logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Spotkanie w Szamotułach

Spotkanie w Szamotułach

Jak już wcześniej pisałem chciałbym zorganizować coś na zasadzie zlotu, czy spotkania w Szamotułach k/Poznania. Proponuję termin 1 czerwca; tego dnia organizowane będą pokazy mody, występy zespołów (jeszcze nie wiem jakich) i inne imprezy toważyszące. Jednak żeby cosik zdziałać muszę wiedzieć mniej więcej ilu nas będzie i czego oczekujecie (chodzi mi o ilość grochówy z kiełbasą za friko, ilość piwa i grilla po cenie hurtowej, i czy ktoś reflektuje na nocleg). Przez ten długi łikend czekam na odpowiedzi i jakieś propozycje. W połowie maja szczegółowo podam czas, miejsce i plan imprezy oraz jakich niespodzianek możecie się spodziewać. Gwarantuję dobrą zabawę i spodziewam się że się odezwiecie.
Pozdrawiam!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-04-29 21:30:33 /


Jaki termin wolelibyście na spotkanie w Szamotułach:
1 czerwca - Dzień Dziecka,
22 czerwca - Rozpoczęcie Lata?
Wypowiedzcie się bo czas leci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-05-08 13:16:08 /


Proponuję 1.06

B / 2002-05-18 20:23:26 /


czolg podaj konkretna date, poznan i nie tylko czekaja!!! ;))

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-05-18 21:07:46 /


PODAJĘ KONKRETNY TERMIN NA ZLOT, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W SZAMOTUŁACH KOŁO POZNANIA: 15 CZERWIEC 2002r. GODZINA: 12:00. MIEJSCE: PARK ZAMKOWY KOŁO BASZTY "HALSZKI". ZAPEWENIAM OGNISKO, BUTKI Z PIWEM I KIEŁBASAMI, SZASZŁYKAMI I TYM PODOBNE. IMPREZA BĘDZIE MIAŁA CHARAKTER MIEJSKI (NIE MYLIĆ Z WIEJSKIM), WIĘC BĘDZIE ZORGANIZOWANA NA POZIOMIE. POSTARAM SIĘ O LUDZI, KTÓRZY ZAGRAJĄ NAM NA SCENIE DOBRĄ MUZYKĘ. SZCZEGÓŁY I PLAN DOJAZDU PODAM W PONIEDZIAŁEK 27.05.2002r. MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZYJEDZIECIE I NIE BĘDĘ SIĘ MUSIAŁ WSTYDZIĆ ZA BRAK CAPRIC. ZAPRASZAM WSZYSTKICH POSIADACZY I MAŻYCIELI FORDÓW CAPRI !!!

PODAJĘ MÓJ GSM: 0-607 294-980

Czołg PCK Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-05-24 11:13:29 /