logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » 2.0 na 1.3

2.0 na 1.3

Witam wszystkich!!
Niose się z kupnem samochodu i przeliczałem wszystko oc na mnie jest zbyt drogie wiek i zwyżka:[ ) a na mamę nie mogę zarejestrować:/przeglądałem forum i znalazłem pare informacji na temat który mnie interesuje ale potrzebuje dokładniejszych informacji:) do rzeczy: Jak wspomniałem OC jest zbyt wysokie dla mnie przy silniku 2.0 i zastanawiam się czy/ jak zmienić pojemność na 1.3, chodzi mi dokładnie ze nie chce zmieniać silnika tylko mieć w dowodzie ze to 1.3 i co mi jest do tego potrzebne?? Co wyczytałem to wizyta u diagnosty jakiś papier od niego ale co dalej??!! ile wyjdzie mnie taka "zabawa" i jeżeli ktoś ma tak zrobione to proszę o jakąś rade.

Ironek / 2007-01-14 12:39:51 /


hmmm generalnie to wszyscy pewnie wiedzą co zrobić tylko jakby to ująć... wizyta u diagnosty jak najbardziej ale diagnosta musi Cię lubić ;) później to z takim świstkiem lecisz do wydziału komunikacji i mówisz że zmieniłeś silnik na mniejszy, z tego co wiem to numer silnika już ich nie obchodzi w tej chili także nie powinno być problemów...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 13:02:09 /


tak się składa ze adresem strony nie jest www.dziupla.pl....

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 15:48:27 /


no tak ... a teraz ... "kto ma tak zrobione" ... reka w gore!

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 16:52:25 /


Dzięki za odpowiedz a w cz w wydziale komunikacji za zmiane silnika płaci sie coś?? i jak to zrobić gdy samochód co dopiero kupiłem i nie bylem go przerejesrtowac i do ubezpieczalni, chodzi mi o to żeby od razu sobie załatwić wszystko. a tak apropos to nie chodziło mi o przyznawanie sie kto tak ma tylko rady;)

Ironek / 2007-01-14 16:58:48 /


no nie przesadzajmy z tym az tak... fakt ze mozna bylo lepiej pytanie zadac ale niema z tego powodu tragedii. Gorzej wyglądałby temat "Kto mi załatwi przegląd??" hehe

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 17:22:43 /


Moja rada tylko taka: wszelkie zmiany zrób przed wyrobieniem dowodu rejestracyjnego. Zmiana pojemności silnika wiąże się bowiem z wymianą dowodu. Żeby było śmieszniej do okienka trzeba przywędrować z tablicami rejestracyjnymi, bo bodajże naklejki na nich zmienią ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 02:45:42 /