logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Sklepy z Częściami do Amerykańców czy ktoś zna jakieś dobre on-line???

Sklepy z Częściami do Amerykańców czy ktoś zna jakieś dobre on-line???

Witam potrzebuje do mojego Lincolna trochę części.Może ktoś z was wie o jakiś sklepach on-line gdzie mogę zobaczyć częsci albo zamówić katalog.Najlepiej Polskie ale jak nie ma to może w UK lub USA.

Dzieki za pomoc z góry.

Specyfikacja Auta:

FORD Lincoln Town Car
1978r.
7,5L V8
Sedan 4D

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 23:05:43 /


Tak mi sie przypomnialo. W Thornton Heath jest serwis dla amerykancow. Jest to ulica Brigstock Rd. Jadac w kierunku stacji kolejowej servis znajduje sie po lewej stronie (od niedawna jest tam rowniez myjnia) Po prawej oponiarze. Chyba nawet dwoch Polakow tam pracuje. Wiec jakies katalogi powinny tam sie znalezc.pzdr

szeski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-14 23:43:00 /


www.rockauto.com

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 09:12:41 /


No nic widać że mało osób ma chęć pomóc,a dlaczego to nie wiem????? .
A więc sam sobie pomogę i może innym.
Może komuś się przyda:

www.carjunky.com

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-17 23:36:16 /


Może mało osób pomaga, ale to nie znaczy, że mało ma chęć pomóc. Zauważ, że jest to strona głównie starych EUROPEJSKICH fordów, co znaczy, że te fordy są tu najbardziej obcykane, a hameryke mają nieliczni.
Twój wyrzut jest nie na miejscu.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-18 11:20:26 /


Kurna, Coroner nie przeginaj!!!
Nie dość, że już po raz kolejny zawracasz dupę z tą swoją landarą, to jeszcze masz jakieś durne pretensje.
To jest strona dla ludzi interesujących się europejskimi fordami, a nie typów co na każde zajęknięcie Pana Coronera rzucą wszystko i będą dla niego szukać pomocy.
Jak ktoś coś wiedzial na ten temat, to napisał, a widocznie inni nie maja takiej wiedzy i tyle. Znajdź forum traktujace o takich autach, to będziesz mał więcej odpowiedzi.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-18 12:53:07 /


Dziękuje i pozdrawiam

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-18 19:29:03 /


co do forum , to chyba na tym forum ludzie posiadaja najwieksza wiedze dotyczaca lincolnow:

<http://www.thelincolnforum.net/>

pomogli mi nieraz.

selassje Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-22 15:09:20 /


Jak by ktoś w UK poszukiwał częsci do amerykańców w dobrych cenach to polecam :

www.americanautoparts.co.uk

Jest tam polak Wojtek.Super gość i pomcny bardzo.

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-05 21:22:04 /


coroner witaj.Czy ten Wojtek jest w Londynie?Jesli tak to podaj namiary,bo moze i posiada czesci do Mustanga 67??
pozdrowka

67conver / 2007-03-22 11:14:10 /


wejdz na tą stronę którą podałem.I zadzwoń tam i zacznij nawijac po polku to odrazu się odezwie :)
A o części to musisz go spytać.p

pozdrawiam

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-03-23 19:07:38 /


oki coroner dzieki.dam mu cynke.pozdrowka:)

67conver / 2007-03-25 16:39:57 /


http://www.summitracing.com

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-21 13:02:24 /