi bez większych przeróbek o ile ktoś ma za co je tankować.



O SVO w Polsce raczej nie słyszałem - zresztą to nie te roczniki ;-)
Jak sie nim pojeździ to żadnego Audi nie przypomina ;-) Właśnie bliżej mu do Taunusa tylko troszke sztywniejszy.




MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-13 18:37:08 /


a ja mysle ze jako autko na codzien jest bardzo dobry. Mi sie podoba!! Jakbym miał kase to bym brał :)

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-13 18:40:44 /


To wygląda jak nieudana podróbka japońskich kanciaków z przełomu 70-80 lat...

Mysza liil (EM) / 2007-01-13 19:23:56 /


Mysza i masz racje przód tego auto to prawie idealnie Mitsubishi Sapporo/Dodge chellenger 2 który był licencją mitsubishi, jeszcze parę firm w USA robiło na bazie tej licencji autka.

keram / 2007-01-14 00:10:36 /


Taka była wtedy moda ;-) No cóż

http://www.msapporo.com/



Zobacz na Celice
http://www.celicas.org/members/jhunt69/81Celica2.JPG


A może Delorean też zerżnięty z Sapporo ?



Pocieszenie jest takie, że zawsze mógł wyglądać tak :

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-14 00:51:05 /


Widze ze opinie sa raczej na nie.

Musatng czy nie malo mnie to obchodzi, brzydki jak komu, mi sie podoba i to nie dlatego ze ma w nazwie mustang,cenna jest niewielka a to wazny argument.Narazie czekam na dodatkowe fotki od własiciela.

Moja prosba nadal pozostaje aktualna.Czy nie móglby ktos zobaczyc go nazywo i opisac co nieco?Auto stoi w STARACHOWICACH.

Pozdrawiam.....

a tu foteczki wnętrza

Kiesar / 2007-01-15 15:31:48 /


wnetrze ma fajne

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 15:42:28 /


w ogole jest fajny, jako samochod sam w sobie, moze nie jest najszczesliwszym kontynuatorem linii, ale sam w sobie jest ladny... :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 16:18:17 /


dać mu fajne fele i mozna by nim pośmigać, tylko ten konik namalowany na masce niepasuje mi za bardzo:) no i szkoda ze silnik nie największy z możliwych, ale stan wygląda na fajny i cena dosyć przystepna się wydaje

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-15 16:24:25 /


Jeśli blacha jest ok i nie ma wałków z papierami to bierz skoro Cie kręci. Wnętrze ma naprawdę fajne, a że karoseria koszmarna... i to ma swój klimat. Ile takich aut widziałeś dziś na ulicy? Żadnego? Czyli jest fajny...;) Bebechy ze sierry potraktowałbym jako sporą zaletę - skoro i tak żaden z niego pomnik motoryzacji to możesz mieć gdzieś, że nie jest oryginalny - przynajmniej nie zbankrutujesz na paliwie i naprawach. Pozbądź się tylko tego my little pony z maski i ogólnie nie ładuj w niego za wiele kasy. Pozdrawiam.

Lucky Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-17 01:44:26 /


Witam
No i poszedl gdzies do kogos innego...

Moze nowy wlasciciel zagląda na forum i móglby sie pochwalic:)
Troche zaluzje,ale nie mialem mozliwosci obejrzenia go na zywo....czekajac na dodatkowe fotografie ktos go kupil:)

nie ten to bedzie jakis inny....


pozdrawiam

Kiesar / 2007-01-27 16:45:39 /