logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » gaźniki » Diesel 1.6D z fiesty

Diesel 1.6D z fiesty

Witam .
Mam problem z takim oto silniczkiem . Miał zrobiony remont , wszystko jest pięknie poskładane . Silnik odpala chodzi na wolnych równo w miarę . Po dodaniu gazu chwilowo wkręca się na obroty po czym spada i dopuki się trzyma gaz w podłodze chodzi puszczenie = zgaśnięcie . Odpala ponownie od kopa . Z powrotu pompy wtryskowej wraca powietrze (zapieniona ropa). Sprawdziłem wtryski wszystkie otwieraja sie przy 140 i ładnie rozpylaja . Wsadziłem 2 pompe wtryskowa wszysto tak samo sie dzieje . rozrząd i koła zębate też sa ustawione poprawnie . Pompa tak która jest 2 tyg jeździła jeszcze w tym aucie na innym silniku . Może ktoś ma jakiś pomysł ??
Ciśnienie ok 24-27 atm na garnku z tym że nie ułozyły sie jeszcze pierścienie .
Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł . cały układ paliwowy został przeniesiony do słoika aby wyeliminować ewentualne nieszczelności .

Dioda / 2007-01-15 19:47:11 /


Sprawdz czy nie zasysa powietrza filtrem lub na jakimś łączeniu przewodów. Jesli nie to prawdopodobnie moze byc wina pompy.

Mysza liil (EM) / 2007-01-15 19:55:51 /


dwóch kolejnych pomp ??
Wiec co może już być . Złe uszczelnienie przy zaworze odcinającym paliwo do tłoczka . jutro to sparawdze i dam znać . Mam nadzieje ze sobie sam pomoge bo inaczej bedzie cieżko .

Dioda / 2007-01-15 22:55:27 /


gdzieś ssie powietrze do paliwa.. możliwe że jeszcze przed pompą..

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-15 23:15:39 /